Patryk Vega nie wyreżyseruje nowego Pitbulla Patryk Vega, premiera Pitbulla Patryk Vega, Ferrari Patryk Vega, Ferrari Patryk Vega w szarym garniturze
Patryk Vega nie wyreżyseruje nowego Pitbulla
Kto zastąpi Patryka Vegę?
1/5
Patryk Vega nie wyreżyseruje nowego Pitbulla

Patryk Vega nie wyreżyseruje kolejnej części hitowego "Pitbulla"! Mamy dla Was oświadczenie jednego z producentów serii, który pisze o powodach takiej decyzji. Okazuje się, że znany reżyser nie dogadał się z firmą, która odpowiada za produkcję filmu.

 

Patryk Vega nie wyreżyseruje nowej części Pitbulla!

A wszystko zaczęło się od pogłosek, że w nowej części Pitbulla nie zobaczymy Dody, która jeszcze kilka miesięcy temu zapewniała wszystkich, że jednak pojawi się w filmie. Wczoraj wydała oświadczenie w tej sprawie:

Kochani, chciałabym Wam oficjalnie potwierdzić, że zagram w kolejnej części Pitbull'a! Pojawię się gościnnie na wielkim ekranie w roli kobiety mafii,do której kontrakt podpisałam w sierpniu 2016 roku! Bardzo mi przykro że reżyser Patryk Vega nie dogadał się z produkcją finalnie.Mam jednak nadzieje ,że z nowym reżyserem złapie podobnie jak z Patrykiem super chemię .Już nie mogę się doczekać!, napisała Doda na swoim Facebooku.

Zobacz: W młodości zadawał się ze złodziejami, dziś kręci o nich filmy. Patryk Vega kończy 40 lat

 

Teraz oświadczenie wydał prezes zarządu Ent One Investments, która posiadała i posiada prawa do wszystkich części Pitbulla, Emil Stępień:

Patryk Vega nie będzie pracował przy kolejnych częściach Pitbulla. Negocjacje w tej sprawie trwały dość długo ale nie osiągnęliśmy porozumienia. Jako producent wszystkich dotychczasowych filmów z serii „Pitbull” zapewniam wszystkich widzów, że reżyser nowej produkcji zagwarantuje widzom równie fantastyczne emocje - co najmniej takie jak w dotychczasowych filmach. Potwierdzam także, że Pani Dorota Rabczewska wystąpi w kolejnej części Pitbulla. Umowa pomiędzy Dodą a Ent One Investments dotycząca roli w tym filmie została podpisana jeszcze w ubiegłym roku i jest wiążąca - mówi Emil Stępień, Prezes Zarządu Ent One Investments i Producent Pitbulla. 

Czy bez Patryka Vegi film przyciągnie widzów na ekrany? Przypomnijmy - ostatnią część czyli "Pitbull. Niebezpieczne Kobiety" obejrzało ponad 2,8 mln widzów (o czym poinformował jakiś czas temu sam Patryk Vega na Facebooku).

 

Zobacz także: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" miał być hitem. Ale takiego wyniku nie spodziewał się nikt! Ile osób go obejrzało?

2/5
Patryk Vega, premiera Pitbulla
ONS
3/5
Patryk Vega, Ferrari
4/5
Patryk Vega, Ferrari
5/5
Patryk Vega w szarym garniturze
Więcej na temat Pitbull Patryk Vega Doda