dorosłe dzieci gwiazd córki Danuty Stenki Córka Izabelii Scorupco Córki Beaty Kozidrak Córka Małgorzaty Pieńkowskiej
dorosłe dzieci gwiazd
Instagram/East News
Niektóre z nich działają w show-biznesie! Które?
1/21
dorosłe dzieci gwiazd
Instagram/East News

Jak wyglądają dzieci polskich gwiazd? Wszyscy wiemy, jak wyglądają i co robią Pola i Iga Lis, czyli córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Kochamy zdjęcia Allana Krupy, często w towarzystwie mamy Edyty Górniak czy Leona Myszkowskiego, syna Justyny Steczkowskiej, który nawet wydał swoją książkę! A co u innych prawie już dorosłych dzieci, na przykład Danuty Stenki, Jurka Owsiaka, Bartosza Opanii, Izabelli Scorupco, Pawła Kukiza, Bogusław Lindy i innych. Piękne, wykształcone córki i przystojni synowie. Co robią i jak wyglądają. Są podobni do swoich sławnych rodziców? Zobaczcie i przeczytajcie w naszej galerii. 

 

Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej ma 19 lat. To seksowna i piękna dziewczyna. Otwarcie mówi "Nie chcę znać ojca"

2/21
córki Danuty Stenki
ons.pl

Danuta Stenka ma dwie piękne córki. Starsza Paulina Grzelak ma 23 lata i niedługo kończy studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ostatnio zbierała pieniądze na wymarzony wyjazd do Indii w ramach wolontariatu.

Hej, jestem studentką piątego roku psychologii klinicznej. W wolnym czasie podróżuję i pomagam ludziom. Uwielbiam czytać, rozmawiać z ludźmi i oglądać filmy. W czasie wolnym od zajęć na studiach pracuję z dziećmi oraz więźniami i osobami bezrobotnymi. W ostatnim czasie podjęłam naukę języka migowego, co zawsze mi się marzyło – napisała o sobie Paulina Grzelak na stronie polakpotrafi.pl.

Paulina chciała pojechać do Indii, by pomagać dzieciom z najbiedniejszych rodzin, a przy okazji podróżować. 

 

Młodsza córka Danuty Stenki - Wiktoria Grzelak ma 18 lat i jeszcze nie wiadomo co będzie robić w życiu, ale często pojawia się z mamą na pokazach mody. 

 

 

3/21
Córka Izabelii Scorupco
Instagram

20-letnia Julia to córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego. Co o niej wiadomo? Wychowywała się głównie w Szwecji i w USA, gdzie mieszka wraz z mamą. Prowadzi popularne konto na Instagramie i jest piękna jak modelka. Do tego jest dobrą uczennicą, była nawet w Białym Domu na wizycie u Baracka Obamy razem z innymi najzdolniejszymi uczniami w USA. Podobno Julia nie mówi najlepiej po polsku, ponieważ całe życie spędziła za granicą, ale dla kogoś tak zdolnego to chyba nic trudnego. Na razie Julia prowadzi beztroskie życie studenckie w USA.

4/21
Córki Beaty Kozidrak
East News

Córki Beaty Kozidrak podzielają największe pasje wokalistki. Starsza, Katarzyna Pietras, śpiewa z mamą w zespole Bajm w chórkach i często wykonuje podczas koncertów swoje utwory. Młodsza Agata kocha modę i ma swoją markę ubrań.

Katarzyna Pietras ma 36 lat i jest mężatką. Ma dwóch synów: starszego 7-letniego Sebastiana i młodszego trzylatka. Mieszka z rodziną w Warszawie. Kasia ma też z mężem Kamilem własny zespół, który do niedawna nazywał się Kashmir i odnosił sukcesy. Ale ostatnio nie ma żadnych nowych informacji o trasie koncertowej czy nowych singlach.

23-letnia Agata Pietras, młodsza córka Beaty Kozidrak, ma własną markę ubrań. Wcześniej zajmowała się stylizowaniem i chciała to robić zawodowo.

Na początku nie miałam wielkich aspiracji i chciałam zostać stylistką, czyli osobą, która ubiera gwiazdy. No i faktycznie, może gwiazd nie udało mi się ubierać, ale ubierałam moje koleżanki. Były zadowolone i zaczęły mi mówić "no to weź, zrób coś w tym kierunku - powiedziała dla Dziennika Wschodniego.

Po rozwodzie rodziców mieszka z mamą w Warszawie.

5/21
Córka Małgorzaty Pieńkowskiej
ons.pl/Instagram

Córka Małgorzaty Pieńkowskiej i dziennikarza Jacka Sobali - Inka Sobala ma 26 lat. Poszła na studia w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej, ale trzy lata temu zmieniła zdanie i zdała do szkoły aktorskiej we Wrocławiu. 

