Mikołaj Roznerski w dresie

Co robi Mikołaj Roznerski, kiedy przestaje kochać kobietę? Zdradził tylko w rozmowie z "Party"!

Mikołaj Roznerski w dresie
Mikołaj Roznerski niedawno rozstał się z aktorką Olgą Bołądź. Plotkuje się, że teraz spotyka się z Alicją Bachledą Curuś. Ale aktor nie chce komentować swoich związków. Mikołaj Roznerski właśnie zagrał w nowym filmie "Porady na zdrady". Spytaliśmy więc aktora, co robi, kiedy przestaje kochać i jakie kobiety mu się podobają.
 

Czy Mikołaj Roznerski ma radę na zdradę?

Nie, bo z zasady nie zdradzam i zdradzać nie będę. Po prostu nie odczuwam takiej potrzeby", mówi Mikołaj.
Czyli gdy przestajesz kochać, odchodzisz?
"Zastanawiam się, co ci odpowiedzieć. Już czuję gorące wpisy na portalach plotkarskich. Wydaje mi się, że jak człowiek przestaje kochać, pojawia się pustka. Uważam, że w takiej sytuacji lepiej nie ranić drugiej osoby, więc odchodzę. Gram teraz w komedii romantycznej „Porady na zdrady” coacha, który motywuje pary do rozwiązywania problemów. Jednak tak naprawdę małżeństwo Macieja to fikcja. Spędzają razem wieczory w domu na kanapie, ale już nic do siebie nie czują", mówi.
Mikołaj powiedział nam, że wierzy w miłość do grobowej deski, bo jego dziadkowie mają bardzo dobry i długoletni związek. Zdradził też, jakie kobiety mu się podobają.
Intrygujące i tajemnicze. Takie, które muszę zdobywać, i nie powinno być odwrotnie. Kobieta może intrygować tym, jak na mnie spojrzy i co powie. Tu nie chodzi o bezsensowną niedostępność czy jakąś walkę. Kobieta nie musi być diwą. Nie, nie!", mówi.
Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Party".
 
 
Mikołaj Roznerski szczerze o kobietach! Tylko w "Party"!
Mikołaj Roznerski

Więcej na temat Mikołaj Roznerski
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01