Małgorzata Zajączkowska, Agata Duda, Andrzej Duda
ONS/YouTube

Małgorzata Zajączkowska o parze prezydenckiej: "Widzę pustkę emocjonalną i chłód". Krytykuje też Agatę Dudę za gorset!

Małgorzata Zajączkowska, Agata Duda, Andrzej Duda
ONS/YouTube

Małgorzata Zajączkowska skrytykowała Agatę Dudę! Aktorce znanej m.in. z serialu "Na dobre i na złe" nie spodobał się filmik pary prezydenckiej z okazji Dnia Rodziny. Andrzej Duda wraz z żoną zamieścili na portalu YouTube wideo z życzeniami dla wszystkich polskich rodzin. Małgorzata Zajączkowska zauważyła, że relacja pomiędzy małżonkami nie jest najlepsza. Czyżby jednak kryzys w pałacu prezydenckim? Od jakieś czasu pojawiały się plotki, że Agata Duda nie dogaduje się z mężem, a nawet, że chce się rozwieść. Ostatnio jednak wszystko wydawało się wrócić na właściwy tor. Baczne oko aktorki jednak dopatrzyło się chłodu w relacji między małżonkami.

Na tym obrazku stoją obok siebie ludzie sobie obcy, chłodem wieje, pretensjonalnością i poprawnością polityczną. Z obrazka i przekazu nie widzę szczęścia i miłości, widzę pustkę emocjonalną i chłód. Epoka lodowcowa - cytuje Małgorzatę Zajączkowską "Fakt".

Jednak nie tylko relacja pomiędzy parą prezydencką wzbudziła krytykę aktorki. Zajączkowskiej wyraźnie nie spodobała się stylizacja Agaty Dudy. Nie chodziło jednak o kostium pierwszej damy, lecz o to, co znalazło się pod nim! Małgorzata Zajączkowska dopatrzyła się u Agaty Dudy... gorsetu!

Już drugi raz widzę panią Dudę w gorsecie (zawodowe oko mnie nie myli) - po co to, na co to? Tęsknota za Scarlet O'Harą z "Przeminęło z wiatrem", czy słaby kręgosłup się kłania?

Talia Agaty Dudy na filmiku faktycznie prezentuje się imponująco! Czy to zasługa szczupłej figury pierwszej damy czy faktycznie poszła w ruch bielizna modelująca?

 

Zobacz też: Kryzys w małżeństwie prezydenta zażegnany? Agata Duda wyprawiła urodziny swojego męża: "Był tort, prezenty i kwiaty".

 

Agata Duda i Andrzej Duda nagrali filmik z okazji Dnia Rodziny.

Prezydentowa faktycznie nosi gorset?

Agata Duda, Andrzej Duda
YouTube

Małgorzata Zajączkowska skrytykowała Agatę Dudę za stylizację.

Małgorzata Zajączkowska

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17