książę Harry, Meghan Markle, książę William, księżna Kate książę Harry, Meghan Markle książę Harry, Meghan Markle książę William, Kate Middleton książę William, Kate Middleton
książę Harry, Meghan Markle, książę William, księżna Kate
Instagram/East News
Ale piękna sesja!
1/5
książę Harry, Meghan Markle, książę William, księżna Kate
Instagram/East News

Są oficjalne zdjęcia zaręczynowe księcia Harry'ego i Meghan Markle! Dwie fotografie opublikowano na oficjalnym profilu internetowym brytyjskiej rodziny królewskiej. Autorem zdjęć jest Polak Alexi Lubomirski, który ma na swoim koncie współpracę z wieloma gwiazdami Hollywood m.in. Beyoncé, Charlize Theron, Gwyneth Paltrow, Natalie Portman czy Scarlett Johansson. Warsztatu uczył się u słynnego fotografa Mario Testino, który jest autorem pamiątkowych zdjęć z okazji zaręczyn księżnej Kate i księcia Williama.

 

Zobacz też: Meghan Markle pojechała na PIERWSZY obiad do królowej, a do sieci wyciekły projekty jej sukni ślubnej! Zobacz ZDJĘCIA

 

Meghan Markle i książę Harry pobiorą się 19 maja 2018 roku. Zobacz zaręczynowe fotografie tej pięknej pary! Przypominamy również zdjęcia z zaręczyn Kate i Williama z 2010 roku.

 

Polecamy: Znamy szczegóły ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle! Czym będzie się różnić od ślubu księcia Williama i księżnej Kate?

2/5
książę Harry, Meghan Markle
Instagram/kensingtonroyal

Opublikowano dwie fotografie księcia Harry'ego z narzeczoną Meghan Markle. Zdjęcia wykonał w tym tygodniu Alexi Lubomirski. Pierwsze ze zdjęć jest bardzo oficjalne. Przestawia trzymających się za ręce narzeczonych, siedzących na schodach Frogmore House w Windsorze. Książę Harry ma na sobie granatowy garnitur, a Meghan Markle czarną suknię z haftowaną górą. Doskonale widać piękny pierścionek aktorki! Z kolei drugie zdjęcie...

3/5
książę Harry, Meghan Markle
Instagram/kensingtonroyal

Druga fotografia jest czarno-biała i ma nieco mniej formalny charakter. Przedstawia parę w objęciach. Książę Harry okrywa swoja narzeczoną płaszczem, a ona dotyka dłonią jego policzka. Oba zdjęcia są niesamowite! Doskonale prezentują uczucie, które łączy narzeczonych. A jak fotografie wypadły na tle zaręczynowych zdjęć księcia Williama i Kate Middleton? Zobaczcie na następnych stronach.

4/5
książę William, Kate Middleton
East News

Zaręczynowe zdjęcia księcia Williama i Kate Middleton powstały w listopadzie 2010 roku. Ich autorem jest światowej sławy fotograf Mario Testino. Zdjęcia wykonano w w Pałacu św. Jakuba. Opublikowano dwa oficjalne portrety. Jeden bardziej oficjalny, a drugi - swobodny. Zobaczcie na następnej stronie!

5/5
książę William, Kate Middleton
East News

Każda z zaręczonych par osobiście wybrała fotografa, który wykonał zakochanym pamiątkowe zdjęcia. Która sesja wypadła lepiej?