Występ Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015
Newsy

Tak Kuszyńska zaśpiewała w półfinale Eurowizji. Dała z siebie wszystko [WIDEO]

Było wzruszająco

Za nami drugi półfinał Eurowizji 2015. Na scenie pojawiło się 17 artystów z różnych krajów, którzy zaprezentowali swoje utwory. Niestety tylko 10 z nich mogło wejść do ścisłego finału. Zobacz: Za nami drugi półfinał Eurowizji 2015. Czy Polska przeszła dalej?

Nasza reprezentantka, Monika Kuszyńska, pojawiła się na scenie jako ostatnia. Artystka wykonała swój piękny utwór "In the Name of Love". Występ był bardzo wzruszający, a wokalistka dała z siebie wszystko. Ewidentnie włożyła całe serce i energię, aby zaśpiewać i wypaść jak najlepiej. Dodatkową oprawą był wspaniałe chórki, który stanowił idealne tło, a także przepiękna biała suknia Moniki z trenem. 

Jak Wam się podobał występ?

Zobacz na Polki.pl: Ewelina Flinta oceniła szanse Kuszyńskiej na Eurowizji

Polina Gagarina z Rosji na Eurowizji
Newsy
Polina Gagarina z Rosji zachwyciła na Eurowizji 2015. Jej suknia robi wrażenie [WIDEO]
Zainspirowała się Jennifer Lopez?

Wczoraj odbył się pierwszy półfinał Eurowizji 2015 . Wzięło w nim udział 16 krajów, ale do ścisłego finału, który odbędzie się w sobotę mogło wejść tylko dziesięcioro reprezentantów. Wyniki mogą niektórych zdziwić. Zobacz:  Pierwszy półfinał Eurowizji za nami. Kto awansował do finału? Polina Gagarina wczorajszego wieczoru zachwyciła na scenie w Wiedniu. Wszystko za sprawą świetnie wykonanego utworu "A milion voices", który poruszył publiczność i jury. To zagwarantowało wokalistce miejsce w finale. Dodatkowo Gagarina zrobiła niesamowite show za sprawą swojej sukienki. Artystka ewidentnie zainspirowała się suknią Jennifer Lopez z finału amerykańskiego "Idola", która "rozlała" się na scenie, tworząc niesamowite efekty wizualne. Jak Wam się podobał występ? Zobacz na Polki.pl:  Eurowizja 2015: Polskę będzie reprezentować Monika Kuszyńska        

Drugi półfinał Eurowizji 2015
Facebook
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Polska w finale Eurowizji 2015! Z kim Kuszyńska zmierzy się w sobotę?
Nie brakowało emocji

Konkurs Eurowizji 2015 wzbudza bardzo wiele emocji. We wtorek odbył się już pierwszy półfinał, w którym zaprezentowało się 16 krajów, z czego 10 przeszło do ścisłego finału. Zobacz:  Pierwszy półfinał Eurowizji za nami. Kto awansował do finału? Za nami drugi półfinał i z pewnością bardziej emocjonujący niż pierwszy, ponieważ wystąpiła w nim nasza reprezentantka Monika Kuszyńska. Oprócz niej na scenie zaprezentowało się 16 innych artystów z Litwy, Irlandii, San Marino, Czarnogóry, Malty, Norwegii, Portugalii, Czech, Izraela, Łotwy, Azerbejdżanu, Islandii, Szwecji, Szwajcarii, Cypru i Słowenii. Polacy mają ogromne powody do radości, ponieważ Polska dostała się do finału i ponownie będziemy mogli usłyszeć Kuszyńską już w sobotę. Oprócz naszej reprezentantki o wygraną będą walczyć: 1. Litwa 2. Poland 3. Słowenia  4. Szwecja 5. Norwegia 6. Czarnogóra 7. Cypr 8. Azerbejdżan 9. Łotwa 10. Izarael Słuszna decyzja? Zobacz na Polki.pl:  Ewelina Flinta oceniła szanse Kuszyńskiej na Eurowizji  

Australia na konkursie Eurowizji
youtube
Newsy
Zaskoczenie na Eurowizji: Na scenie zadebiutowała... Australia! [WIDEO]
Wpasowała się w klimat konkursu?

  Wczorajszy wieczór został zdominowany przez informację z Kopenhagi za sprawą konkursu Eurowizji . Dla nas najważniejszy był występ Cleo z utworem "My Słowianie - We Are Slavic", ponieważ kolejny raz walczyliśmy o awans do głównego finału. Prognozy przed występem naszej reprezentacji były różne, chociaż z każdym dniem nasze szansę rosły za sprawą m.in. pięknych tancerek, które towarzyszyły wokalistce. Ostatecznie udało nam się awansować do sobotniego finału i już jutro powalczymy o główną nagrodę.  Przypomnijmy: Polska w konkursie Eurowizji. Kto jeszcze? Zanim jednak poznaliśmy wyniki głosowania widzów i jury, na scenie w ramach występu specjalnego pojawiła się reprezentantka... Australii. Jessica Mauboy wykonała utwór "Sea of Flags" w towarzystwie tancerzy w bardzo kusych strojach. Sama piosenka idealnie wpasowała się w klimat dzisiejszego konkursu.  Występ spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności. Wam też się podobał? Zobacz: Największa sensacja Eurowizji. Kobieta z brodą w finale Drugi półfinał Eurowizji:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner