Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski całują się na stacji benzynowej Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w Międzyzdrojach Adriana  Kalska i Mikołaj Roznerski - nagrania czaołówki "M jak miłość" Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - warunek miłości?
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski całują się na stacji benzynowej
"Jeszcze nigdy nie byłem tak szczęśliwy!"
1/4
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski całują się na stacji benzynowej

Mikołaj Roznerski już nie ukrywa swojego związku z Adrianą Kalską! Aktorska para spotyka się od kilku miesięcy, jednak dopiero od niedawna publicznie przyznają, że są razem. W sieci pokazują swoje romantyczne zdjęcia, a w rozmowie z mediami potwierdzają, że połączyła ich prawdziwa miłość. W najnowszym wywiadzie Mikołaj Roznerski nie ukrywa również, że ma bardzo poważne plany wobec swojej partnerki! Przystojniak z "M jak miłość" przyznaje, że jeszcze nigdy nie był tak szczęśliwy, jak u boku Adriany Kalskiej.

 

Zobaczcie, co o swoim związku z Adrianą powiedział Mikołaj Roznerski!

 

Zobacz także: Czy miłość to wszystko, czego potrzeba, żeby stworzyć udany związek?

2/4
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w Międzyzdrojach
FORUM

Mikołaj Roznerski w rozmowie z magazynem "Show" nie ukrywa, że u  boku Adriany Kalskiej odnalazł swoje szczęście. Aktor jest zachwycony swoją partnerką! 

Wreszcie mogę to powiedzieć. Jeszcze nigdy nie byłem tak szczęśliwy jak teraz- zdradza zakochany aktor. Mam najpiękniejszą dziewczynę na świecie. I najwspanialszą kobietę, jaką znam. 

Dziennikarka magazynu zapytała Mikołaja wprost, czy czuje, że Adriana to ta jedyna- aktor nie ukrywa, że TAK! Co więcej, przystojniak z "M jak miłość" odpowiedział jak widzi ich wspólną przyszłość. 

Zobacz także: I żyli długo i szczęśliwie? Jak pielęgnować związek by był trwały i szczęśliwy?

3/4
Adriana  Kalska i Mikołaj Roznerski - nagrania czaołówki "M jak miłość"
Instagram

Roznerski w najnowszym wywiadzie zdradził, jak widzi swoją przyszłość. Aktor przyznaje, że marzy o długim związku z Adrianą i o... dziecku!

 

Aktor ma już syna z poprzedniego związku z Martą Juras, jednak w przyszłości chciałby ponownie zostać tatą. 

Najważniejsza jest miłość. Chciałbym więc za 10 lat spokojnie żyć z kobietą, z którą teraz sobie żyję. I być wspaniałym ojcem nie tylko dla jednego, ale jeszcze kolejnego dziecka - przyznał w rozmowie z "Show". 

Zobacz także: DZIŚ JEST UWAŻANY ZA NAJBARDZIEJ PRZYSTOJNEGO POLSKIEGO AKTORA. A JAK W MŁODOŚCI WYGLĄDAŁ MIKOŁAJ ROZNERSKI?

4/4
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - warunek miłości?

Myślicie, że wkrótce usłyszymy o zaręczynach Mikołaja i Adriany? Przypominamy, że ostatnio dowiedziliśmy się, że para postanowiła razem zamieszkać. Kolejnym krokiem będą oświadczyny? :)

Zobacz także: "Czułam się zahukaną, pełną kompleksów dziewczynką" Nieznane fakty z życia Adriany Kalskiej