Party Stories
Michał Wiśniewski krytykuje piosenkę Moniki Kuszyńskiej
ons
Newsy

Wiśniewski krytykuje Kuszyńską: W sporcie możemy robić paraolimpiadę, nie w śpiewie

Jak ocenia szansę na wygraną Polski?

Półfinał Eurowizji, w którym występowała Polska zakończył się dla nas bardzo pomyślnie. Monika Kuszyńska zaprezentowała swój singiel, który wszystkim się spodobał. Po zakończeniu artystka dostała ogromny aplauz. Zobacz: Tak Kuszyńska zaśpiewała w półfinale Eurowizji. Dała z siebie wszystko 

Dzisiaj najważniejszy dzień trwającego konkursu. Opinie na temat szans Polski na wygraną są bardzo podzielone. Nie da się jednak ukryć, że Polacy pokładają wielkie nadzieje w występie Kuszyńskiej. Michał Wiśniewski jednak uważa, że nie mamy szans na sukces, ponieważ piosenka artystki jest nijaka. Przyznał to w najnowszym wywiadzie dla pisma LOOK!:

Szanse są żadne. To moje subiektywne zdanie. Ja Monikę bardzo szanuję, jeśli chodzi o popkulturę. Ale generalnie to piosenka z cyklu „żadna”. Takich piosenek jest milion. Najgorszą rzeczą dla Moniki, jaka mogłaby się zdarzyć, to taka, że niepełnosprawność pomaga jej w osiągnięciu wyniku. Przesłaniem Moniki jest, że będąc niepełnosprawnym, można być w pełni sprawnym. To w sporcie możemy robić paraolimpiadę, ale nie w śpiewie. Ja ją sobie bardzo cenię, bo to na pewno osoba, która nie śpiewa z przypadku, natomiast nie oferuje też czegoś, czego nie słyszałbym już milion razy. Nie ma co się pastwić nad osobą, która jest przedostatnia u bukmacherów. Co nie znaczy, że nie postawię 5 euro, bo jak się zdarzy cud, to będę milionerem.

Wiśniewski obawia się również, że po finale na Monikę może spłynąć fala krytyki:

Żyjemy w kraju absolutnego hejtu. W związku z tym życzę jej, żeby z Wiednia wróciła z tarczą. Ale jeśli wróci na tarczy, to życzę jej bardzo silnych nerwów, żeby mogła to przetrwać. Albo możemy liczyć, że ludzie się nie odezwą – to też jest jakaś forma wyrazu. Życzę oczywiście Monice wszystkiego najlepszego, bo za każdego będę trzymał kciuki. Po prostu szanse oceniam na niewielkie, bo patrzę na to realistycznie. 

A Wy kibicujecie Monice?

Zobacz na Polki.pl: Wielki sukces Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Szanse Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015
ONS
Newsy
Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska bez szans na wygraną. Bukmacherzy mają trzech faworytów
Czy ta piosenka wygra konkurs? Posłuchajcie

Konkurs Eurowizji to ogromna szansa dla Moniki Kuszyńskiej , aby powrócić na muzyczną scenę. Artystka chce wypaść jak najlepiej, dlatego już prężnie działa także poza granicami kraju. Zobacz:  Duża zagraniczna telewizja zaprosiła Kuszyńską. Monika promuje się przed Eurowizją Niestety, jak podaje JastrzabPost.pl, jej dobra passa nie potrwa za długo, ponieważ rankingi bukmacherskie nie stawiają jej piosenki w najlepszym świetle. Eksperci od Eurowizji nie pozostawiają złudzeń, że Polka nie ma szans na wygraną. Kuszyńska plasuje się na 34-37 miejscu, a to oznacza, że może nawet nie trafić do ścisłego finału.  Jeśli jednak „In The Name Of Love” wygrałoby konkurs to osoby, które zainwestowały 1 złoty w głosowaniu na Kuszyńską, dostałby aż sto razy więcej. Największe szanse na zwycięstwo ma Szwecja i Mans Zelmerlow z piosenką "Hero" (za postawioną złotówkę dostaniecie tylko 2,50 zł.), a piosenki z tego kraju niemal co roku uważane są za faworytów. W czołówce plasują się także utwory z Włoch i Estonii . Kibicujecie Monice? Zobacz:  Kuszyńska marzyła o udziale w konkursie Eurowizji. Swoich sił próbowała jeszcze przed wypadkiem Faworyt bukmacherów:   Kuszyńska kręci trailer na Eurowizję:

AKPA
Newsy
Górniak przed występem Kuszyńskiej: Trzymam za Moniczkę kciuki!
Co jeszcze poradziła Monice?

Już tylko kilka godzin dzieli nas od występu Moniki Kuszyńskiej w drugim półfinale konkursu Eurowizji! Atmosfera robi się coraz bardziej gorąca, a gwiazdy prześcigają się w głosach poparcia dla naszej reprezentantki. Monika będzie miała twardy orzech do zgryzienia, ponieważ dziś na cenie będzie rywalizować aż z szesnastoma innymi krajami. Zobacz też: Już dziś drugi półfinał Eurowizji. Z kim powalczy Monika Kuszyńska? Poparcia Kuszyńskiej udzieliła diwa polskiej sceny - Edyta Górniak. Gwiazda przyznała, że będzie trzymać kciuki za występ artystki, a także udzieliła jej kilku dobrych rad: Życzę Monice skupienia na scenie. Przy tak dużych produkcjach telewizyjnych jest to niezwykle trudne, bo ilość elementów, które rozpraszają jest olbrzymia. Tak więc skupienie ponad wszystko. I zdrowe gardło. Trzymam za Moniczkę kciuki! - powiedziała Górniak w rozmowie z "Super Expressem". Przypominamy, że drugi półfinał Eurowizji już dziś o godzinie 21:00. Będzie można go oglądać na antenie TVP1 oraz na portalu YouTube. Wy też trzymacie kciuki za Monikę? Zobacz też na Polki.pl: Telewizje biją się o Edytę Górniak!  

Tomasz Lubert o Monice Kuszyńskiej
ONS
Newsy
Lubert ostro komentuje wybór Kuszyńskiej na Eurowizję: Przeciętna barwa głosu. Zrobili jej krzywdę!
Producent rzadko zabiera głos

Dzisiaj TVP ogłosiła reprezentantkę na konkurs Eurowizji, który odbywa się już w maju w Wiedniu. Okazało się, że ze specjalnie przygotowanym utworem wystąpi Monika Kuszyńska , która niegdyś była liderką zespołu Varius Manx, ale z powodu paraliżu po wypadku samochodowym musiała przerwać karierę. Zobacz: Monika Kuszyńska jedzie na Eurowizję Wybór ten wzbudził wiele kontrowersji i emocji wśród internautów. Komisja z kolei nie widziała innej osoby, która nadawałaby się tak jak artystka na ten właśnie konkurs. Jako jeden z pierwszych decyzję tę skomentował Tomasz Lubert . Producent muzyczny mocnymi słowami w tej sprawie podzielił się z fanami na Facebooku. Uważa on, że z pewnością są inni artyści, którzy sprawdziliby się w tej roli lepiej: Staram się nigdy nie oceniać artystów-ale teraz muszę zabrać głos. Nie oceniam człowieka ale wartość artystyczną-Monika ma skale w obrębie jednej oktawy oraz bardzo przeciętną barwę głosu , o braku przebojów nie wspomnę . Czym w naszym imieniu kierowała się TVP wybierając Monikę - litością? Zrobili przy okazji Monice krzywdę. Nie popieram. Zgadzacie się? Zobacz:  Oto polska piosenka na Eurowizję! "In The Name of Love" Moniki Kuszyńskiej podbije Europę?     Monika Kuszyńska na planie teledysku:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner