Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Natalia Lesz o wpływie rodziców na jej karierę
ONS
Newsy

Natalia Lesz odważnie o swoim dzieciństwie. Dotychczas unikała tego tematu: Nie wychowałam się w bogatej rodzinie

Podkreśliła istotny fakt

Przez ostatnie kilkanaście miesięcy o Natalii Lesz było bardzo cicho. Wokalistka poświęciła się przygotowaniom do macierzyństwa i nowej roli. Teraz jednak powróciła na salony i wzięła udział w show "Mali Giganci". Zobacz: Natalia Lesz o kulisach pracy w Małych Gigantach. Ujawniła sposób na uniknięcie kontrowersji

Swego czasu głośno było o artystce, ponieważ pojawiła się informacja, że to dzięki bogatym rodzicom Lesz mogła robić karierę. Podobno ich kontakty były tak rozległe, że mogli to córce zagwarantować. Wokalistka nigdy tego nie komentowała i robiła swoje, ale w końcu postanowiła zrobić wyjątek. W wywiadzie dla "Pani Domu" zdradziła jak to było naprawdę:

Nie urodziłam się w bogatej rodzinie. Mój tata był twórcą jednej z pierwszych prywatnych firm informatycznych, ale to się stało dopiero gdy miałam kilkanaście lat. Moje dzieciństwo w niczym nie różniło się od dzieciństwa innych dzieci. Swoje pierwsze w życiu pieniądze zarobiłam jako nastolatka, występując w przedstawieniu w Teatrze Wielkim, gdzie grałam rolę hiszpańskiej księżniczki, zresztą na zmianę z Magdą Wałęsą. Niestety, ludzie to co wyczytają w internecie, biorą za fakt, choćby nie miało to nic wspólnego z prawdą!


Wiedzieliście o tym?

Zobacz: Szczuplutka Natalia Lesz na salonach po porodzie. Skromną stylizację ożywiła ciekawą torebkę
 
 

Chylińska i Lesz chwalą się nogami:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Lesz o karierze
Newsy
Natalia Lesz ostro dementuje wszystkie plotki: "Nikt mnie nigdy nie wypychał do show-biznesu!"
Natalia Lesz ostro dementuje wszystkie plotki: "Nikt mnie nigdy nie wypychał do show-biznesu!"

Natalia Lesz w show-biznesie jest już od lat, ale wciąż musi mierzyć się z krzywdzącymi plotkami na temat swojego ojca, który miał rzekomo sponsorować jej karierę. Wokalistka w rozmowie z ohme.pl chce skończyć z takimi pomówieniami raz na zawsze. Natalia Lesz: Nikt mnie nigdy nie wypychał do show biznesu Ojciec Natalii Lesz jest bardzo bogatym biznesmenem. Kiedy Natalia zdobyła SuperJedynkę w Opolu, plotkowano, że to pracownicy ojca mieli wysyłać na nią SMS-y. Podobnie było z "Tańcem z Gwiazdami", w którym zajęła drugie miejsce. W programie szło jej świetnie i tańczyła na wysokim poziomie, dlatego te plotki były dla niej bardzo krzywdzące. Lesz jednak robiła swoje i odnosiła kolejne sukcesy. Choć nie zaskarbiła sobie sympatii niektórych krytyków muzycznych, ma swoje grono wiernych fanów. Od jakiegoś czasu zajmuje się nie tylko muzyką, ale przede wszystkim aktorstwem. Ostatnio zagrała w filmie "Test" opowiadającym o tym, jak tworzeni są celebryci. W związku z tym filmem, Natalia Lesz opowiedziała o swoich początkach w show-biznesie: Nikt mnie nigdy nie wypychał do show biznesu i nikt mnie nigdy nie wypychał na scenę, nie byłam niczyją marionetką, ani narzędziem w rękach niespełnionego taty, czy niespełnionej mamy – jak to niestety często bywa. To, że rodzice w miarę możliwości wspierają swoje dzieci, wydaje mi się jak najbardziej naturalne, zwłaszcza gdy sama zostałam mamą i wiem, że jak tylko będę mogła, to na pewno będę wspierać swoja córkę - mówi wokalistka w rozmowie z ohme.pl. Czy jej wyznanie utnie wszelkie plotki?   Zobacz także:  Natalia Lesz zmieniła fryzurę. Ma grzywkę! Jak teraz wygląda gwiazda?   Natalia Lesz ma dość plotek na swój temat. Natalia Lesz zajmuje się teraz...

Natalia Lesz po porodzie
ONS
Newsy
Zmiany w życiu Natalii Lesz. Znamy imię jej córeczki
Jak mijają jej pierwsze tygodnie w roli mamy?

Na początku listopada Natalia Lesz urodziła swoje pierwsze dziecko - aktorka i wokalistka przywitała na świecie córkę. Ciąża Natalii nie była medialnym wydarzeniem, a ona sama zaszyła się w Gliwicach ze swoim narzeczonym i unikała zainteresowania kolorowej prasy. Przypomnijmy: Natalia Lesz urodziła! Wiemy jak czują się mama i dziecko Pierwsze tygodnie macierzyństwa upływają Natalii na rodzinnej atmosferze, ale też czeka ją niebawem powrót do pracy. Jak wynika z naszych informacji, Lesz przeprowadziła się do Warszawy, aby kontynuować naukę w prestiżowej szkole filmowej Andrzeja Wajdy "Wajda School".  Gwiazda opublikowała na Facebooku zdjęcie, na którym wczytuje się w najnowszy scenariusz. Lesz wybrała też imię dla dziecka.  Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Natalia nazwała swoją córkę Alicja. Czekacie na jej powrót do mediów? Zobacz: Lesz wraca w wielkim stylu. Podpisała kontrakt z zagraniczną marką   Natalia Lesz w zaawansowanej ciąży:

Natalia Lesz urodziła
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Natalia Lesz urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?
Wiemy jak się czują mama i dziecko

Polski show-biznes przeżywa w tym roku prawdziwy baby-boom. Kilka tygodni temu swoje rozwiązanie miała jedna z najczęściej komentowanych ciąż ostatnich lat - Małgorzata Kożuchowska przywitała na świecie synka Jana Franciszka. Przypomnijmy: Kożuchowska pierwszy raz o porodzie. Wróciła z synkiem do domu Teraz do grona szczęśliwych mam dołączyła Natalia Lesz . Jak donosi JastrzabPost.pl, aktorka urodziła córeczkę, a mama i dziecko czują się dobrze. Ojcem dziewczynki jest uznany chirurg Adam Maciejewski , dla którego Natalia przeprowadziła się jakiś czas temu do Gliwic, żyjąc z dala od świata mediów. Aktorka i wokalistka nigdy publicznie nie wypowiadała się na temat swojej ciąży. Gratulujemy! Zobacz: Lesz wraca w wielkim stylu. Podpisała kontrakt z zagraniczną marką   Ciężarna Natalia Lesz na planie serialu:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner