Karolina Korwin-Piotrowska żartuje z Blanki Lipińskiej
Instagram @kuba_wojewodzki_official/TRICOLORS/East News/Instagram @majahyzy
Newsy

Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin-Piotrowska szydzą z Mai Hyży, Klaudii Halejcio i Blanki Lipńskiej

Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin-Piotrowska zakpili sobie z Blanki Lipińskiej, Mai Hyży oraz Klaudii Halejcio. "Są utrzymywane sztucznym życiem". Padły mocne słowa.

Po głośnych i emocjonujących zapowiedziach widzowie spodziewali się, że Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin-Piotrowski będą sprzeczali się przez cały odcinek, aż dziennikarka będzie mogła wreszcie odegrać swoje wyjście ze studia. Tymczasem wyczekiwanego mięsa nie było, a "król TVN" i jego gość postanowili ponarzekać na show-biznes, w którym sami świetnie się bawią już od wielu lat. Przy okazji nie szczędzili uszczypliwych komentarzy pod adresem takich gwiazd jak Blanka Lipińska, Maja Hyży i Klaudia Halejcio.

Blanka Lipińska u Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący zdążył jej dopiec jeszcze przed premierą odcinka!

Karolina Korwin-Piotrowska i Kuba Wojewódzki śmieją się z gwiazd: "Skomlą o uwagę, lekceważąc swoją absolutną nikczemność"

Choć Karolina Korwin-Piotrowska przyszła do programu Kuby Wojewódzkiego z zamiarem promocji książki, to dziennikarze większość czasu spędzili na omawianiu swojej wyższości nad innymi gwiazdami polskiego show-biznesu. W show padły też konkretne nazwiska, z których prowadzący program i jego gość postanowili sobie pożartować. "Król TVN" zasugerował, że ich kariery to pomyłki.

Zobacz także: Karolina Korwin-Piotrowska rozlicza się z Kubą Wojewódzkim i TVN: "Zabolało niektórych..."

Karolina Korwin Piotrowska u Kuby Wojewódzkiego
x-news

- Masz swoje ulubione, przereklamowane gwiazdy, które - mówiąc wprost - są utrzymywane sztucznym życiem, które skomlą o uwagę, lekceważąc swoją absolutną nikczemność? Bo ja mam parę takich gwiazd i chciałbym je dzisiaj publicznie wymienić - powiedział Kuba Wojewódzki.

Najpierw gospodarz show TVN uderzył w Maję Hyży. Kuba Wojewódzki stwierdził, że gwiazda kreuje się na piosenkarkę, chociaż nie ma talentu i w rzeczywistości jej utwory nikogo nie interesują. Dodał, że postrzega ją przede wszystkim przez pryzmat dzielenia się informacjami o życiu prywatnym. Karolina Korwin-Piotrowska przypomniała, że prowadzący pracował z Mają w programie "X-Factor".

- Moja ulubiona gwiazda: Maja Hyży. Nie znam żadnego przeboju, ale wiem, jakie ma pretensje do męża - wszystkie. I na jakim etapie jest jej macica oraz ciążą. Wszystko wiem, ale żadnej piosenki nie znam, a ona pisze, że jest piosenkarką - wyjaśnił Kuba Wojewódzki.

O co pokłócili się Karolina Korwin Piotrowska i Kuba Wojewódzki
x-news

- To jest też dziewczyna, której dano iluzję tego, że jest utalentowana w programie. (...) Może trzeba było jej jasno powiedzieć: "nie masz talentu, pomyliliśmy się" - dodała Karolina Korwin-Piotrowska.

- Następne nazwisko. Klaudia Halejcio. Wiem o tym, że ma wielką willę - zaśmiał się Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin-Piotrowska szydzą z celebrytów
TRICOLORS/East News/Instagram @majahyzy

Karolina Korwin-Piotrowska przyznała, że nie wie, kim jest Klaudia Halejcio i oboje zaczęli komentować aktywność Blanki Lipińskiej. Już na początku programu Kuba Wojewódzki nazwał ją "Żeromskim w spódnicy". Zarówno gospodarz show, jak i jego gość byli poirytowani tym, że nazwisko autorki erotyku "365 dni" tak często pojawia się w mediach.

- Blanka Lipińska. Podobno napisała książkę - rzucił Kuba Wojewódzki.

- Napisała książkę, która jest hitem, tego jej nikt nie może odebrać. Ileś ludzi to przeczytało. Ja próbowałam, ale nie wyszło - skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska.

Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin-Piotrowska śmieją się z gwiazd
TRICOLORS/East News

Na liście gwiazd wyśmianych przez dziennikarzy znaleźli się również Magdalena Narożna, Lidia Kopania i Jessica Ziółek. Kuba Wojewódzki przyznał, że od codziennego czytania o miłości Sandry Kubickiej i Barona robi mu się niedobrze. Dodał również, że  Kasia Cichopek nie powinna być określana jako dziennikarka ze względu na swoje koszmarne wpadki w "Pytaniu na śniadanie". Na koniec "król TVN" i Karolina Krowin-Piotrowska z satysfakcją uznali, że oboje wykonują świetną pracę i mogą świętować triumf nad pozostałymi osobami związanymi z show-biznesem.

Warto też przypomnieć, że konflikt między Karoliną Korwin-Piotrowską a Kubą Wojewódzkim został wyreżyserowany. Poznaliśmy już kulisy programu. Jak wam się podobał ostatni odcinek show TVN?

Zobacz także: Kuba Wojewódzki podkręca atmosferę przed emisją afery z Karoliną Korwin Piotrowską!

Kuba Wojewódzki ostro skrytykował na wizji Łukasza Garlickiego. Padły mocne słowa
Mat. prasowe X-news

Wiśniewski i Lipińska o występie Korwin Piotrowskiej u Kuby Wojewódzkiego
EastNews
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska przerwała wywiad z Kubą Wojewódzkim. Komentują Lipińska i Wiśniewski
Karolina Korwin Piotrowska wyszła ze studia w trakcie programu Kuby Wojewódzkiego, nazywając go "ciulem". Głos w tej sprawie zabrali Michał Wiśniewski i Blanka Lipińska. Po czyjej są stronie?

Nie milkną echa głośne zapowiedzi kolejnego odcinka show Kuby Wojewódzkiego w TVN. Jednym z gości była Karolina Korwin Piotrowska, która przerwała rozmowę z dziennikarzem, nazywając go m.in. "ciulem". Fragment z wtorkowego odcinka budzi skrajne emocje wśród widzów, ale również gwiazd, które chętnie komentują nagranie! Po czyjej są stronie? Korwin Piotrowska przerywa wywiad z Wojewódzkim. Gwiazdy komentują  W najbliższy wtorek w show Kuby Wojewódzkiego pojawią się Natalia Nykiel i Karolina Korwin-Piotrowska. Wojewódzki do sieci wrzucił krótki fragment show, w którym Korwin-Piotrowska nazywa go "ciulem" i "debilem" i nagle wychodzi ze studia! Nic dziwnego, że zwiastun odcinka wzbudził sensację w sieci. Wszyscy zaczęli się zastanawiać czy ta kontrowersyjna sytuacja została zaaranżowana przez dziennikarzy czy jednak rzeczywiście Karolinę oburzyły pytania Kuby.  Nagranie ochoczo komentują gwiazdy polskiego show biznesu stając po stronie Wojewódzkiego!  Natasza Urbańska: Obraziła i siebie przeprosiła... nowe standardy Michał Wiśniewski: Zastanawiałem się z czego bardziej się cieszyć: z tego, że program będzie krótszy czy z tego, że "hipokrytka" wyszła ze studia. Programu nie oglądam więc raczej z wyjścia... Dawid Woliński: w czapce jak głupia bez czapki jak głupia…może czas najwyższy zastanowić się czy to aby na pewno kwestia czapki Z kolei Aleksandra Kwaśniewska uznała sytuację za "chwyt marketingowy": Gratki! Świetny myk promocyjny W dyskusje z fanami włączyła się również Blanka Lipińska, autorka bestselleru "365 dni". Pisarka zakpiła z Korwin Piotrowskiej i przyznała, że nie interesuje jej to, czy cała sytuacja jest "ustawką" czy...

O co pokłócili się Karolina Korwin Piotrowska i Kuba Wojewódzki
x-news
Newsy
"Kuba Wojewódzki": Oto kulisy wyjścia Karoliny Korwin Piotrowskiej ze studia: "Bezczelny seksista"
Co sprawiło, że zdenerwowana Karolina Korwin Piotrowska wyszła ze studia Kuby Wojewódzkiego? Czy sprzeczka była wyreżyserowana?

Show Kuby Wojewódzkiego od dawna nie cieszyło się takim zainteresowaniem. Karolina Korwin-Piotrowska okazała się gościem, który mógł przyciągnąć mnóstwo widzów przed ekrany. Wszystko przez nagranie, na którym widać, jak dziennikarka obraża prowadzącego i przerywa program, ostentacyjnie wychodząc ze studia. Wreszcie przekonaliśmy się, co tak naprawdę działo się w programie TVN. O co Kuba Wojewódzki zapytał Karolinę Korwin-Piotrowską? Czy ich konflikt został wyreżyserowany? Karolina Korwin-Piotrowska naprawdę zaatakowała Kubę Wojewódzkiego? "Jesteś matką chrzestną chamstwa" Wbrew temu, czego spodziewać się mogli widzowie, Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin-Piotrowska od samego początku spijali sobie z dziubków. Dziennikarze licytowali się, które z nich jest częściej atakowane przez hejterów i obrażane na ulicy. Zgodnie stwierdzili, że tworzą parę - król i królowa nienawiści. Na uszczypliwy komentarz w kierunku gospodarza Karolina Korwin-Piotrowska pozwoliła sobie dopiero, gdy ten zażartował sobie z wieku jej terapeutki, nazywając ją "pomnikiem przyrody". Zobacz także:   Kuba Wojewódzki podkręca atmosferę przed emisją afery z Karoliną Korwin Piotrowską! Bezczelny seksista! - powiedziała Karolina Korwin-Piotrowska. W trakcie rozmowy okazało się, że Kuba Wojewódzki zablokował swojego gościa na Instagramie. Dziennikarka zaapelowała, żeby "król TVN" ją odblokował, nazywając go przy okazji "ciulem". Później rozmowa zeszła na temat książki Karoliny Korwin-Piotrowskiej pt. "Wszyscy wiedzieli", która opowiada o mobbingu i przemocowych praktykach m.in. w środowisku aktorskim. Kuba Wojewódzki przypomniał, że sam był ofiarą takiego zachowania na początku kariery....

 Karolina Korwin Piotrowska o występie u Kuby Wojewódzkiego
InstagramInstagram @karolinakp
Newsy
Karolina Korwin-Piotrowska rozlicza się z Kubą Wojewódzkim i TVN: "Zabolało niektórych..."
Jeszcze przed emisją programu Kuby Wojewódzkiego Karolina Korwin-Piotrowska skierowała komunikat do prowadzącego i stacji TVN.

Zapowiedź odcinka programu Kuby Wojewódzkiego z Karoliną Korwin-Piotrowską wywołała skrajne emocje w mediach. Jak dobrze wiemy, skandal bywa najlepszą reklamą i fragment, na którym dziennikarka obraża prowadzącego, po czym ostentacyjnie przerywa rozmowę i wychodzi ze studia, może przyciągnąć wielu widzów. Część internautów jednak wyczuło koniunkturę i nabrało podejrzeń, że ostra sprzeczka między gościem a "królem TVN" może być wyreżyserowana. W końcu oboje w ostatnim czasie mocno walczą o większe zasięgi. Kilka godzin przed emisją show Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła rozliczyć się z mediami. Wspomniała o Kubie Wojewódzkim i całej stacji TVN. To kończy temat ustawki? Karolina Korwin-Piotrowska rozlicza ostatni miesiąc i... dziękuję Kubie Wojewódzkiemu Tuż przed emisją programu Kuby Wojewódzkiego Karolina Korwin-Piotrowska podzieliła się wpisem, który może wiele wyjaśniać w kwestii jej rzekomego konfliktu z prowadzącym. Dziennikarka, która w ostatnim czasie jest w centrum uwagi, niespodziewanie podziękowała "królowi TVN" za zaproszenie. Zasugerowała też, że stacja wykazała się sporą odwagą, zapraszając ją do studia. Na zdjęciu pozuje wraz z Kubą Wojewódzkim i oboje się uśmiechają. Zobacz także:   Kuba Wojewódzki podkręca atmosferę przed emisją afery z Karoliną Korwin Piotrowską!         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA 🐶🐶🐶 (@karolinakp) A teraz usiądźcie wygodnie, włączcie sobie telewizorki i zobaczcie. Kuba, fajnie,...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik