W show-biznesie jest od dziecka, zasłynęła m.in. jako prowadząca „You Can Dance”, ostatnio jednak skupia się przede wszystkim na muzycznej karierze. Patrycja Kazadi chce zaistnieć w oczach widzów jako piosenkarka a nie prezenterka. Oprócz tego występuje też w teatrze. Kilka lat temu zrobiła sobie przerwę. Czuła się wypalona i nie znajdowała radości w pracy w mediach. Na szczęście wróciła silniejsza. Teraz gwiazda pochwaliła się radosną chwilą.

Reklama

Patrycja Kazadi świętuje 36. urodziny

Aż trudno uwierzyć w to, że Patrycja Kazadi kończy już 36 lat. Gwiazda, która jest w telewizji od dziecka, świętowała urodziny 17 marca. Dzień później pochwaliła się zdjęciami i nagraniami z imprezy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ujawniła, że był to wyjątkowy moment ze względu na dawny rodzinny przepis, który udało jej się odnaleźć. Dzięki temu po 30 latach znów mogła poczuć smak dzieciństwa.

Patrycja Kazadi
instagram.com/kazadi_official
Kolejny rok. Kolejne wspomnienia. Kolejne wspaniałe chwile. Wdzięczność. A na czarno-białym filmiku oprócz wdzięczności – ogromne wzruszenie – 30 lat czekałam, aby zjeść ten tort ponownie. To mój ukochany smak z dzieciństwa, którego przepis zaginął. Udało się go zdobyć – ten moment zapamiętam na długo. Dziękuję za przywilej dorastania, doświadczania i za możliwość spędzania tych chwil w otoczeniu rodziny. Przepiękny dzień
– napisała Patrycja Kazadi.

Pod wpisem celebrytki pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami. Miłe słowa zostawiły m.in. Ida Nowakowska, Kayah oraz Paulina Sykut-Jeżyna. Nie zabrakło też wiadomości od internautów.

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i podróżowania!
Wszystkiego najlepszego!
Zasługujesz na wszystko co najlepsze!
Ściskam cię kochanie!
Samych cudownych chwil!

My również dołączamy się do życzeń. Mamy nadzieję, że przed Patrycją Kazadi jeszcze mnóstwo sukcesów. To nie koniec radosnych wiadomości. W marcu także Anna Lewandowska pochwaliła się szczęśliwą nowiną.

Reklama

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak przeciera oczy i nie może uwierzyć. Stało się

Zobacz także
Patrycja Kazadi
instagram.com/kazadi_official
Reklama
Reklama
Reklama