Paris Hilton Paris Hilton Paris Hilton Paris Hilton Paris Hilton
Paris Hilton
Instagram/Paris Hilton
1/6
Paris Hilton
Instagram/Paris Hilton

Paris Hilton (37 l.) wychodzi za mąż! Dziedziczka fortuny hotelowej przyjęła oświadczyny swojego  cztery lata młodszego partnera Chrisa Zylki. Zaręczyny odbyły się w romantycznych okolicznościach przyrody na jednym ze stoków w Aspen, gdzie zakochani wybrali się na narty. Chris Zylka oświadczył się swojej ukochanej w przerwie między zjazdami ze stoku! Zaskoczeni? My również! Najwyraźniej ten pomysł spodobał się Paris Hilton, która bez wahania przyjęła oświadczyny swojego chłopaka. Ten wyjątkowy moment został uwieczniony pamiątkową fotografią, która trafiła na Instagram.

 

Zobacz też: Lindsay Lohan, Paris Hilton, a może Britney Spears - którą upadłą imprezowiczką jesteś? PSYCHOTEST

 

Paris Hilton dołączyła do zdjęcia wzruszający wpis! Co pisze? Sprawdźcie na następnej stronie!

 

Polecamy: Burza na Facebooku i Twitterze. Widząc hasztag #PrayForParis - niektórzy zaczęli modlić się za... Paris Hilton!

2/6
Paris Hilton
Instagram/Paris Hilton

- Powiedziałam "tak"! Jestem szczęśliwa i podekscytowana, że zaręczyłam się z miłością mojego życia. Moim najlepszym przyjacielem i bratnią duszą. Idealnym dla mnie pod każdym względem. Oddanym, lojalnym, kochającym i o wielkim sercu. Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Moje marzenie się spełniło. Dziękuję za pokazanie mi, że bajki naprawdę istnieją - napisała Paris Hilton na Instagramie.

Chris Zylka wręczył swojej ukochanej tradycyjny pierścionek zaręczynowy. Paris jeszcze nie pokazała światu pierścionka, jednak jesteśmy przekonani, że jest on oszałamiający. A kim jest przyszył mąż Paris Hilton?

3/6
Paris Hilton
Instagram/Paris Hilton

Chris Zylka, a właściwie Christopher Michael Settlemire, to amerykański aktor i model. Urodził się w Stanach Zjednoczonych, lecz jego rodzice mają europejskie korzenie. Ojciec - niemiecko - brytyjskie, a matka - rosyjsko - polskie (!). Zylka korzysta z nazwiska panieńskiego matki. Zagrał m.in. filmie Niesamowity Spider-Man" oraz serialu "Zakochana złośnica". 

4/6
Paris Hilton
Instagram/Paris Hilton

Paris Hilton i Chris Zylka poznali się w 2008 roku w czasie imprezy oscarowej. Parą zostali jednak dopiero w 2015 roku. Celebrytka w wielu wywiadach podkreślała, że Zylka to miłość jej życia. Hilton poprzednio była już dwukrotnie zaręczona (Jason Shaw i Paris Latsis). Chris Zylka również ma za sobą zerwane zaręczyny z poprzednią partnerką Hanną Beth.

5/6
Paris Hilton
Instagram/Paris Hilton

Para na razie nie zdradziła, kiedy odbędzie się ślub.

6/6
Paris Hilton
Instagram/Paris Hilton

Narzeczonym gratulujemy i życzymy dużo szczęścia! I jeszcze więcej wytrwałości. ;)

Więcej na temat Paris Hilton zaręczyny gwiazd