Paris Hilton


Imię: Paris

Drugie imię: -

Nazwisko: Hilton

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Wodnik

Data urodzenia: 1981-02-17

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: 173

BIO: Paris Hilton – pochodząca z Nowego Jorku amerykańska piosenkarka, celebrytka, modelka, projektantka mody i dziedziczka biznesu hotelowego. Hilton próbowała bez większego powodzenia swoich sił jako aktorka w takich filmach jak „Wishman”, „Sweetie Pie”, „Nine Lives”, „Zoolander”, „Dom woskowych ciał" czy „Mama na obcasach”.
Dużą popularność przyniósł jej reality show „The Simple Life”, którego była główną bohaterką. Rozpoczęła karierę muzyczną wydaniem w 2006 roku debiutanckiego albumu zatytułowanego „Paris”, który promowały takie utwory jak „Stars Are Blind”, „Turn It Up” czy „Nothing In This World”. Album został zmiażdżony przez fanów i krytyków.
Założyła własną firmę produkującą kosmetyki i odzież. Hillton znana jest z modowych wpadek i wielu skandali. Została dwukrotnie skazana: raz za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, drugi za posiadanie kokainy. Znana jest z wielu romansów m.in. z Valem Kilmerem, Kid Rockiem, Jaredem Leto czy Christiano Ronaldo. Obecnie spotyka się z Thomasem Grossem.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index