Olga Frycz odchodzi z M jak miłość - zdjęcia aktorki z planu serialu Ślub Ali i Pawła Zduńskiego w M jak miłość Olga Frycz żegna się z M jak miłość Ala znika z M jak miłość M jak miłość - Paweł i Ala na planie serialu
Olga Frycz odchodzi z M jak miłość - zdjęcia aktorki z planu serialu
MTL Max Film
Olga Frycz i Rafał Mroczek na planie M jak miłość - zdjęcia!
1/7
Olga Frycz odchodzi z M jak miłość - zdjęcia aktorki z planu serialu
MTL Max Film

Olga Frycz odchodzi z serialu "M jak miłość". Gwiazda ostatniej edycji show "Agent" pracowała na planie produkcji TVP przez ponad cztery lata. Co na temat swojego odejścia z serialu napisała Olga Frycz na Facebooku? 

Pierwszy raz na planie "M jak Miłość" pojawiłam się w roli Ali 8 lutego 2013 roku.  Nie wiedziałam, że przygoda z "emką" trwać będzie aż 4 i pół roku.  To był dziwny czas...😐 Niemniej jednak nie żałuje, bo przy okazji pracy poznałam kilku super ludzi. W październiku w dniu 30tych urodzin podjęłam decyzje, że czas pożegnać się z serialem i rozpocząć kolejny zawodowy etap w moim życiu.  DECYZJA NIE BYŁA TRUDNA.  30 czerwca był moim ostatnim dniem zdjęciowym na planie "emki", ale Wy kochani widzowie jeszcze będziecie mogli oglądać mnie w serialu przez kilkadziesiąt następnych odcinków", napisała Olga Frycz.

Aktorka wcieliła się w postać Ali, wielkiej miłości Pawła Zduńskiego. Jak zaczęła się ta miłość? Przeczytajcie historię miłości Ali i Pawła na następnej stronie. Znajdzie tam też zdjęcia z ich ślubu!

ZOBACZ: Sydor, Mucha, Frycz... Czy któraś z aktorek jest trudna we współpracy? Zdradza nam Rafał Mroczek!

2/7
Ślub Ali i Pawła Zduńskiego w M jak miłość
MTL Max Film

Ala, którą grała Olga Frycz, była jedną z wielu miłości Pawła Zduńskiego w "M jak miłość". Jak zaczął się ich związek?

Olga Frycz odchodzi z "M jak miłość" - historia miłości Ali i Pawła 

Paweł pewnego dnia spędzając czas w bistro u Kingi, trafił na ciasteczko w wróżbą, która głosiła, że tego dnia pozna swoją drugą połówkę. I właśnie w tym momencie do restauracji weszła Ala... Choć początki ich znajomości nie były łatwe, z czasem Zduński podbił serce Ali i usłyszał "tak", gdy poprosił ją o rękę. Para wzięła ślub, wyprowadziła się na wieś. Niestety z czasem pojawiły się problemy, bowiem Ala nie mogła zajść w ciążę. Gdy już udało im się pokonać kryzys, pojawiły się kolejne kłopoty, ale tym razem finansowe, przez co Ala zaczęła wyjeżdżać na coraz dłużej. Podczas jednego z jej wyjazdów, do serialu wróciła Teresa, dawna miłość Pawła. Czy to oznacza, że Paweł znów będzie z Teresą? Olga Frycz nie zdradziła, jak zakończy się jej wątek, ani z kim teraz będzie jej serialowy mąż. Pozostaje nam czekać na nowe odcinki "M jak miłość", które już po wakacjach...

ZOBACZ: Nowe fakty w sprawie Tomka z "M jak miłość"! Jego rodzina może być dumna: "Jest prawdziwym bohaterem"

3/7
Olga Frycz żegna się z M jak miłość
MTL Max Film
4/7
Ala znika z M jak miłość
MTL Max Film
5/7
M jak miłość - Paweł i Ala na planie serialu
MTL Max Film
6/7
Olga Frycz na planie M jak miłość z Rafałem Mroczkiem
MTL Max Film
7/7
Olga Frycz odchodzi z M jak miłość