Mikołaj Roznerski zazwyczaj utrzymuje swoje życie prywatne z dala od mediów, ale tym razem postanowił zrobić wyjątek. Aktor podzielił się z fanami wyjątkowym momentem, który jak widać sprawił mu ogromną radość. Choć zazwyczaj w mediach społecznościowych pokazuje jedynie kadry związane z pracą, to tym razem nie mógł ukryć swojego entuzjazmu i postanowił podzielić się wyjątkowymi kadrami wprost z leśnej chatki! Jesteście ciekawi jak wygląda dom Mikołaja?

Reklama

Mikołaj Roznerski pokazał leśną chatkę

Mikołaj Roznerski jest jednym z najbardziej popularnych polskich aktorów. Telewidzowie znają go przede wszystkim jako Marcina Chodakowskiego z serialu "M jak Miłość", ale grał też w "Na Wspólnej" czy "Drugiej szansie". Nie tak dawno temu aktor zaskoczył fanów, ogłaszając plan budowy domu w otoczeniu natury. Teraz z dumą prezentuje rezultaty tych działań, pokazując efekty swojej pracy. Dom Mikołaja jest niewielki, ale za to ma wielkie okna i stanął między drzewami, z dala od sąsiadów. W środku jest nawet kominek. Jak Wam się podoba?

Mikołaj nie ukrywał, że nie mógł się doczekać wiosny, żeby móc posadzić kwiaty.

Chodź już Wiosno, bo kwiaty chcę sadzić
napisał na Instagramie.
Mikołaj Roznerski
Instagram@mroznerski

Na instagramowym profilu Mikołaja Roznerskiego pojawił się także film, w którym aktor pochwalił się swoją oryginalną, leśną chatką:

Kocham naturę. Życie wtedy takie jest prostsze (...) A Ty co kochasz?
napisał w opisie filmiku.

Pod filmikiem nie brakuje komentarzy od fanów, którzy są zachwyceni leśnym azylem Roznerskiego nie mniej, niż on sam:

Zobacz także
Fantastyczne miejsce, na pewno będzie się Panu cudownie mieszkało
Ale masz tam fajnie
Natura jest bardzo piękna. Ale pan jest piękniejszy, panie Mikołaju
piszą fani pod nagraniem.

Z opublikowanych materiałów można wnioskować, że nie wszystko jeszcze jest skończone i przed Mikołajem jeszcze sporo pracy. Aktor liczy na pomoc w składaniu mebli? Naszym zdaniem, znalazłoby się wielu chętnych!

Reklama

Zobacz także: TYLKO U NAS: Mikołaj Roznerski o odejściu z "Na dobre i na złe": "Nie mówię widzom..."

Mikołaj Roznerski,
Instagram@mroznerski
434098724_265412473312404_8770707398999258881_n
Reklama
Reklama
Reklama