W poniedziałkowy wieczór odbyła się uroczysta premiera serwisu "Max", na której pojawiły się wielkie nazwiska polskiej sceny show-biznesu. Tylko spójrzcie, jakie kreacje gościły na błękitnym dywanie.
WIDEO…
Gwiazdy na evencie platformy streamingowej
Serwis streamingowy "Max" właśnie ma swoją premierę i jest godnym zastępcą dobrze znanego "HBO Max". Od kilku lat niektórzy widzowie wybierają zamiast tradycyjnej telewizji właśnie platformy VOD. Z tej okazji w Warszawie odbyła się uroczystość, na którą zostały zaproszone same największe nazwiska polskiej sceny show-biznesu, a wśród nich: Małgorzata Rozenek-Majdan, Anita Werner, Agnieszka Woźniak-Starak czy Marta Żmuda-Trzebiatowska. Dodatkowo niemalże prosto ze ślubnego kobierca na premierę dotarła Ewa Gawryluk. Tylko spójrzcie, na jakie kreacje postawiły gwiazdy. Czerwona, prześwitująca sukienka to dopiero początek. Jedna z aktorek założyła zaś fioletowy dres!

Marta Żmuda Trzebiatowska odkryła nogi i założyła krótką sukienko-marynarkę. Jak Wam się podoba taka propozycja?

Agata Kulesza zaprezentowała się w czarnej, błyszczącej marynarce. Klasyka z nutką nowoczesności.

Ewa Gawryluk pojawiła się na premierze w jasnym komplecie. Odważny look?

Anita Werner zaskoczyła czerwoną sukienką midi z piórami. Elegancko?

Agata Młynarska cała na biało! Ten komplet to hit tego sezonu.

Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na prześwitującą sukienkę. Nie sposób oderwać od niej wzroku, prawda?

Grażyna Wolszczak postawiła na luźny komplet satynowy stylem przypominający dres. Dobrze wygląda?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens postawili na klasykę. Tylko spójrzcie, jak obłędnie wygląda gwiazda!
Która ze stylizacji wpadła Wam w oko? My wybieramy kreację Joanny Przetakiewicz!
Zobacz także: Joanna Przetakiewicz na zakupach z pupilem i torebką za 200 tys. Nie wyglądała na zadowoloną

















