Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Producenci "Szpilek na Giewoncie" oskarżają Schejbal

"Widzimy konieczność podjęcia odpowiednich kroków prawnych"

Kilka miesięcy temu Magdalena Schejbal ogłosiła, że odchodzi z serialu "Szpilki na Giewoncie". Decyzja aktorki wywołała wiele kontrowersji, a sama Nina Terentiew uznała wówczas,  że Schejbal jest po prostu kapryśna (zobacz: Terentiew o Schejbal: Jest kapryśna!). Słowa wiceprezes stacji Polsat nie spodobały się artystce, która na łamach magazynu "Flesz" skrytykowała zachowanie producentów serialu za to, jak ją traktowali (zobacz: Schejbal OSTRO o pracy na planie: Bałam się, byłam wymordowana). Magdalena Schejbal przyznała wówczas, że pomimo ciąży musiała pracować dwanaście godzin dziennie, za co do tej pory nie dostała wynagrodzenia.

Słowa rozżalonej aktorki wywołały ogromne oburzenie wśród producentów "Szpilek na Giewoncie", którzy również postanowili wydać specjalne oświadczenie w którym bronią się przed atakiem Schejbal.


- Oskarżenia są nieprawdziwe i widzimy konieczność podjęcia odpowiednich kroków prawnych. Zrobiliśmy wszystko, by zapewnić Pani Schejbal wszelkie udogodnienia na planie, mając na uwadze zdrowie jej oraz jej dziecka. W pełni dopasowaliśmy pracę do wszystkich zaleceń lekarza. Plan zdjęciowy został przeniesiony z Warszawy do Zakopanego, tak aby nie musiała ona zmieniać miejsca pobytu, a długość jej pracy na planie zmniejszono do maksymalnie sześciu godzin dziennie. Ponadto zatrudniono dublerkę, a scenariusz był na bieżąco modyfikowany, uwzględniając stan aktorki. Z uwagi na te wszystkie zmiany produkcja poniosła koszty- czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez magazyn "Flesz".

Wygląda więc na to, że sprawa dotycząca Magdaleny Schejbal już wkrótce może znaleźć swój finał w sądzie. Być może wtedy dowiemy się, jak rzeczywiście wyglądała praca na planie serialu.
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Schejbal OSTRO o pracy na planie: Bałam się, byłam wymordowana
Aktorka oskarża na łamach magazynu

Kilka miesięcy temu Magdalena Sshejbal zrezygnowała z udziału w serialu "Szpilki na Giewoncie" w którym grała główną rolę. Decyzja aktorki wywołała ogromne zaskoczenie nie tylko wśród fanów, lecz także wśród producentów serialu oraz przedstawicieli telewizji Polsat. Nina Terentiew stwierdziła nawet, że gwiazdy " bywają kapryśne " (zobacz: Terentiew o Schejbal: Jest kapryśna! ) oraz, że aktorka odeszła z serialu ze względu na narodziny córeczki. Schejbal przez kilka miesięcy unikała komentarzy na ten temat. Dopiero teraz na łamach magazynu "Flesz" serialowa gwiazda zdradziła czemu zrezygnowała z roli, oraz jak wyglądały kulisy jej pracy w "Szpilkach na Giewoncie". - Moje pierwsze zasłabnięcie na planie i wizytę w szpitalu zlekceważono. Alarmowałam, że nie jest dobrze, ale nikt mnie nie słuchał. Aż do momentu, kiedy po zdjęciach pojechałam prosto do lekarza i zostałam w szpitalu z zagrożoną ciążą... Nie wiem, czy to był efekt stresu i tego, co działo się w tym czasie w pracy, ale pamiętam, że lekarze patrzyli na mnie jak na wariatkę. Byłam wymordowana po takiej pracy, bałam się, czy dzidzia będzie zdrowa. Groziło mi, że nie utrzymam tej ciąży. Lekarze nie chcieli mnie wypuścić i kazali leżeć z nogami do góry - tłumaczy w rozmowie z magazynem . Gdy byłam w szpitalu, nikt z produkcji do mnie nawet nie zadzwonił. Mimo, że prosiłam, by Maciej Ślesicki, producent serialu, pojawił się w Zakopanem i porozmawiał ze mną o tym, co dalej. Jedyne wsparcie, jakie z tej strony miałam, to wizyta pani producent u lekarza - pytała, kiedy wreszcie wrócę do pracy. Magdalena Schejbal przyznała, że próbowano ją zastraszyć! Usłyszałam, że nigdzie już nie znajdę pracy, że jestem na czarnej liście osób, których producenci nie zatrudnią. Tak się zaczęło. Potem pieniądze przestały przychodzić, zbywano mnie, że jeszcze nie mogą mi zapłacić, a...

AKPA
Newsy
Terentiew o Schejbal: Jest kapryśna!
Wiceprezes Polsatu komentuje zachowanie aktorki

Kilka dni temu w mediach pojawiła się wypowiedź Niny Terentiew , która wyjaśniła fanom serialu "Szpilki na Giewoncie", czemu w kolejnej serii zabraknie głównej bohaterki - Ewy. Wiceprezes Polsatu ds. programowych przyznała, że Magdalena Schejbal znika na kilka miesięcy ze względu na narodziny dziecka. Terentiew nie wykluczyła jednak, że Schejbal wróci na plan pod koniec czwartego sezonu. Zaledwie kilka godzin później aktorka na swojej stronie internetowej zamieściła oświadczenie, w którym dementuje rewelacje Niny Terentiew. Schejbal wyznała, że jej decyzja o odejściu z serialu nie była spowodowana względami prywatnymi. Gwiazda zdradziła, że kierowała się jedynie "względami artystycznymi". Wypowiedź młodej aktorki najwyraźniej nie spodobała się wiceprezes Polsatu, która na łamach "Twojego Imperium" skomentowała jej zachowanie. - Każdy, kto pracuje z gwiazdami, wie, że bywają kapryśne. Pani Schejbal, będąc w ciąży, mogła mówić jedno, a za dwa miesiące zmienia zdanie i mówi co innego - stwierdziła Nina Terentiew. Wygląda więc na to, że Magdalena Schejbal straciła właśnie szansę na kolejną rolę w serialach stacji Polsat. Będziecie tęsknić?     kb

Magdalena Schejbal dostała nową pracę
Newsy
Schejbal nie jest już bezrobotna. Dostała pracę po znajomości
Co na to Nina Terentiew?

W życiu Magdaleny Schejbal ostatnio było pod górkę. Aktorka po tym jak aferą zakończyła pracę w serialu "Szpilki na giewoncie", zamknęła sobie drzwi dla jakiejkolwiek innej propozycji z Polsatu. Dodatkowo przylgnęła do niej etykietka ciężkiej we współpracy i wyniosłej gwiazdy, o czym głośno mówiły osoby z planu produkcji. Na szczęście w jej otoczeniu są znajomi, którzy postanowili dać jej szansę współczując całego zamieszania. Jak donosi tygodnik "Gwiazdy", Schejbal dostała propozycję pracy od Doroty Deląg w jednym z warszawskich spektakli. W sztuce teatralnej Magdalena wcieli się w kobietę sukcesu, która nie potrafi porozumieć się z koleżanką, której w życiu powodzi się gorzej . Ciekawe czy opinia Niny Terentiew pomogła jej w zdobyciu tej konkretnej roli?  Zobacz:  "Jest kapryśna! Mówi jedno, a za chwilę drugie"

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner