Natalia Siwiec ma swoich faworytów w TzG
ONS

Siwiec ma swoich faworytów w nowym "TzG": Nie zazdroszczę im tego, że...

Natalia Siwiec ma swoich faworytów w TzG
ONS

Za nieco ponad dwa tygodnie rusza kolejna edycja Tańca z Gwiazdami. Tym razem producenci show postawili na świeże i w większości nieopatrzone jeszcze postacie z show-biznesu. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun nowej edycji show i trzeba przyznać, że zapowiada się on bardzo interesująco. Przypomnijmy: Jest już zwiastun nowego TzG! Zobaczcie gwiazdy w akcji

Przed uczestnikami tygodnie ciężkich treningów i stres związany z występami na żywo. Doskonale przekonała się o tym w poprzedniej edycji Natalia Siwiec. W pierwszych kilku odcinkach modelka miała spory problem z opanowaniem układów choreograficznych, ale końcówka jej pobytu w programie była już niezwykle udana i Natalia udowodniła, że potrafi tańczyć. W rozmowie z AfterParty.pl życzy wszystkim uczestnikom nowej edycji wspaniałej zabawy i zapowiada, że będzie to dla nich ogromna przygoda.
 

W moim przypadku największą bolączką była koordynacja ruchowa. Nie mogłam przestać myśleć o strachu przed pominięciem kroków. Największym stresem były piątkowe live''''''''y i tego wszystkim nie zazdroszczę. Wszyscy powinni się cieszyć, że mają szansę przeżyć tę niesamowitą przygodę i każdemu życzę przede wszystkim luzu i dobrej zabawy! - zdradza w rozmowie z nami Siwiec.


Komu kibicuje Miss Euro? Natalia ma dwa typy - Janka Melę i Marcelinę Zawadzką.
 

Najbardziej kibicuję Jaśkowi Meli - za odwagę. Wiem jak ciężkie są treningi i nauka kroków, szczególnie dla faceta, a on ma podwójnie ciężkie zadanie. Podziwiam go za to, choć już nie raz udowodnił, że jest w stanie dokonać niemożliwego. Z dziewczyn natomiast kibicuję Marcelinie Zawadzkiej, ponieważ to moja koleżanka i jestem ciekawa, jak sobie poradzi na parkiecie - tłumaczy dla AfterParty.pl modelka.


A wy komu będziecie kibicować w nadchodzącej edycji "TzG"?

Zobacz: Honey długo nie potwierdzała udziału w "TzG". Teraz tłumaczy swój udział w show


Pełna lista uczestników nowego "Tańca z Gwiazdami":
 

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53