Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agnieszka Szulim trenuje z Ewą Chodakowską
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Mamy zdjęcia z treningu Agnieszki Szulim z Ewą Chodakowską. Wiemy też o wielkim sukcesie Ewy!

Trenerka ma powody do radości

O tym, że gwiazdy ćwiczą z Ewą Chodakowską wiemy wszyscy. Ale już zobaczyć taki trening nie jest łatwo! Udało nam się zdobyć naprawdę wyjątkowe zdjęcia! To zapowiedź sesji z nowego magazynu „Be Active – Dietetyka&Fitness”.  Ewa Chodakowska, redaktor naczelna oraz fanka sportu, Agnieszka Szulim pokazują jak ćwiczyć, aby wypracować sexy sylwetkę w 20 minut dziennie! Dzięki tym ćwiczeniom mamy mieć płaski brzuch, smukłe uda i idealne pośladki. Zainteresowani? Bo my bardzo...

Ale to nie wszystko!  Ewa Chodakowska podbija kolejny rynek. Trenerka od trzech lat prowadzi warsztaty dla tysięcy ludzi w Europie i Stanach Zjednoczonych, dzięki którym jej podopieczne straciły miliony kilogramów, a teraz zgłosiła się do niej sieć topowych hoteli z propozycją współpracy dla jej klientów. Jak udało nam się dowiedzieć, rozmowy są zaawansowane i wszystko wskazuje na to, że Be Active stanie się międzynarodową marką. Ewa planuje tłumaczenia swoich DVD, książek oraz diety Be diet online. 

To kolejny sukces Ewy, która na swoim koncie ma już 100 milionów odsłon na Youtube, 10 milionów odtworzeń programów treneingowych na płytach DVD, porady w książkach i programach telewizyjnych, z których korzysta wiele osób, a do tego jeszcze swój magazyn! 

Mamy dla Was pierwsze zdjęcia ze wspólnego treningu gwiazd! Jesteście ciekawi, jak wygląda cała sesja i jakie ćwiczenia polecają Ewa i Agnieszka? Kupcie magazyn „Be Active”, który zadebiutuje na rynku we wtorek 16 czerwca 2015.

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
okladka-2.jpg
Edipresse
Newsy
Mamy okładkę DRUGIEGO numeru "Be Active"! A na niej Ewa Chodakowska i jej idealny brzuch!
Trenerka wygląda bardzo seksi!

Już jest! Drugi numer magazynu "Be Active - Dietetyka&Fitness" można od dzisiaj kupić w kioskach i salonach prasowych. Pierwszy numer magazynu odniósł gigantyczny sukces i sprzedał się tak dobrze, że wydawnictwo zrobiło dodruk. Czytaj: Magazyn Ewy Chodakowskiej jest hitem! Eksperci tłumaczą sukces: "Ewa nie jest celebrytką, na wszystko zapracowała" A na okładce drugiego numeru trenerka wszystkich Polek i redaktor naczelna magazynu Ewa Chodakowska , która pokazała swój idealny brzuch . Nie bez przyczyny! Jeden z tematów magazynu to "Dieta na płaski brzuch" plus pięć treningów, które pomogą zawalczyć o figurę taką, jak ma Ewa (choć wydaje nam się to niemożliwe :). Czytaj także: Mamy PIERWSZĄ okładkę magazynu Ewy Chodakowskiej „Be Active”. Jest bardzo sexy! A co jeszcze czytelnicy znajdą w numerze? Biegiem przez upał czyli jak przeprowadzić jogging w środku lata i nie paść z braku tchu. Porady eksperta jak zadbać o szczupłe i jędrne ramiona. Znajdziecie informację od dietetycznego coacha jak zmienić swój styl życia oraz gdzie można spędzić aktywne wakacje z całą rodziną od juniora do seniora! I wiele wiele innych tematów! Czytaj także: Z kim ćwiczy Ewa Chodakowska w „Be Active"? To znana blogerka modowa! ZDJĘCIA Ewa Chodakowska we wstępie napisała, że: Dopiero teraz zaczyna się prawdziwe wyzwanie, bo skoro przykułam już Twoją uwagę, to nie mogę Cię zawieść :). Ufam, że staniemy z Be Active na wysokości zadania. Moje drzwi są dla Ciebie szeroko otwarte - są szeroko otwarte dla każdego. To Ty! współtworzysz ten magazyn! To Ty i treningi jesteście moją motywacją. A tak wygląda okładka! Cena magazynu "Be active - Dietetyka&Fitness" to tylko 7,99zł. Kupicie?          

