Aleksandra Kwaśniewska Uroda
Adam Wlazły/Abama.pl (Uroda nr 8/2013)

Na co Ola Kwaśniewska wydaje najwięcej pieniędzy?

Aleksandra Kwaśniewska Uroda
Adam Wlazły/Abama.pl (Uroda nr 8/2013)

Aleksandra Kwaśniewska z racji swojego pochodzenia uchodzi w Polsce za synonim luksusowego życia. Gwiazda niechętnie jednak opowiada o życiu prywatnym i sprawach finansowych. Wyjątek zrobiła dla magazynu "Uroda", w którym nie tylko pochwaliła się ulubionymi markami kosmetycznymi po które sięga, ale też zdradziła, na co najchętniej wydaje pieniądze.

Okazuje się, że dla Oli priorytetem są podróże. Inwestowanie w poznawanie świata jest dla Kwaśniewskiej ważniejsze niż np. kupowanie drogich i markowych ubrań.

- Podróże są mi niezbędne do utrzymania zdrowia psychicznego, więc zawsze mam w planach jakiś wyjazd. To może być za pół roku lub za osiem miesięcy, ale muszę wiedzieć na co czekam. Nie lubię chodzić na zakupy. Rzeczywiście chętnie bywam na pokazach mody, które traktuję jak pewnego rodzaju spektakl. Zawsze jestem ciekawa formy, w jakiej przedstawiona będzie kolekcja i tu nigdy nie zawodzi mnie Robert Kupisz. - stwierdziła Ola w "Urodzie".


Ola zapewniła też, że pomimo przyjaźni z projektantami, nie kupuje masowo ich kolekcji.

- Po pokazie nie idę do projektanta i nie wykupuję mu połowę kolekcji. Ale też nie biegam po sklepach, żeby się wstrzelić w trendy. Zakładam, że jakie by trendy nie były, zawsze znajdzie się coś podobnego w mojej szafie. Zwykle robię zakupy dopiero wtedy, gdy czegoś mi brakuje.


Gratulujemy rozsądnego podejścia do życia. Wcześniej gwiazda zdradziła w rozmowie z nami, że skrupulatnie dba o sprawy finansowe. Zobacz: "Nie szastam pieniędzmi"

Cały wciągający wywiad z Olą przeczytasz w nowej "Urodzie". W sklepach od najbliższego poniedziałku!

Ola podczas ostatniej imprezy:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53