Patricia Kazadi w rozmowie z dziennikarką "Party" opowiedziała o swojej walce z chorobą. Aktorka wzięła udział w sesji z okazji 15-lecia magazynu "Party" i w wywiadzie z Magdaleną Jabłońską-Borowik poruszyła temat endometriozy. Patricia Kazadi nie ukrywa, że choć diagnozę poznała trzy lata temu, to choruje znacznie dłużej....

Reklama

Patricia Kazadi szczerze o poważnej chorobie. Jak sobie radzi?

Patricia Kazadi niedawno zdecydowała się na poruszające wyznanie i opowiedziała o swojej walce z endometriozą. Aktorka nie ukrywa, że choroba ma ogromny wpływ na jej życie codzienne i początkowo nie była gotowa, aby o tym mówić, bo sama musiała zmierzyć się z diagnozą, jaką usłyszała:

- Ja już z endometriozą będę do końca życia. Choruję na tę chorobę najprawdopodobniej kilkanaście lat, a wiem o niej od trzech. Wcześniej nie byłam gotowa o tym rozmawiać, bo sama mierzyłam się z tym, z tą diagnozą, z tym, jakie to niesie za sobą konsekwencje. Jestem już dużo silniejsza. - wyznała Patricia Kazadi.

Aktorka dodaje, że choć nauczyła się już żyć z endometriozą, to leczenie i kolejne operacje mocno wpłynęły na jej życie.

- Jestem zdiagnozowana, jestem prowadzona, nauczyłam się żyć z endometriozą. (...) Hormony, zastrzyki, przeszłam dwie operacje, teraz prawdopodobnie czeka mnie kolejna, to jest zmiana kompletna życia.

Koniecznie obejrzyjcie całe nagranie i dowiedźcie się, co jeszcze powiedziała Patricia Kazadi!

Zobacz także: Wielki powrót Patricii Kazadi! Gwiazda zagrała w "Komisarz Mama"! W jaką rolę się wcieliła?

Zobacz także
Wojciech Olkusnik/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama