Jakie postanowienia noworoczne podjęła Kim Kardashian? Co planuje w 2016 roku? Najsłynniejsza celebrytka świata, która niedawno urodziła swoje drugie dziecko, na nowy rok ma bardzo konkretne plany. Zdradziła je swoim fanom. Okazuje się, że jest to 6 punktów.

Reklama

Noworoczne postanowienia Kim Kardashian

Kardashianka chciałaby przede wszystkim zrzucić nadprogramowe kilogramy po urodzeniu dziecka. Celebrytka sporo przytyła w czasie ciąży z synem. Chociaż brzuszek i ekstra kilogramy wcale jej nie przeszkadzały w dobieraniu seksownych i obcisłych strojów, to teraz marzy o tym, by wrócić do swojej figury sprzed narodzin Sainta. Kim chciałaby również być milsza dla swojej mamy Kris Jenner, o czym poinformowała swoich fanów na Facebooku:

Chciałbym uczynić życie mojej mamy łatwiejszym i być ekstra miła. Ona jest najlepsza i robi wszystko dla naszej czwórki.

Celebrytka i jej mąż chcą również wykończyć dom dla swojej rodziny. O czym jeszcze marzy Kim Kardashian w 2016 roku? Gdy już uda jej się zrealizować poprzednie postanowienia i zostanie jej trochę czasu, to chciałaby samodzielnie zorganizować wakacje dla całej familii West. Cóż, chcielibyśmy mieć takie problemy - znaleźć czas na wakacje:)

Zobacz też: Kim Kardashian w prześwitującej kreacji w 8. miesiącu ciąży! Jak Wam się podoba jej look? ZDJĘCIA

Zobacz także

Just thought of another New Years resolution.I really want to make my moms life easier & be extra nice! She's the best &does everything 4 us
Posted by Kim Kardashian West on 31 grudnia 2015

Kim Kardashian świętowała Nowy Rok z najbliższymi

Celebrytka chciałaby wrócić do figury sprzed ciąży

Kim marzy również o wspólnych wakacjach dla całej rodziny

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama