Maratończyk Piotr Kuryło przywiązał psa do płotu podczas upału
ONS
Newsy

Karolina Korwin Piotrowska miażdży maratończyka, który porzucił psa na słońcu WIDEO

Internauci też są oburzeni!

Internauci nie mają litości dla tych, którzy krzywdzą zwierzęta. Dlatego też coraz głośniej jest o sprawie maratończyka, Piotra Kuryło, który zostawił starą suczkę (owczarka niemieckiego) pod bramą schroniska dla zwierząt w Sonieczkowie koło Augustowa. Zwierzę stało na upale kilkadziesiąt minut, bez wody i możliwości schowania się w cieniu. Wszystko nagrała kamera, a sprawą zajęła się już Fundacja Animal Rescue Poland.

Zobacz: Zdjęcia gwiazd ze swoimi pupilami!

Piotr Kuryło wcześniej znany był ze swojej działalności charytatywnej na rzecz chorych dzieci, dlatego teraz nikt nie jest w stanie pojąć, dlaczego był tak okrutny dla swojej ciężarnej suczki. Na jego profilu szybko ukazało się oświadczenie, które równie szybko zniknęło z sieci:

Los tak chciał,ze po drodze było schronisko w Białymstoku i co ciekawe tamteż ludzie zostawiają tak jak psy i niema wielkiego chalo! Przed usunięciem komentarzy przeczytałem i teraz już wszystko rozumiem. Naprawde cieszy mnie ten lincz bo to takzwane zjawisko tlumu, tak bylo z Jezusem - jeden krzyknol na krzyż a tłum bezmyślnie zrobił swoje. Przy okazji okazalo się się, kto naprawdę jest znajomym i kto ma jaja a nie idzie za rozszalałym tłumem. - pisze (pis. oryginalna).

Zobacz: Psy Grycanów żyja jak w bajce. Tak wyglądają ich luksusy
 

W sprawę zaangażowała się Karolina Korwin Piotrowska, wielka miłośniczka psów. Na swoim Facebooku w ciągu kilku godzin otrzymała setki wiadomości o tym incydencie. Musiała więc nagłośnić w sprawę w swoim najnowszym felietonie:

Pan Piotr, zapewne jak widać na zdjęciach kochający całym sercem Boga, Jezusa i JPII o odpowiedzialności i miłości wobec psa zapomniał. Nie ma tego w Biblii, na którą się powołuje? W internecie jest ten filmik, na którym widać jak w koszmarny upał przywiązuje starą suczkę, tę samą którą wcześniej adoptował, do bramy schroniska. No i się zaczęło. Ludzie wykształceni przez lata w tym, aby rozumieli coraz lepiej potrzeby zwierząt, oniemieli po tym co zobaczyli i zaczęli linkować lawinowo film w mediach społecznościowych. I komentować. Na mojego walla na Facebooku przysłało go prawie 100 osób, wiadomości z tym linkiem przychodziły jak szalone. I prośby: pani Karolino, błagam, niech pani z tym coś zrobi... - pisze w felietonie dla Onet.pl

Dziennikarka nie zostawia na sportowcu suchej nitki:


Mówi, że pies jest stary i chory, wymaga leczenia, więc generuje to koszty, a te nie każdemu mogą się podobać. Panie Kuryło, nie chrzań pan publicznie jak potłuczony. Mogłabym pewnie mieć parę fajnych gadżetów, gdyby nie choroby moich zwierząt, ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy, by o tym pomyśleć. Pies mieszka ze mną, traktuję go jak rodzinę, a więc kiedy choruje, to nie ma górnej granicy wydatków na jego leczenie. Walczymy razem a walka o zdrowie nie ma swojej ceny. Oby nikt nigdy pana nie zostawił na pastwę "dobrych ludzi", kiedy będzie pan chory, stary, może bezzębny i nikomu do niczego już niepotrzebny. […] Nie było wyjścia? Naprawdę? Panie Kuryło, odkąd mam psy, całe moje życie ustawione jest pod to, abym nigdy nie powiedziała, że "nie było wyjścia". Jeśli gdzieś jadę i nie mogę ich ze sobą zabrać, opiekują się nimi moi bliscy albo jadą do zaprzyjaźnionego hotelu. Bo pies, szanowny Panie, to nie tylko marketingowy lans na kogoś, kto ma serce i go przygarnął, ale i OBOWIĄZEK. Przede wszystkim wielki obowiązek.
 

Brawo, pani Karolino!

Inna znana miłośniczka zwierząt - Agnieszka Włodarczyk, też potępia Piotra Kuryło: „Powinien iść do więzienia”


Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska dostaje groźby na FB, ale nie daje się zastraszyć. Zawiadomiła policję. „Bójcie się ciołki”

 

Maratończyk Piotr Kuryło przywiązał psa do płotu podczas upału

Polskie gwiazdy zwariowały na punkcie psów! Zobacz, kto ma ich najwięcej!

Agnieszka Włodarczyk o maratończyku, który zostawił na upale psa
ONS
Newsy
Agnieszka Włodarczyk o maratończyku, który porzucił psa w upale: „Powinien trafić za kratki”
Aktorka ostra jak nigdy!

Od dwóch dni wszyscy wielbiciele zwierząt żyją fatalnym incydentem, kiedy to znany maratończyk , Piotr Kuryło przywiązał ciężarną suczkę w największy upał pod bramą schroniska koło Augustowa. I zostawił ją bez wody na słońcu. Schronisko udostępniło nagranie z kamery, a sportowiec został natychmiast skrytykowany przez internautów, dziennikarzy i gwiazdy. Zobacz:  Karolina Korwin Piotrowska miażdży maratończyka, który porzucił psa na słońcu WIDEO Głos w sprawie zabrała teraz wielka miłośniczka psów, Agnieszka Włodarczyk . Gwiazda z chęcią zamknęłaby Kuryło w więzieniu. Jest oburzona całą historią:   Powinien trafić za kratki! Dopóki ludzie będą czuli się bezkarni, a Sądy będą wydawać wyroki w zawiasach nic się nie zmieni! Naprawdę uważał, że schroniska są po to by pomagać psom? ...że wystarczy psa przywiązać do bramy schroniska zamiast do drzewa żeby dostać rozgrzeszenie? Dupek! - pisze Agnieszka na swoim Facebooku. Siłę oburzonych internautów odczuł na własnej skórze Walter Palmer, amerykański denstysta, który zabił sławnego lwa Cecila . Musiał zamknąć interes i ukryć się przed ludźmi. Zobacz:  Zdjęcia gwiazd ze swoimi pupilami!  

Joanna Krupa straciła swojego przyjaciela "Trzymam się mocno, żeby się nie popłakać"
Newsy
TYLKO U NAS! Joanna Krupa zdradziła nam, kiedy będzie mieć dziecko! "Zegar biologiczny tyka"
TYLKO U NAS! Joanna Krupa zdradziła nam, kiedy będzie mieć dziecko! "Zegar biologiczny tyka"

P { margin-bottom: 0.21cm; }BLOCKQUOTE { margin-left: 1cm; margin-right: 1cm; }EM { font-style: italic; } Joanna Krupa ma wielkie serce! O czym wkrótce przekonamy się oglądając jej nowy program „Misja pies" w TVN. Modelka znana jest ze swojej miłości do zwierząt, a tym programem chce zachęcić ludzi do adopcji psów i kotów ze schronisk. W wywiadzie dla magazynu „Flesz" Joanna Krupa zdradza, że sama ma w domu pięć adoptowanych psów. Było ich do niedawna jeszcze sześć. Co na to Romain Zago, mąż Joanny? Czy tak samo mocno kocha psy?   Mąż Joanny Krupy jest zazdrosny o... psy! Romek je bardzo kocha. Jego najukochańsze to Darla i Rugby. Mówi o nich córeczka i synek. Choć muszę przyznać, że kiedy wzięłam szóstego Cinnamona, powiedział: „Przystopuj”. Sześć to już za dużo. Czasem bywa zazdrosny i robi mi wymówki: „Żebyś ty mnie tak kochała, jak kochasz te psy!” - mówi Joanna „Fleszowi". Joanna Krupa bardzo przeżyła śmierć szóstego psa Cinnamona, który był chory na serce. Wzięła go pięć miesięcy temu z domu tymczasowego, był pod stałą opieką weterynarza. Nie mogła się powstrzymać, bo piesek był chory i trzeba było się nim specjalnie zajmować. Niestety gdy wyjechała do Polski na nagrania, pies mimo starań i opieki mamy Joanny nagle zmarł. Na razie Joanna nie zamierza adoptować więcej psów. Natomiast intensywnie myśli o dziecku. Tym bardziej, że mama modelki cały czas dopytuje się, kiedy zostanie babcią? Cały czas się pyta, kiedy z Romkiem będziemy mieć dziecko. To byłoby takie piękne! Zegar biologiczny tyka, wiem. Trudno jest coś planować. Nigdy nie jest się gotowym na dziecko (śmiech). Jednak ja dopiero teraz czuję, że nadszedł mój czas. Chciałabym zostać mamą za dwa, trzy lata. (...) Żałuję jedynie tego, że nie będę młodziutką mamą, tak jak moja mama, kiedy mnie urodziła. Teraz jesteśmy bardziej...

Hanna Lis w okularach przeciwsłonecznych
TV-Show
Łukasz Jemioł grozi sądem tym, którzy go krytykują po "Azja Express". Łepkowska mocno w niego uderza: "Mazgaj z niego"
"Cały czas boję się, że zacznie płakać"

Show "Azja Express" z każdym odcinkiem budzi coraz większe kontrowersje! Najpierw wszyscy śmieli się z zabawnych tekstów Małgorzaty Rozenek, później pojawiły się negatywne komentarze pod adresem Renaty Kaczoruk za traktowanie swojej koleżanki z pary - Weroniki, a teraz dostaje się Łukaszowi Jemiołowi. Za co? Po środowym odcinku na profilu Łukasza Jemioła pojawił się wpis, w którym projektant grozi sądem tym, którzy krytykują jego zachowanie w show Azja Express.        Azja Express: Ilona Łepkowska krytykuje Łukasza Jemioła   Screen z komentarzem Łukasza Jemioła na temat " Azja Express " udostępniła na swoim profilu Karolina Korwin-Piotrowska, która napisała tylko: "cudowne, kocham polski szołbiznes".  Do dyskusji na profilu Karoliny Korwin-Piotrowskiej dołączyła Ilona Łepkowska , scenarzystka najpopularniejszych polskich seriali. Co napisała? A czemu to Pan Łukasz Jemioł straszy nas sądem? Bo się trochę pośmiejemy z celebrytów, którzy wiedzieli chyba, co robią? I wiedzieli, co zobaczymy, skoro mieli wycelowany prosto w nos obiektyw kamery? I którzy wiedzą, co to jest montaż i jakie kawałki będą na pewno najsmaczniejsze dla widzów i podniosą oglądalność? Panie Łukaszu, niech Pan więc nie grozi i się nie użala. No i chciałam zaznaczyć, że ja sie nie kryję za niewielkim skądinąd ekranem mojego laptopa. Pozdrawiam. Ilona Łepkowska PS. Nawiasem mówiąc, średnio Pan wypada póki co w "Azja Ekspress"...  Karolina napisała, że Łukasz Jemioł chyba nie do końca wiedział, na jaki program się decyduje i jakie będą tego konsekwencje. Co na to Ilona? Nie wiedział? A co, nigdy nie widział żadnego reality show, Pani Karolino? Nie bardzo chce mi się wierzyć... No i mazgaj z niego straszny... Cały czas boję się, że zacznie płakać i mówić "Do mamy! Do mamy!" Do chwili dodała jeszcze:...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik