Kto zastąpi Patryka Vegę?
WIDEO…
Patryk Vega nie wyreżyseruje kolejnej części "Pitbulla"! Dlaczego? Jest oświadczenie producenta!

Kto zastąpi Patryka Vegę?
WIDEO…

Patryk Vega nie wyreżyseruje kolejnej części hitowego "Pitbulla"! Mamy dla Was oświadczenie jednego z producentów serii, który pisze o powodach takiej decyzji. Okazuje się, że znany reżyser nie dogadał się z firmą, która odpowiada za produkcję filmu.
A wszystko zaczęło się od pogłosek, że w nowej części Pitbulla nie zobaczymy Dody, która jeszcze kilka miesięcy temu zapewniała wszystkich, że jednak pojawi się w filmie. Wczoraj wydała oświadczenie w tej sprawie:
Kochani, chciałabym Wam oficjalnie potwierdzić, że zagram w kolejnej części Pitbull'a! Pojawię się gościnnie na wielkim ekranie w roli kobiety mafii,do której kontrakt podpisałam w sierpniu 2016 roku! Bardzo mi przykro że reżyser Patryk Vega nie dogadał się z produkcją finalnie.Mam jednak nadzieje ,że z nowym reżyserem złapie podobnie jak z Patrykiem super chemię .Już nie mogę się doczekać!, napisała Doda na swoim Facebooku.
Zobacz: W młodości zadawał się ze złodziejami, dziś kręci o nich filmy. Patryk Vega kończy 40 lat
Teraz oświadczenie wydał prezes zarządu Ent One Investments, która posiadała i posiada prawa do wszystkich części Pitbulla, Emil Stępień:
Patryk Vega nie będzie pracował przy kolejnych częściach Pitbulla. Negocjacje w tej sprawie trwały dość długo ale nie osiągnęliśmy porozumienia. Jako producent wszystkich dotychczasowych filmów z serii „Pitbull” zapewniam wszystkich widzów, że reżyser nowej produkcji zagwarantuje widzom równie fantastyczne emocje - co najmniej takie jak w dotychczasowych filmach. Potwierdzam także, że Pani Dorota Rabczewska wystąpi w kolejnej części Pitbulla. Umowa pomiędzy Dodą a Ent One Investments dotycząca roli w tym filmie została podpisana jeszcze w ubiegłym roku i jest wiążąca - mówi Emil Stępień, Prezes Zarządu Ent One Investments i Producent Pitbulla.
Czy bez Patryka Vegi film przyciągnie widzów na ekrany? Przypomnijmy - ostatnią część czyli "Pitbull. Niebezpieczne Kobiety" obejrzało ponad 2,8 mln widzów (o czym poinformował jakiś czas temu sam Patryk Vega na Facebooku).
Zobacz także: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" miał być hitem. Ale takiego wyniku nie spodziewał się nikt! Ile osób go obejrzało?

ONS

2016.10.22 Warszawa
Patryk Vega na bogato w TVP
Samochod Ferrari szalik Louis Vuitton parasol Aston Martin
paparazzi
fot KS / AF EOS
Patryk Vega odlicza dni do premiery swojego najnowszego filmu - "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Sądząc po zwiastunach i zainteresowaniu, jakie wywołuje film, szykuje się prawdziwy hit jesieni. A Patryk Vega jest już artystą spełnionym... również finansowo. Widać to również po samochodzie, którym się porusza. To piękne czerwone ferrari 488 warte majątek. Za roczny samochód trzeba zapłacić około 1 300 000 zł! Robi wrażenie, prawda?
Wybieram wyłącznie samochody, które dają mi wiele radości. Nie muszę dzięki temu zażywać leków antydepresyjnych, chodzić do psychologa i korzystać z zabiegów w spa - pisał kiedyś reżyser w magazynie "Top Gear".
A my się wcale nie dziwimy... Auto wygląda na bardzo dobry antydepresant.

2016.10.22 Warszawa
Patryk Vega – Ferrari GTB
Reżyser jest człowiekiem sukcesu i to widać...

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.