Tołpa by Mariusz Przybylski
serwis prasowy Tołpa

Polski projektant i debiutancka linia kosmetyków do pielęgnacji

Tołpa by Mariusz Przybylski
serwis prasowy Tołpa
Mariusz Przybylski to jeden z najbardziej utalentowanych projektantów w naszym kraju. Jednak tym razem przyszedł czas na opis jego najnowszej kolekcji...kosmetyków. Linia kosmetyków tołpa by Mariusz Przybylski przeznaczona jest dla osób, które od schematów wolą nowe, odważne rozwiązania. Dla tych, którzy nawet jeśli czasami żyją za szybko, to nie zapominają, by o siebie zadbać.

Przeczytajcie więcej o najnowszych kosmetykach
Tołpa by Mariusz Przybylski

 
Grupę kosmetyków tołpa by Mariusz Przybylski tworzy 12 kosmetyków dla kobiet i mężczyzn, a ich wielofunkcyjność pozwala bardzo dobrze dopasować pielęgnację odpowiednio do wszystkich rodzajów skóry.
Tołpa by Mariusz Przybylski

Przybylskiego i markę tołpa najpierw połączyło zamiłowanie do minimalizmu i piękna oraz dbałość o każdy szczegół. Wspólnie postanowili połączyć świat mody ze światem kosmetyków. Dlatego jako podstawę wybrano bawełnę. Kolejnym składnikiem są roślinne komórki macierzyste.

Po 28 dniach pracy komórek macierzystych skóra odzyskuje blask i promienność. Niezmiennie, tak jak we wszystkich kosmetykach tej polskiej marki podstawowym składnikiem jest torf tołpa®, który wspomaga regenerację skóry, dostarcza niezbędnych składników odżywczych oraz neutralizuje działanie wolnych rodników, przeciwdziałając przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Więcej na temat Anna Przybylska pięlęgnacja
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39