Joanna Opozda i Mikołaj Roznerski nie raz mieli ze sobą okazję pracować na planie, nic więc dziwnego, że para zna się bardzo dobrze i spędza razem czas. Ostatnio Joanna zdecydowała się opublikować wspólne zdjęcie z Mikołajem. Uwagę, zwraca jednak opis!

Reklama

Joanna Opozda i Mikołaj Roznerski dodali wspólne zdjęcie

Joanna Opozda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, polskich aktorek. Rozgłos przyniosła jej rola w serialu "Pierwsza Miłość", ale Opozda miała również okazję wystąpić w wielu innych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Nie raz towarzyszył jej na planie Mikołaj Roznerski. Para grała razem m.in w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", gdzie Asia i Mikołaj byli w miłosnym trójkącie z Alicją Bachledą-Curuś i mieli do zagrania scenę łóżkową. Aktorzy występowali również razem w serialu "M jak miłość". Jakiś czas temu zapytaliśmy Joannę, co myśli o Mikołaju Roznerskim, jak wówczas przyznała, "jest bardzo przystojnym facetem". Jak dodała, u facetów pociąga ją przede wszystkim poczucie humoru.

Jeśli facet mnie potrafi rozbawić, to ja nie patrzę czy on ma kaloryfer czy nie. Oczywiście fajnie, jest to super dodatek, ale przecież ile można patrzeć tylko na tę klatę? Trzeba mieć coś w głowie (...) Nie związałabym się z kimś płytkim, kto fajnie wygląda, ale nie ma nic ciekawego do powiedzenia.
mówiła aktorka w rozmowie z Party.pl.
Joanna Opozda opowiedziała o nowym filmie z Mikołajem Roznerskim
Instagram

Ostatnio Mikołaj i Joanna spędzali czas razem i opublikowali wspólne zdjęcie. Opozda zdecydowała się na tajemniczy opis.

Spotkanie po 125 latach @mroznerski
napisała Opozda.
Joanna Opozda i Mikołaj Roznerski
Instagram@asiaopozda

Wszystko wskazuje na to, że Asia i Mikołaj nie widzą się ze sobą za często. Nic dziwnego, bo aktor ostatnio jest zajęty remontem swojej "leśnej chatki" pod Warszawą, a Joanna skupia się na wychowywaniu synka Vincenta, który jest dla niej oczkiem w głowie.

Reklama

Zobacz także: Joanna Opozda opowiedziała o najgorszej randce z kolegą z branży. „To było takie dziwne”. O kogo chodzi?

Zobacz także
Uśmiechnięta Joanna Opozda
East News/Wojciech Strozyk/REPORTER
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski Instagram @mroznerski
Reklama
Reklama
Reklama