Gwiazda "M jak miłość" nie chciała, by córka poszła w jej ślady. Zabroniła jej występowania w filmie.

- Nie pozwalałam jej oglądać Teatrów Telewizji, w których grałam. Nie mówiłam o nagrodach. Nie chciałam, żeby przewróciło się jej w głowie - mówiła Pieńkowska w wywiadach.

Potem zmieniła zdanie. Zaczęła pozwalać przyjeżdżać Ince na plan "M jak Miłość", pojawiały się razem na premierach. Teraz czekamy na wielki debiut Inki.

 

6/21
Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel
East News

Aleksandra to córka Bogusława Lindy i fotografki Lidii Popiel. Ola ma 23 lata i próbuje sił jako modelka. Chodzi w pokazach, ale nie pokazuje się z rodzicami na ściankach. Ola ma bardzo wyrazistą i mocną urodę, pełne usta, dużą twarz i mocną budowę ciała, jest bardzo charakterystyczna. 

7/21
Córki Jurka Owsiaka
East News

Aleksandra i Ewa Owsiak to córki Jurka Owsiaka. Ola jest starszą córką ma 38 lat, a Ewa urodziła się jako wcześniak 10 lat później i jej życiu zagrażało niebezpieczeństwo. Nie było dla niej inkubatora. To wtedy Jurek Owsiak postanowił, że musi coś zrobić, żeby szpitale miały odpowiedni sprzęt do ratowania tak małych dzieci. Kilka lat potem powstała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a Ewa pomaga ojcu w fundacji. 

8/21
dzieci Grzegorza Ciechowskigo
Screen TVP

Bruno i Helena, to dzieci Grzegorza Ciechowskiego i Anny Skrobiszewskej. Najstarszą córką małżeństwa jest Helena, która obecnie ma 21 lat. Bruno ma 20 lat. Najmłodszą z rodzeństwa jest Józefina, która urodziła się w 2002 roku, niedługo po śmierci taty.

Co robią dzieci wielkiego Grzegorza Ciechowskiego? Mimo młodego wieku dbają o pamięć o tacie, uczestniczą w różnego rodzaju koncertach, wystawach. Helena śpiewała w chórkach i gościnnie na płytach różnych zespołów wykorzystujących twórczość taty. Helena Ciechowska (pseudonim Missie Collins) od niedawna jest też kostiumologiem kabaretu Pożar w burdelu.

9/21
Bruno Ciechowski, Syn Grzegorza Ciechowskiego
Instagram

Bruno Ciechowski ma 20 lat, ale jest mocno zaangażowany we wszystkie inicjatywy związane z pamięcią o tacie. Niedawno pomógł wydać album nieznanych zdjęć Grzegorza Ciechowskiego autorstwa Andrzeja Świetlika. Często pojawia się w telewizji i mówi się, że jest bardzo podobny do ojca.

10/21
Córka Grzegorza Ciechowksiego, Weronika Ciechowska

Mimo że stosunki między Małgorzatą Potocką, a drugą żoną Ciechowskiego są napięte, to najstarsza córka Grzegorza - Weronika Ciechowska, utrzymuje dobre stosunki z przyrodnim rodzeństwem. Prawie dwa lata temu Weronika wyszła za mąż zAmerykanina Charlesa Weissa. Uroczystość odbyła się w Nowym Jorku, gdzie Ciechowska mieszka na co dzień i pracuje. Ale stara się przyjeżdżać do Polski na wszystkie eventy związane z pamięcią o tacie i wtedy spotyka się z resztą rodzeństwa.

11/21
Robert Janson z córką Emmą w Opolu 2016

Robert Janson z zespołu Varius Manx ma dorastającą córkę Emmę. Dziewczyna ma 16 lat i tak jak tata ma ognisto rude włosy. Prawdziwa z niej efektowna piękność. Emma na razie się uczy i wszyscy zastanawiają się czy pójdzie w ślady taty i zostanie kompozytorką, a może modelką...

12/21
córka Ewy Błaszczyk

Ewa Błaszczyk ma dwie córki bliźniaczki ze zmarłym w 2000 roku pisarzem i scenarzystą Jackiem Janczarskim. Ola od 15 lat znajduje się w śpiączce, po tym jak w wieku 7 lat zakrztusiła się tabletką. Natomiast Marianna Janczarska ma 22 lata i chciała zostać aktorką jak mama. Marianna dostała się na warszawską Akademię Teatralną, ale po trzech latach została skreślona z listy studentów. Przyczyną miała być podobno niechęć opiekuna roku Wojciecha Malajkata do dzieci znanych aktorów.

Jednak Marianna Janczarska próbuje dalej. Grała już rólkę w serialu "Na Wspólnej", czekamy na więcej.

