Urodzinowa impreza Pudelek Pink Party zgromadziła największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Z okazji 17-lecia serwisu w warszawskim klubie Chaton pojawiły się m.in. Joanna Krupa, Magda Gessler, Sylwia Madeńska, Małgorzata Rozenek-Majdan i Maja Hyży. Spore emocje wzbudziła Patricia Kazadi, która przyszła w odważnej, lateksowej stylizacji.

Reklama

Pudelek Pink Party: Patricia Kazadi cała na różowo w lateksowej kreacji

Na imprezie Pudelek Pink Party z okazji 17. urodzin serwisu większość gwiazd zgodnie z dress code'em pojawiła się w warszawskim klubie w różowych stylizacjach. Prawdziwą furorę na ściance zrobiła znana internautom Patricia Kazadi. Celebrytka postawiła na odważny look.

Zobacz także: Gala Mrs. Poland International: Ida Nowakowska w wieczorowej kreacji, ale to była gwiazda "M jak miłość" skradła show

Artur Zawadzki/REPORTER

Patricia Kazadi przyszła na branżową imprezę w lateksowym zestawie. Gwiazda postawiła na spódnice za kolano oraz top, na który narzuciła dopasowaną marynarkę — oczywiście także w kolorze różu. Stylizację dopełniła okularami przeciwsłonecznymi i połyskującymi sandałkami na obcasie.

Artur Zawadzki/REPORTER

Trzeba przyznać, że Patricia Kazadi zrobiła wrażenie. Nie wszyscy goście jednak dostosowali się do dress code'u. Na indywidualność postawiła prowadząca "Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na gali w czarnej mini, eksponując smukłe nogi.

Zobacz także

Zobacz także: Gosia Andrzejewicz wróciła na ścianki. Tak dziś wygląda wokalistka [ZDJĘCIA]

Reklama

Jeśli chcecie zobaczyć gwiazdy na gali Pudelek Pink Party, zajrzyjcie do naszej galerii.

Artur Zawadzki/REPORTER
Mateusz Grochocki/East News
Artur Zawadzki/REPORTER
Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama