Wiśniewski pokazał świadectwa dzieci
ONS

Wiśniewski nie był dobrym uczniem. Teraz pokazał świadectwa swoich dzieci

Wiśniewski pokazał świadectwa dzieci
ONS

Michał Wiśniewski przez długie lata kojarzony był jako wokalista popularnego zespołu Ich Troje. Na fali popularności grupy, postanowił wykorzystać swoje "pięć minut" i sprzedał mediom całe swoje życie prywatne, w efekcie czego doczekaliśmy się show w którym on i jego rodzina byli głównymi bohaterami. Kiedy muzyka zeszła na dalszy plan to właśnie dzięki skandalom i kolejnym małżeństwom próbował zaistnieć w show-biznesie. Ostatnio udało mu się to za sprawą pewnej imprezy. Przypomnijmy: Sąsiedzi mają dość Wiśniewskiego. Musiała interweniować policja

Kilka dni temu na profilu Michała na Facebooku znalazły się zdjęcia świadectw szkolnych jego dzieci - Fabienne i Xaviera. Dumny tata postanowił pochwalić się osiągnięciami swoich pociech, które ukończyły klasy ze świetnymi wynikami - w przeciwieństwie do Wiśniewskiego. Muzyk niezbyt miło wspomina swoje szkolne lata, o czym pisze w krótkiej notce.
 

To raz jeszcze czas się pochwalić, bo i jest czym ... O takim świadectwie w czwartej i piątej klasie mogłem tylko pomarzyć :) Dobiłem do kujonów dopiero w siódmej i ósmej klasie ... I nie zapomnę czwartej klasy i mojej ukochanej (z perspektywy czasu) pani Jaworskiej od matematyki. Nie zapomnę jak napisała na tablicy: Wiśniewski nam powie ile to jest pierwiastek z czterech = Zastygłem, a ona: Dwa pączki Wiśniewski i Dwa Pączki Wiśniewski - a ja tak się bałem, że nie mogłem wydusić z siebie słowa. I drugie: Bardzo dobrze Pani Wiśniewski, Rewelacyjnie, poprawiasz się, 3 z dwoma. - czytamy.


Gratulujemy zdolnych dzieci.

Zobacz: Wiśniewski publicznie obraził Korwin. Jej odpowiedź była natychmiastowa 

 

Dom Michała Wiśniewskiego:

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17