Zdjęcie Meghan Markle i księcia Harry'ego zrobione, aby uczcić ich zaręczyny
East News

Meghan Markle i książę Harry POKAZALI syna! Zobacz pierwsze zdjęcie maleństwa!

Zdjęcie Meghan Markle i księcia Harry'ego zrobione, aby uczcić ich zaręczyny
East News

Na ten moment czekali wszyscy! Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy zaprezentowali światu swojego syna, który przyszedł na świat w poniedziałek, 6 maja o godzinie 5.26. Harry i Meghan nie wybrali jeszcze imienia dla syna! Jak wygląda nowy członek rodziny królewskiej?

Książę Harry i Meghan Markle pokazali syna
East News

Książę Harry i Meghan Markle pokazali syna
East News

Meghan i Harry pokazali syna!

 

Poród Meghan Markle

Syn Meghan i księcia Harry'ego przyszedł na świat w londyńskim szpitalu Portland, w którym rodziła m.in. Victoria Beckham. Za poród w tej luksusowej placówce trzeba zapłacić 15 tysięcy funtów czyli 75 tysięcy złotych. Choć marzeniem Meghan był poród z domu, ostatecznie księżna Sussex musiała zostać przewieziona do szpitala, bowiem akcja porodowa zaczęła się tydzień po terminie i książę Harry bał się ewentualnych komplikacji, które mogą wystąpić przy porodzie. Meghan w późnych godzinach nocnych trafiła do szpitala i nad ranem urodziła swojego pierwszego syna. W poniedziałek po godzinie 15.00 książę Harry pojawił się pod Frogmore House, gdzie jako pierwszy przekazał informacje o narodzinach swojego syna.

Jestem bardzo podekscytowany, że mogę poinformować, że Meghan i ja mamy synka. Urodził się dzisiaj rano i jest zdrowy. Mama i dzidziuś rewelacyjnie sobie poradzili. To było niesamowite przeżycie. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, jak kobiety to robią. Nie potrafię tego pojąć. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, a zarazem wdzięczni za całe wsparcie i miłość, które otrzymaliśmy - mówił Harry. 

Choć początkowo mówiło się, że Harry nie będzie przy porodzie, mąż Meghan towarzyszył jej przez cały czas. 

Nie byłem przy wielu porodach, to z pewnością mój pierwszy. To było niesamowite, absolutnie niewiarygodne i - jak powiedziałem - jestem niesamowicie dumny z mojej żony i jak każdy ojciec i rodzic powiem, dziecko jest absolutnie niesamowite,  mógłbym za tę "małą rzecz" oddać życie. Jestem przeszczęśliwy! Dziękuję bardzo, dziękuję -powiedział książę Harry.

Harry i Meghan nie wiedzieli, jakiej płci jest ich dziecko i o tym, że mają syna dowiedzieli się podczas porodu. Postanowili dać sobie dwa dni na podjęcie decyzji w sprawie imienia. Ostatecznie jednak nadal nie wybrali imienia.

Zobacz także: Meghan urodziła swoje pierwsze dziecko! Wszystko, co musicie wiedzieć o Royal Baby

Syn Meghan Markle i księcia Harrego zostanie kiedyś królem?

Dziecko Meghan i wnuka królowej Elżbiety ma jakieś szanse zostać królem? Teoretycznie tak, ale raczej ma na to małe szanse. Kolejka do korony jest długa, a najważniejsze miejsca są już zajęte. Elżbieta II czuje się świetnie i nie zamierza abdykować, dlatego jej syn książę Karol musi jeszcze poczekać na objęcie tronu. Kto jest po nim?

Następcy brytyjskiego tronu:

1. Książę Karol

2. Książę William

3. Książę George

4. Księżniczka Charlotte

5. Książę Louis

6. Książę Harry

7. Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego

8. Andrzej, książę Yorku.

 

Meghan i Harry z synem

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna w pałacu
East News

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51