Ewa Chodakowska o swoich kompleksach
ONS
Newsy
Magazyn Ewy Chodakowskiej jest hitem! Eksperci tłumaczą sukces: "Ewa nie jest celebrytką, na wszystko zapracowała"
Ewa Chodakowska chyba może otwierać szampana za kolejny sukces!

Ona jest chyba skazana na sukces!  Ewa Chodakowska  jest już ulubioną trenerką Polek, teraz ma szanse stać się najpopularniejszą redaktor naczelną. Według szacunków wydawcy niemal  dwa tygodnie od ukazania się na rynku jej miesięcznika „Be Active. Dietetyka&Fitness” ma szanse sprzedać   ok. 100 tys. egzemplarzy ! Miesięcznik tak szybko znikał z kiosków, że trzeba było  dodrukować pierwszy numer Prenumeratę zamówiło już 1500 osób ! Czytaj także: Zobacz okładkę miesięcznika Ewy Chodakowskiej . Czemu zawdzięcza ten sukces? Postanowiliśmy zapytać o to specjalistów.   Ewa Chodakowska redaktor naczelną miesięcznika "Be Active. Dietetyka&Fitness".   Teraz, w dobie gdy coraz częściej mówi się o tym, że prasa papierowa przechodzi kryzys, sprzedać na pniu 100 tys. egzemplarzy magazynu to olbrzymi sukces wydawnictwa i Ewy Chodakowskiej – mówi nam medioznawca Anna Jupowicz-Ginalska. Jest też zdania, że na sukces magazynu „Be Active” złożyły się cztery podstawowe zalety Ewy jako marki osobistej.   Po pierwsze Chodakowska ma wizerunek osoby wiarygodnej jako trenerka. Nie jest celebrytką, która chodzi od kotleta do kotleta i wącha perfumy. W tym czasie ćwiczy. Po drugie jest przystępna dla każdego, kto do niej napisze i utrzymuje stały kontakt z osobami, które z nią ćwiczą. Po trzecie nie miała tzw. „pleców” , czyli sama sobie wszystko wypracowała. Nie było osoby, która mówiła jej co robić, aby podbić serca fanów. Na wszystko zapracowała ciężką, własną pracą. Po czwarte radzi sobie z krytyką , bo osobiście angażuje się we wszystkie spory lub odpowiada na zarzuty pod swoim adresem – wylicza Jupowicz-Ginalska.   Sprzedaż miesięcznika Ewy Chodakowskiej rośnie Pod wrażeniem Ewy jest też Robert Korzeniowski ( czterokrotny mistrz olimpijski ):   Nie dziwię...

Zrzut_ekranu_2015-06-10_o_16.40.33.png
Newsy
Mamy PIERWSZĄ okładkę magazynu Ewy Chodakowskiej „Be Active”. Jest bardzo sexy!
Kiedy gazeta trafi do sprzedaży?

Już jest! Na to czekali wszyscy fani Ewy Chodakowskiej i zdrowego stylu życia. Nowy miesięcznik, którego Chodakowska jest redaktor naczelną, pojawi się na rynku w najbliższy wtorek – 16 czerwca ! Ale my mamy już okładkę nowego miesięcznika „Be Active” Dietetyka&Fitness. To pismo skierowane do tych, którzy kochają sport, zdrowe odżywianie i szukają profesjonalnych porad na ten temat. Na okładce oczywiście Ewa, która prezentuje, jak można ćwiczyć na plaży. Patrząc na jej  brzuch podziwiamy i... zazdrościmy. Chodakowska zdradza, skąd w ogóle wziął się pomysł na pismo. Cztery lata temu zapragnęła zmotywować Polki do ćwiczeń. Zaczęła od porad na Facebooku. Ale jak pisze w „Be Active": „Pisząc na FB kolejny raz to samo czułam, że kręcę się w kółko. Jak gracz w Pac-Mana – tylko zamiast wirtualnych kulek widziałam na ekranie komputera minuty pochłaniane przez cybergłodomora". Rozwiązaniem okazał się właśnie miesięcznik „Be active". Z pierwszego numeru dowiecie się np., że Agnieszka Szulim również trenuje z... Ewą! Podoba Wam się? Kupicie magazyn stworzony przez Ewę?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner