Gorzkie słowa Zamachowskiej o byłej żonie Zbigniewa
ONS
Newsy

Zamachowska szczerze o byłej żonie Zbyszka. Te słowa ją zabolą

Nic nie zapowiada na ocieplenie relacji

W miniony weekend odbył się długo oczekiwany ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. Wbrew pojawiającym się w prasie plotkom, para zdecydowała się na niezwykle cichą i skromną uroczystość, w której wzięli udział tylko ich najbliżsi. Świeżo upieczona panna młoda zaś pojawiła się okładce najnowszego numeru "Vivy!", na której przedstawia się już dumnie swoim nowym nazwiskiem. Przypomnijmy: Ślubna okładka Moniki Richardson w "Vivie!"

Związek Moniki i Zbigniewa od samego początku wywołuje mnóstwo kontrowersji, głównie za sprawą okoliczności, w których wywiązała się ich relacja. Zamachowski był wówczas mężem Aleksandry Justy, a ich rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach. W wywiadzie dla "Vivy!" Monika nie unika tematu byłej żony i nie będą to słowa, które przypadną jej do gustu. Już otwierający rozmowę fragment mówiący o przyjęciu nazwiska Zamachowskiego jest dość wymowny.
 

Pamiętam, jak któregoś dnia - od rana dyskutowaliśmy o przygotowaniach do tego ślubu - zapytałam Zbyszka: "A co sądzisz, kochanie, żebym była Zamachowska?" (śmiech). Oniemiał, a po kilku sekundach zaczął się śmiać z niedowierzaniem: "Naprawdę?! Jezu... to byłoby fantastyczne!". Chyba go zaskoczyłam. Nigdy wcześniej żadna kobieta nie używała jego nazwiska i myślę, że było mu z tego powodu przykro. Nie potrafił zrozumieć, dlaczego - wyznała dziennikarka.


W dalszej części wywiadu Zamachowska zdradza, że gdyby nie Justa, nigdy nie doszłoby do rozwodu jej obecnego męża. To właśnie ona miała obwieścić formalny koniec ich związku, a to z kolei pozwoliło na rozwinięcie skrzydeł nowemu uczuciu.
 

Paradoksalnie w podjęciu decyzji pomogła nam żona Zbyszka, gdy powiedziała mu: "Rozwodzę się z tobą, wyprowadź się". Nigdy tego dnia nie zapomnę, czekałam na Zbyszka w kawiarni Kafka przy ulicy Oboźnej. Przyszedł i powiedział: "Żona się ze mną rozwodzi". To był dziwny moment, ale jednak sporo w nas wyzwolił. Nie sądzę, żebym w innej sytuacji zdecydowała się na rozwód. Nie sądzę, żeby Zbyszek się na to zdecydował, bo najbardziej na świecie kochamy nasze dzieci (...) Tamtego dnia stanęliśmy przed faktem dokonanym - stwierdza.


Potem Monika idzie o krok dalej i wyznaje, że Zamachowski w związku z Justą był po prostu nieszczęśliwy i źle traktowany - jak stary mebel. To właśnie to zmotywowało gwiazdę, aby tchnąć w niego drugie życie i w końcu uszczęśliwić.
 

Ten wspaniały skomplikowany facet był od wielu lat nieszczęśliwy. Kiedy z naszych rozmów powoli wyłonił się obraz mężczyzny, który od lat funkcjonował w swoim związku właściwie jako niepotrzebny mebel, przesuwany z kąta w kąt, coś we mnie pękło. Nie z litości, ale z czułości, tkliwości wobec geniusza. Pomyślałam sobie, że jeśli tylko jest to możliwe, oddam Zbyszkowi radość życia, którą miał, kiedy poznaliśmy się przed 30 laty, i której nie miał, kiedy spotkaliśmy się trzy lata temu. (Teraz) Jest mężczyzną. Przestał chodzić zakurzony, szary, przedwcześnie myślący o emeryturze. To jest największy komplement, jaki mogłam usłyszeć. Mam poczucie - choć zdaję sobie sprawę, że to nie jest wyłącznie moja zasługa - że w życiu Zbyszka pojawiła się nadzieja, że on jeszcze coś może osiągnąć - wyznaje z dumą.


Cała rozmowa z Moniką Zamachowską i przepiękna sesja zdjęciowa w najnowszej "Vivie!" - już w sprzedaży.

Zobacz: Richardson i Zamachowski już po ślubie. Monika podjęła przełomową decyzję

Monika Richardson na okładce Vivy Już po ślubie. Monika Zamachowska w Vivie

Monika Richardson w "Vivie" - najpikantniejsze fragmenty rozmowy:

Monika Richardson na okładce Vivy Już po ślubie. Monika Zamachowska w Vivie
Viva!
Newsy
Zamachowska zdradza szczegóły ślubu. Nie wszyscy przyszli na uroczystość
Kto towarzyszył parze młodej?

Kilka dni temu do mediów dotarła informacja, że jedna z najpopularniejszych polskich par zdecydowała się zalegalizować swój związek. Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski , bo o nich mowa, już od dawna mówili o ślubie, ale nikt nie spodziewał się, że cała uroczystość będzie owiana taką tajemnicą. Ostatecznie para pobrała się w miniony weekend w towarzystwie najbliższych przyjaciół i rodziny. Chwilę po ślubie, świeżo upieczona panna młoda pojawiła się na okładce magazynu "Viva!" już z nowym nazwiskiem.  Przypomnijmy: Pierwsza okładka Zamachowskiej po ślubie. Zdradziła kulisy ceremonii Zobacz: Richardson i Zamachowski musieli sprzedać dom. Monika zdradziła powód W bardzo szczerym wywiadzie, Monika Zamachowska zdradziła pikantne kulisy swojego związku z aktorem, opowiedziała o początkach tej relacji oraz o tym jak zareagowały ich rodziny na wieść, że są razem. Para w przeciwieństwie do większości gwiazd, zdecydowała się na skromną uroczystość w gronie najbliższych. Towarzyszyli im najbliżsi przyjaciele i rodzina. Zabrakło przypadkowych znajomych oraz mediów.   Chcieliśmy, żeby tego dnia byli z nami ci, którzy trwali przy nas, kiedy było najgorzej. Nasi najbliżsi: moja mama, jej siostry, mój tato i jego żona, mama Zbyszka z ojczymem, ciocia Tereska, siostra taty, jedyna żyjąca Zamachowska, moje trzy przyjaciółki i dwóch przyjaciół Zbyszka od 30 lat, czyli Wojtek Malajkat i Piotr Polk. Był też, oczywiście, ukochany Kasio Kutz, który jest adoptowanym tatą Zbyszka. Świadkami byli Kasia Obara i Maciej Kowalski, nasi przyjaciele z Wrocławia. Oczywiście były też moje dzieci. Dzieci Zbyszka nie mają zgody na kontakty ze mną. -  mówi. Dlaczego ślub i sformalizowanie ich związku było tak ważne? Dziennikarka przyznaje, że ślub jest swego rodzaju manifestem i komunikatem wysłanym w świat, który potwierdza ich miłość....

Dzieci Zamachowskiego chcą pozwać Richardson
ONS
Newsy
Richardson w niezłych tarapatach. Może stanąć przed sądem
Jeszcze tydzień temu cieszyła się ze ślubu

Ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego był jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. Para powiedziała sobie "tak" podczas skromnej ceremonii z udziałem rodziny i najbliższych przyjaciół. Richardson zdecydowała się też na obszerny wywiad, w którym opowiedziała o uroczystości i związku ze słynnym aktorem. Zdecydowała się też na kilka słów pod adresem byłej żony Zamachowskiego. Przypomnijmy: Zamachowska szczerze o byłej żonie Zbyszka. Te słowa ją zabolą Komentarze odnośnie Aleksandry Justy i dzieci Zbigniewa nie spodobały się samym zainteresowanym. Kilka dni temu najstarsza z córek aktora wystosowała list otwarty do Richardson, w którym przestrzega ją przed ponownym wypowiadaniem się na temat jej rodziny i matki. To jednak nie koniec. Jak donosi "Fakt", Monika Richardson otrzymała też pismo przedsądowe, wzywające do zaniechania jakichkolwiek wypowiedzi na temat dzieci i byłej żony Zamachowskiego. Tabloid dodaje, że rozważają też pozwanie żony swojego ojca, jeśli kiedykolwiek wypowie się o nich w mediach.   Maria i jej rodzeństwo są gotowi rozwiązać tę kwestię w sądzie, jeśli ich macocha nie przestanie wyciągać w mediach ich prywatnych spraw. Tym bardziej że ich zdaniem wszystkie historie, które opowiada o nich czy ich mamie, są wyssane z palca. Tego było już dla nich za dużo. Nie pozwolą na to, by oczerniano ich matkę - czytamy w "Fakcie". Wszystko wskazuje na to, że teraz kontakt między rodzinami będzie odbywał się tylko za pośrednictwem prawników. Zobacz: Richardson pokazała suknię ślubną. Uszyto ją z koronki sukni księżnej Kate Richardson i Zamachowski na salonach:

Monika Richardson na okładce Vivy Już po ślubie. Monika Zamachowska w Vivie
Viva!
Newsy
Ślubna okładka Moniki Richardson w "Vivie!"
Gwiazda o rewolucji w swoim życiu

O ślubie Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego mówiło się już od dawna. Dziennikarka wielokrotnie podkreślała, że zależy jej na skromnej uroczystości w gronie najbliższych, z dala od błysku fleszy. Parze do samego końca udało się utrzymać wiadomość o ceremonii w tajemnicy przed mediami. 3 maja 2014 roku oboje powiedzieli sobie "tak" w Pałacu Tłokinii niedaleko Kalisza. Przypomnijmy: Richardson i Zamachowski już po ślubie. Monika podjęła przełomową decyzję Od ślubu nie minął jeszcze tydzień, a świeżo upieczona panna młoda, już jako Monika Zamachowska , pojawiła się na okładce najnowszego numeru czasopisma "Viva!". Opowiedziała o tym jak pożegnała się z dotychczasowym życiem i jak czuje się jako żona. Oprócz tego w numerze zobaczymy jak wygląda narzeczony Kazimiery Szczuki oraz poznamy sekretne życie kochanki prezydenta Rosji. Numer bez dodatku dostępny w sprzedaży od czwartku za jedyne 2,99zł. Monika Richardson w "Vivie" - najpikantniejsze fragmenty rozmowy:

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner