Magda Femme i Michał Wiśniewski

Wiele w polskim show-biznesie było głośnych rozstań i prania publicznie brudów po rozwodach. Są jednak przypadki gwiazd tak wyjątkowe w tym aspekcie, że zasługują chyba na swoją własną kategorię. Mowa oczywiście o Michale Wiśniewskim i Magdzie Femme. Byli małżonkowie regularnie obrzucają się błotem na łamach mediów. Przypomnijmy: "Pokazywanie się z Tobą szkodzi. Odwal się!"

Wydawało się ostatnio, że sytuacja chwilowo się uspokoiła i może nie było mowy o całkowitym zakopaniu topora wojennego, to chociaż o krótkiej przerwie bez wzajemnego obrażania. Nic z tego. Wiśniewski udzielił ostatnio kolejnego wywiadu w ramach promocji swojej nowej płyty i w rozmowie znów pojawił się wątek Magdy Femme. Tym razem Michał nawiązał do byłej żony w kontekście... brania narkotyków. 

Raz wziąłem tabletkę LSD i ożeniłem się z Magdą Femme. No kurwa. Nie mogę. To mi nie służy. Pięć lat mnie ten tabletek kosztował. To nie był tabletek, tylko jakiś plasterek. Skandal. Nie bierzcie tego - powiedział w programie "20m2 Łukasza".


Teraz wypada tylko czekać na odpowiedź ze strony Femme. Ta telenowela kiedyś się skończy?

Zobacz: Wiśniewski opublikował szokujące listy od fanki

 


Michał Wiśniewski na spotkaniu z fanami w Empiku:

Więcej na temat Michał Wiśniewski Magda Femme