Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Weronika Rosati, Piotra Adamczyk
Eastnews
Newsy

Piotr Adamczyk źle znosi rozstanie z Weroniką Rosati! "Czuje się zdradzony"

Ma do niej żal, że go porzuciła.

Na początku tego tygodnia podaliśmy informację, że Piotr Adamczyk i Weronika Rosati nie są już razem. Para rozstała się w maju, ale dopiero teraz aktorka opowiedziała o tym na łamach magazynu “Viva!”. (Zobacz: Weronika Rosati pierwszy raz o rozstaniu z Piotrem Adamczykiem)


Weronika wiedziała, że informacja o jej rozstaniu szybko obiegnie media i paparazzi zaczną znów ją śledzić, dlatego na ten gorący okres wyjechała do USA. Gwiazda na Instagramie zamieściła kilka zdjęc z podróży do Los Angeles, gdzie wybrała się z mamą Teresą.


Podczas, gdy Weronika wypoczywa w Stanach, Piotr Adamczyk ponoć zaszył się w domu i nie chce słyszeć o swojej byłej dziewczynie.


“Nawet przyjaciół unika. Poza tym uważa, że oddał Weronice swoje serce, troskliwie się nią zajmował po wypadku, a ona go porzuciła. A to jego zdaniem jest gorsze, niż zdrada. Prawda zaś jest taka, że związek nie przetrwał, bo zakochani mieli inne priorytety – on chciał założyć rodzinę, ona robić karierę”, podaje “Fakt”.


Po rozstaniu z Kate Rozz, Piotr Adamczyk ponoć zabronił swoim znajomym wspominać o niej w jego towarzystwie i unikał imprez, na których mógłby spotkać swoją byłą. Teraz sytuacja się powtórzy? Z Kate Rozz było łatwiej, bo krótko po rozstaniu z Adamczykiem aktorka wyjechała na stałe do Paryża, a Weronika mimo regularnych wyjazdów do USA, dużo częściej bywa w Polsce niż Rozz. Unikać jej będzie bardzo ciężko.


Zobacz też na Polki.pl: Weronika Rosati w zachwycającej sesji dla "Vivy"

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Rosati i Piotr Adamczyk na Złotych Globach 2015
Instagram
Newsy
Weronika Rosati i Piotr Adamczyk rozstali się w zgodzie?
Kulisy rozstania.

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk nie są już razem. Po niemal dwóch latach związku, aktorka podjęła decyzję o zerwaniu. Obecnie przebywa w USA, gdzie pojechała na wakacje ze swoją mamą. Tuż przed wyjazdem udzieliła wywiadu “Vivie”, w którym poinformowała o tym, że znów jest sama. (Zobacz: Weronika Rosati opowiada o rozstaniu z Piotrem Adamczykiem ) Weronika i Piotr poznali się na planie serialu “Piąty stadion”. Początkowo wydawało się, że aktor po trudnym rozstaniu z Kate Rozz, znalazł szczęście u boku Weroniki. Szybko jednak okazało się, że mają inne priorytety i na dłuższą metę nie da się ich pogodzić. “Weronika i Piotr coraz więcej pracowali, także za granicą. Ich drogi się rozeszły, ale rozstali się tak, jak zakochali. Po cichu i w przyjaźni”, zdradza w rozmowie z “Party’ osoba z ich bliskiego otoczenia. Więcej o kulisach rozstania Weroniki i Piotra przeczytacie w najnowszym numerze “Party”, który już od dziś do kupienia w kioskach.  

ONS
Newsy
Kuba Wojewódzki kpi z rozstania Piotra Adamczyka z Weroniką Rosati!
Co napisał?

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk niewątpliwie byli jedną z najpiękniejszych i najbardziej medialnych par w polskim show-biznesie. Odkąd para podjęła decyzję o rozstaniu, o czym informowaliśmy jako pierwsi, nie słabnie zainteresowanie powodami ich zerwania. Oficjalnie mówi się o tym, że drogi pary rozeszły się przez odmienne wybory zawodowe. Podczas gdy Weronika walczy o karierę w USA, Piotr raczej nie był chętny, by próbować swoich sił za oceanem. Liczne wyjazdy Weroniki i ciągłe rozstania osłabiły płomienne uczucie i ostatecznie para rozstała się. Zobacz też: Weronika Rosati przerywa milczenie po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem! Po ogłoszeniu tej informacji w mediach, pojawiło się wiele komentarzy na ten temat. Teraz głos w sprawie zabrał Kuba Wojewódzki, który w "Polityce" tak skomentował rozstanie pary:   Niestety, stało się. Weronika Rosati i Piotr Adamczyk zakończyli swoją niedługą, ale za to tajemniczą relację. Co ciekawe, ostatnie związki Piotra długością coraz bardziej przypominają ostatnie role Weroniki - napisał dziennikarz. Trafny komentarz? Zobacz na Polki.pl: Weronika Rosati pierwszy raz o rozstaniu z Adamczykiem! Rozpoczyna nowy etap        

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk na Złotych Globach
Newsy
Weronika Rosati przerywa milczenie po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem!
Co napisała?

Wczoraj jako pierwsi pisaliśmy o tym, że Weronika Rosati i Piotr Adamczyk po dwóch latach związku, podjęli decyzję o rozstaniu. ( Zobacz: Weronika Rosati i Piotr Adamczyk nie są już razem! ) Dlaczego? Podobno podzieliła ich odległość. Weronika od kilku miesięcy regularnie wyjeżdżała do USA na castingi i nagrania, a Piotr pracował w Warszawie i nie chciał, jak jego ukochana, spróbować swoich sił w Hollywood. Podobno częste wyjazdy Weroniki oddaliły ich od siebie, dlatego oboje zdecydowali o rozstaniu.   Kilka minut po naszym artykule Weronika Rosati wrzuciła na Instagramie cytat: “Sometimes I'm terrified of my heart; of its constant hunger for whatever it is it wants. The way it stops and starts”, co w wolnym tłumaczeniu znaczy “Czasami jestem przerażony tym, że cokolwiek chce moje serce, musi to mieć. Tym jak wstrzymuje bicie i przyspiesza”. Autorem tych słów jest amerykański poeta Edgar Allan Poe.         A photo posted by Weronika Rosati (@weronikarosati) on Jul 13, 2015 at 1:23pm PDT         Kilka godzin później Weronika pochwaliła się zdjęciem z podróży do USA, gdzie aktorka wybrała się razem z mamą Teresą. Na zdjęciu widzimy też przyjaciela Weroniki, Jonathana. Z pewnością wsparcie mamy i przyjaciela przyda jej się po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem.         With some of my favorite people 😍 @jonathantybel @teresamariarosati soho house A photo posted by Weronika Rosati (@weronikarosati) on Jul 13, 2015 at 11:07pm PDT             Zobacz też na Polki.pl: Weronika Rosati w zjawiskowej sesji dla "Vivy"    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner