Doda zagra w nowej części filmu Pitbull Doda z pomarańczową torebką Hermes Birkin Doda wzięła udział w akcji charytatywnej Doda siedzi z nogą na nogę „Pitbull. Niebezpieczne kobiety’’
Doda zagra w nowej części filmu Pitbull
ONS
1/7
Doda zagra w nowej części filmu Pitbull
ONS

Niedawno w mediach pojawiły się informacje, że Doda jednak nie zagra w nowej części filmu “Pitbull”, do której zdjęcia ruszają już wiosną. Przypominamy, że o roli Dody w nowej części filmu dowiedzieliśmy się przy okazji premiery "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Gwiazda stawiła się na premierze filmu, w którym zagrali m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Piotr Stramowski czy Maja Ostaszewska i zachwycała się produkcją. Mówiono, że to ona dostanie główną rolę w nowym obrazie Patryka Vegi! Teraz jednak pojawiły się plotki, że Doda ostatecznie nie dostała tej roli. Gwiazda postanowiła wydać oświadczenie w tej sprawie! Co napisała?

 

Zobacz także: Doda chciała wręczyć Telekamerę Edycie Górniak! "Mogłabym ją wtedy spytać, dlaczego..."

 

Doda zagra w nowej części filmu "Pitbull"? Czy Patryk Vega wyreżyseruje nowego Pitbulla?

Kochani, chciałabym Wam oficjalnie potwierdzić, że zagram w kolejnej części Pitbull'a! Pojawię się gościnnie na wielkim ekranie w roli kobiety mafii,do której kontrakt podpisałam w sierpniu 2016 roku! Bardzo mi przykro że reżyser Patryk Vega nie dogadał się z produkcją finalnie.Mam jednak nadzieje ,że z nowym reżyserem złapie podobnie jak z Patrykiem super chemię .Już nie mogę się doczekać!, napisała Doda na swoim Facebooku.

Co o tym myślicie? Czy Doda sprawdzi się w nowej roli? Czy "Pitbull" bez Patryka Vegi osiągnie tak duży sukces, jak dwie poprzednie części? Przypominamy, że film Patryka Vegi wczoraj triumfował na gali Bestsellery Empiku!

 

ZOBACZ: Zobacz zwiastun Pitbulla w wersji bez cenzury!

 

Oświadczenie Dody w sprawie filmu Pitbull:

Oświadczenie Dody w sprawie filmu Pitbull

Zobacz zdjęcia gwiazdy!

 
2/7
Doda z pomarańczową torebką Hermes Birkin
ONS
3/7
Doda wzięła udział w akcji charytatywnej
ONS
4/7
Doda siedzi z nogą na nogę
5/7
„Pitbull. Niebezpieczne kobiety’’
Materiały Prasowe
6/7
Oglądalność Pitbull. Niebezpieczne kobiety
7/7
Pitbull. Niebezpieczne kobiety - zdjęcia z planu