Rozpoczął się poród bodaj najbardziej oczekiwanego w tym roku dziecka na świecie - pierwszego potomka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Informację potwierdził Pałac Buckingham, a przy księżnej Sussex jest jej mąż. Królowa czeka zaś na informację o narodzinach jej ósmego wnuka.

Reklama

Co wiadomo na temat porodu Meghan Markle? Brytyjskie media wiedzą niemal wszystko! Kiedy urodzi Meghan? Będzie chłopiec czy dziewczynka? Sprawdźcie szczegóły!

Termin porodu Meghan Markle

Przybliżona data urodzin pierwszego dziecka księżnej i księcia Harrego trzymana była w tajemnicy. O tym, że Meghan Markle i Harry spodziewają się dziecka, Pałac Buckingham poinformował 15 października w specjalnym oświadczeniu.

Ich Królewskie Wysokości, książę i księżna Sussex są zachwyceni mogąc ogłosić, że księżna Sussex spodziewa się dziecka, które przyjdzie na świat wiosną 2019 roku - można było przeczytać w oświadczeniu.

Początkowo wszyscy obstawiali, że Meghan urodzi w maju, potem pojawiły się doniesienia, że termin porodu ma zaplanowany na połowę kwietnia. Ostatecznie brytyjskie media ustaliły, że termin był zaplanowany na sam koniec kwietnia. Księżna Meghan pojechała więc do porodu tydzień po tym terminie.

Reklama

Zobacz także: Meghan Markle zaczyna się zmieniać przed porodem? Podjęła zaskakującą decyzję

Reklama
Reklama
Reklama