Rafał Jonkisz we wzorzystej marynarce
ONS

Rafał Jonkisz wystawiony na aukcji! Warto licytować, bo chłopak udowodnił, że ma naprawdę dobre serce!

Rafał Jonkisz we wzorzystej marynarce
ONS

Rafał Jonkisz wystawiony na Charytatywnej Aukcji Kawalerów. Model poinformował na swoim Facebooku, że stara się z pożytkiem wykorzystywać swoją popularność. Mister Polski 2015 doskonale wie, że rozpoznawalność daje mu możliwości nie tylko do zaistnienia w show-biznesie, ale także wspierania ważnych inicjatyw. Przystojniak zdecydował się wziąć udział w aukcji charytatywnej w jednym z warszawskich klubów, w której obiektem licytacji będzie... on sam!

Tytuł Mistera Polski to nie tylko wizyty w programach telewizyjnych, ściankach i różnego rodzaju imprezach. To również doskonała okazja do tego, aby swoją osobą wesprzeć akcje charytatywne i po prostu pomóc. Pewnie zastanawiacie się, czemu tak dużą uwagę przywiązuje do social mediów - wrzucam regularnie posty, nagrywam snapy, itp. To wszystko daje coraz większą rozpoznawalność, którą będę mógł coraz lepiej wykorzystywać i to zaplecze w postaci kilkudziesięciu tysięcy obserwatorów, za jakiś czas właściwie zagospodarować - zdradził Rafał Jonkisz na swoim profilu.

Przy okazji model przytoczył poruszającą anegdotę, w której potwierdził, że ma ogromny dystans do kolorowego świata show-biznesu i mimo rosnącego zainteresowania jego osobą, nadal twardo stąpa po ziemi.

Dzisiaj jak wyszedłem z tramwaju koło dworca centralnego i przechodziłem przejściem podziemnym, moją uwagę zwróciła kobieta, która klęczała i trzymała kartkę. Jakoś tak odruchowo zatrzymałem się na chwilę, aby przeczytać co ma na niej napisane. I wiecie co, nie będę przytaczał teraz tej treści, ale tak bardzo chwyciło mnie to za serce, że do tej pory nie mogę przestać o tym myśleć i trudno było mi się skupić na treningu. Do tego wszystkiego takie smutne oczy. To nie mogło być udawane. Ta kobieta nie chciała pieniędzy, ale.... jedzenia. W podziemiach był sklep spożywczy. Poszedłem i kupiłem za wszystko co miałem w portfelu, podstawowe produkty i dałem jej reklamówkę... (...) Kiedy obracasz się wśród ludzi o innym statusie materialnym, przez chwilę zapominasz jak wygląda rzeczywistość i można się w tym wszystkim zagalopować. Łapiesz się za jakiś czas na tym, że też chcesz mieć to, czy tamto. Tylko pytanie: po co? - model napisał na Facebooku.

Dziś wieczorem w klubie Level 27 w Warszawie odbędzie się Charytatywna Aukcja Kawalerów. Środki zebrane podczas licytacji zostaną przekazane na fundację Ewy Minge Black Butterflies. Jesteśmy przekonani, że Rafał dobrze się "sprzeda". ;) Gdy ogłosił poszukiwanie towarzyszki na walentynkową randkę, został wręcz zalany zgłoszeniami zainteresowanych wielbicielek swojej urody.

 

Zobacz też: Rafał Jonkisz w wieku 13 lat stracił ojca. Jak odnalazł się jako głowa rodziny i jak czuje się teraz, jako celebryta?

 

Rafał Jonkisz zostanie wystawiony na aukcji charytatywnej.

Rafał Jonkisz
Facebook

Model cieszy się ogromnym zainteresowaniem kobiet.

Rafał Jonkisz na pokazie Maison Anoufa
ONS

Mister Polski 2015 jest w trakcie treningów do nowej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Rafał Jonkisz i Walerija Żurawlewa podczas treningów

Przeładuj

Z kim Sylwia i Mikołaj utrzymują kontakt po "Love Island"?

zobacz 00:58