Patricia Kazadi zachwycona koncertem Beyonce
ONS

Patricia Kazadi zachwycona koncertem Beyoncé

Patricia Kazadi zachwycona koncertem Beyonce
ONS

Kilka dni temu informowaliśmy, że Patricia Kazadi majówkę spędzi w Londynie. Gwiazda miała przede wszystkim zobaczyć na żywo Beyoncé na koncercie w ramach trasy koncertowej Mrs Carter Show. Przypomnijmy: Patricia Kazadi majówkę spędzi z Beyoncé

Nasze doniesienia potwierdziły się i rzeczywiście Kazadi była obecna na jednym z koncertów amerykańskiej gwiazdy w londyńskiej hali O2. Show Beyoncé zrobiło na niej ogromne wrażenie, czego dowodem jest wpis prowadzącej X-Factor na jej Facebooku, w którym czytamy:

Beyonce LIVE - Mrs. Carter Show! Niesamowite widowisko. Perfekcjonizm w kazdym calu. Od poczatku do konca nie ma chwili na oddech. Mistrzowski band - same babki z werwa i tylko dwoch wysmienitych przedstawicieli plci meskiej czyli moj ulubiony duet taneczny - Les Twins!! Przez dwie godziny Beyonce dawala z siebie 1000%. To sie nazywa szacunek do fanow. wizualizacje, pirotechnika, scenografia i przekaz- wszystko z najwyzszej polki. To byla uczta dla wszystkich zmyslow,nawet dla tych ktorzy nie lubia jej tworczosci. Czuje sie zainspirowana nie tylko jako muzyk ale rowniez jako kobieta. Who run the world?- Girls!!!

Koncert popowej divy nie był jednak jedynym celem wyprawy Patricii do Wielkiej Brytanii. Kazadi kręciła również materiał wideo dla MTV, które z okazji 10-tych urodzin marki H&M w Polsce przygotowała specjalną serię konkursów i atrakcji. W jednym z nich można było wygrać m.in. bilet na show Beyoncé. Jak widać, Kazadi pracuje nawet w czasie przeznaczonym na wakacje i wypoczynek!

A wy wybieracie się na koncert Mrs Carter Show w Warszawie 25 maja na Stadionie Narodowym?Zobacz też zjawiskową Beyoncé w nowej kampanii dla H&M:

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43