13/21
Córka Jolanty Fraszyńskiej i Roberta Gonery, Nastazja Gonera
Facebook

Nastazja Gonera to córka Jolanty Fraszyńskiej i Roberta Gonery. Ma 27 lat i studiuje reżyserię na łódzkiej Filmówce, ale też często występuje jako modelka, wystąpiła w teledysku Daniela Blooma, czyli brata Jacka Borcucha. Nastazja pracuje na swoje nazwisko i trzyma się z dala od show-biznesu i pokazywania się ze swoimi znanymi rodzicami. Nastazja Gonera wyreżyserowała też niedawno teledysk do hitu ostatnich miesięcy, czyli piosenki "Kaktus" Bovskiej, którą znacie z czołówki serialu "Druga szansa".

Nastazja ma młodsze rodzeństwo, przyrodnią siostrę Anielę (ze strony matki) oraz dwóch młodszych przyrodnich braci: Teodora Józefa i Leonarda (ze strony ojca).

14/21
Filip Opania, syna Bartosza Opanii

Filip Opania ma 26 lat i jest synem Bartosza Opani z pierwszego związku. Urodził się, kiedy jego tata miał zaledwie 20 lat. Chłopak został aktorem, studiował w Warszawskiej Szkole Filmowej. Potem grał w “Klanie", “Licencji na wychowanie" oraz “Na sygnale".
Jego dziadek Marian Opania chwali wnuka, że nie tylko odziedziczył talent aktorski, ale także - tak jak dziadek - lubi rzeźbić.

15/21
Córki Janusza Józefowicza
East News

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz na razie mają jedno dziecko, 7,5-letnią Kalinkę. Ale Janusz z poprzedniego związku ma dwoje dzieci: syna Jakuba i córkę Kamilę. Kamila ma 31 lat i pracuje z tatą, jest aktorką oraz reżyseruje. Stworzyła film "Galumphing", ale występuje też w sztuce "Legalna blondynka" z Nataszą Urbańską, w której tańczy i śpiewa.

16/21
Jakub Józefowicz, Kamila Józefowicz

Syn Jakub również zajmuje się reżyserią i jest operatorem filmowym. Aktualnie pomaga tacie w realizacji jego najnowszej sztuki "Piotruś Pan".

Kuba Józefowicz wyreżyserował i zmontował filmik „Święta RCM vol. II”, w którym też śpiewa.

17/21
Córka Cezarego Pazury
Facebook

Anastazja Pazura ma 26 lat. Najstarsza córka Cezarego Pazury jest aktorką i studiuje na trzecim roku Warszawskiej Akademii Filmowej. Ma już za sobą aktorski debiut. Anastazja zagrała m.in. w serialu "Przypadki Cezarego P.", gdzie wystąpiła obok swojego sławnego ojca.

Zobacz: Najstarsza córka Cezarego Pazury chce zostać aktorką. Co na to tata? "Oby nie grała w komediach..."

18/21
Córki Pawła Kukiza
Instagram

Paweł Kukiz ma trzy córki: Polę, Julię i Hanię. Pola i Julia to już dorosłe kobiety, najmłodsza Hania jest nastolatką. W dzieciństwie miała problem z nerkami, dziewczynka musiała przejść przeszczep.

Na salonach bryluje najstarsza z córek: Pola, która ma 23 lata. 

Pola jest studentką na SWPS, a dorabia sobie pracując z dziećmi, bo je bardzo kocha. A co robi w wolnym czasie?

Staram się go spędzać ze znajomymi. Chociaż przez pracę i uczelnię, ciężko to pogodzić. Nie mam zbyt wiele wolnego czasu, ale praca jest moją pasją - powiedziala Pola Kukiz Super Expressowi.

Pola twierdzi, że nie ma parcia na szkło i nie chce zostać celebrytką. Chce spokojnie skończyć studia. 

19/21
syn Grażyny Wolszczak
Instagram

Filip Sikora to syn Grażyny Wolszczak. Ma 28 lat i do tej pory raczej nie ujawniał się światu. W zeszłym roku aktorka pochwaliła się tym, jakiego ma przystojnego syna na okładce jednego z magazynów i zdradziła, że czeka, aż chłopak założy rodzinę.

20/21
Helena Englert i Beata Ścibakówna na pokazie Tomasza Ossolińskiego
ONS

Helena Englert to córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny. Ma 17 lat i właśnie zadebiutowała w serialu "Barwy szczęścia". Helena Englert próbowała też swoich sił w dubbingu, można ją było usłyszeć jako Edith w animowanych filmach "Jak ukraść Księżyc" oraz "Minionki rozrabiają".

21/21
Barwy szczęścia odc. 1589

Helena Englert w "Barwach szczęścia".