Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Schejbal OSTRO o pracy na planie: Bałam się, byłam wymordowana

Aktorka oskarża na łamach magazynu

Kilka miesięcy temu Magdalena Sshejbal zrezygnowała z udziału w serialu "Szpilki na Giewoncie" w którym grała główną rolę. Decyzja aktorki wywołała ogromne zaskoczenie nie tylko wśród fanów, lecz także wśród producentów serialu oraz przedstawicieli telewizji Polsat. Nina Terentiew stwierdziła nawet, że gwiazdy "bywają kapryśne" (zobacz: Terentiew o Schejbal: Jest kapryśna!) oraz, że aktorka odeszła z serialu ze względu na narodziny córeczki.

Schejbal przez kilka miesięcy unikała komentarzy na ten temat. Dopiero teraz na łamach magazynu "Flesz" serialowa gwiazda zdradziła czemu zrezygnowała z roli, oraz jak wyglądały kulisy jej pracy w "Szpilkach na Giewoncie".

- Moje pierwsze zasłabnięcie na planie i wizytę w szpitalu zlekceważono. Alarmowałam, że nie jest dobrze, ale nikt mnie nie słuchał. Aż do momentu, kiedy po zdjęciach pojechałam prosto do lekarza i zostałam w szpitalu z zagrożoną ciążą... Nie wiem, czy to był efekt stresu i tego, co działo się w tym czasie w pracy, ale pamiętam, że lekarze patrzyli na mnie jak na wariatkę. Byłam wymordowana po takiej pracy, bałam się, czy dzidzia będzie zdrowa. Groziło mi, że nie utrzymam tej ciąży. Lekarze nie chcieli mnie wypuścić i kazali leżeć z nogami do góry - tłumaczy w rozmowie z magazynem. Gdy byłam w szpitalu, nikt z produkcji do mnie nawet nie zadzwonił. Mimo, że prosiłam, by Maciej Ślesicki, producent serialu, pojawił się w Zakopanem i porozmawiał ze mną o tym, co dalej. Jedyne wsparcie, jakie z tej strony miałam, to wizyta pani producent u lekarza - pytała, kiedy wreszcie wrócę do pracy.


Magdalena Schejbal przyznała, że próbowano ją zastraszyć! Usłyszałam, że nigdzie już nie znajdę pracy, że jestem na czarnej liście osób, których producenci nie zatrudnią. Tak się zaczęło. Potem pieniądze przestały przychodzić, zbywano mnie, że jeszcze nie mogą mi zapłacić, a w końcu pan producent zdecydował, że część mojego honorarium w ogóle mi się nie należy - opowiada artystka.

Co sądzicie o zachowaniu producentów serialu?


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Producenci "Szpilek na Giewoncie" oskarżają Schejbal
"Widzimy konieczność podjęcia odpowiednich kroków prawnych"

Kilka miesięcy temu Magdalena Schejbal ogłosiła, że odchodzi z serialu "Szpilki na Giewoncie". Decyzja aktorki wywołała wiele kontrowersji, a sama Nina Terentiew uznała wówczas,  że Schejbal jest po prostu kapryśna (zobacz: Terentiew o Schejbal: Jest kapryśna! ). Słowa wiceprezes stacji Polsat nie spodobały się artystce, która na łamach magazynu "Flesz" skrytykowała zachowanie producentów serialu za to, jak ją traktowali (zobacz: Schejbal OSTRO o pracy na planie: Bałam się, byłam wymordowana ). Magdalena Schejbal przyznała wówczas, że pomimo ciąży musiała pracować dwanaście godzin dziennie, za co do tej pory nie dostała wynagrodzenia. Słowa rozżalonej aktorki wywołały ogromne oburzenie wśród producentów "Szpilek na Giewoncie", którzy również postanowili wydać specjalne oświadczenie w którym bronią się przed atakiem Schejbal. - Oskarżenia są nieprawdziwe i widzimy konieczność podjęcia odpowiednich kroków prawnych. Zrobiliśmy wszystko, by zapewnić Pani Schejbal wszelkie udogodnienia na planie, mając na uwadze zdrowie jej oraz jej dziecka . W pełni dopasowaliśmy pracę do wszystkich zaleceń lekarza. Plan zdjęciowy został przeniesiony z Warszawy do Zakopanego, tak aby nie musiała ona zmieniać miejsca pobytu, a długość jej pracy na planie zmniejszono do maksymalnie sześciu godzin dziennie. Ponadto zatrudniono dublerkę, a scenariusz był na bieżąco modyfikowany, uwzględniając stan aktorki. Z uwagi na te wszystkie zmiany produkcja poniosła koszty- czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez magazyn "Flesz". Wygląda więc na to, że sprawa dotycząca Magdaleny Schejbal już wkrótce może znaleźć swój finał w sądzie. Być może wtedy dowiemy się, jak rzeczywiście wyglądała praca na planie serialu.  

ONS
Newsy
Wkurzona Schejbal: Nie wrócę do serialu!
Aktorka zaprzecza samej Ninie Terentiew

Kilka dni temu w mediach pojawiła się wypowiedź Niny Terentiew , która zdradziła, że w czwartej serii znanego serialu "Szpilki na Giewoncie" zabraknie Magdaleny Schejbal , która wciela się w rolę głównej bohaterki. Wiceprezes Polsatu ds. programowych stwierdziła wówczas, że serialowa gwiazda nie pojawi się w produkcji ze względu na dziecko, które urodziła kilka miesięcy temu. Według Niny Terentiew nie wykluczone jest, że Magdalena Schejbal wróci do obsady pod koniec czwartego sezonu.  Okazuje się, że wszystkie rewelacje dotyczące ewentualnego come-backu Schejbal, oraz powodu jej nieobecności są nieprawdziwe. Z tego powodu aktorka na swojej stronie internetowej zamieściła oficjalne oświadczenie w którym zdradza prawdziwe powody rozstania z serialem.   - Zrezygnowałam z dalszej współpracy z producentami serialu, co oznacza, że nie pojawię się już w jego czwartym sezonie, o czym lojalnie poinformowałam ich dnia 1 września . Jedyną prawdziwą motywacją do podjęcia tej decyzji były dla mnie tylko względy artystyczne, dotyczące ewentualnego rozwoju postaci i dramaturgicznej atrakcyjności „Szpilek…”, czego nie ukrywałam w rozmowach z produkcją. Wszystkie publikacje pojawiające się w mediach, są jedynie próbą reklamową projektu i naruszają czasem mój zawodowy i prywatny wizerunek… Zapewniam was również, że wszystko co wydarzyło się w moim życiu prywatnym nie miało żadnego wpływu na moje decyzje zawodowe - napisała Magdalena Schejbal.   Fani "Szpilek na giewoncie" chyba już na dobre będą musieli pożegnać się z Magdą. Szkoda.    kb

AKPA
Newsy
Terentiew o Schejbal: Jest kapryśna!
Wiceprezes Polsatu komentuje zachowanie aktorki

Kilka dni temu w mediach pojawiła się wypowiedź Niny Terentiew , która wyjaśniła fanom serialu "Szpilki na Giewoncie", czemu w kolejnej serii zabraknie głównej bohaterki - Ewy. Wiceprezes Polsatu ds. programowych przyznała, że Magdalena Schejbal znika na kilka miesięcy ze względu na narodziny dziecka. Terentiew nie wykluczyła jednak, że Schejbal wróci na plan pod koniec czwartego sezonu. Zaledwie kilka godzin później aktorka na swojej stronie internetowej zamieściła oświadczenie, w którym dementuje rewelacje Niny Terentiew. Schejbal wyznała, że jej decyzja o odejściu z serialu nie była spowodowana względami prywatnymi. Gwiazda zdradziła, że kierowała się jedynie "względami artystycznymi". Wypowiedź młodej aktorki najwyraźniej nie spodobała się wiceprezes Polsatu, która na łamach "Twojego Imperium" skomentowała jej zachowanie. - Każdy, kto pracuje z gwiazdami, wie, że bywają kapryśne. Pani Schejbal, będąc w ciąży, mogła mówić jedno, a za dwa miesiące zmienia zdanie i mówi co innego - stwierdziła Nina Terentiew. Wygląda więc na to, że Magdalena Schejbal straciła właśnie szansę na kolejną rolę w serialach stacji Polsat. Będziecie tęsknić?     kb

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner