Agata Duda wyprawiła przyjęcie z okazji urodzin swojego męża
East News

Kryzys w małżeństwie prezydenta zażegnany? Agata Duda wyprawiła urodziny swojego męża: "Był tort, prezenty i kwiaty"

Agata Duda wyprawiła przyjęcie z okazji urodzin swojego męża
East News

Agata Duda wyprawiła przyjęcie urodzinowe dla swojego męża. Okazuje się, że prezydent, który dziś kończy 44 lata, swoje urodziny świętował już w miniony weekend. Według doniesień Super Expressu do rodzinnego mieszkania prezydenckiej pary w Krakowie w sobotnie popołudnie zaczęli zjeżdżać się goście, a wśród nich nie mogło zabraknąć córki Kingi. Okazuje się również, że Andrzej Duda razem z rodziną mieli jeszcze jeden powód do świętowania. Ojciec Agaty Dudy został nagrodzony za całokształt swojej twórczości Nagrodą Poetycką Silesius.

Były tort, prezenty i kwiaty- relacjonuje tabloid. Później elegancko ubrany Andrzej Duda, otoczony BOR-owcami, wsiadł do służbowej limuzyny, do której wcześniej zapakował smakowity tort. Tuż za nim podążała równie wytworna małżonka Agata Kornhauser-Duda, która przed odjazdem pomagała zanieść do auta napoje i przekąski.

Wygląda więc na to, że kryzys w małżeństwie prezydenta, o którym media rozpisują się już od kilku tygodni na dobre został zażegnany. Para coraz częściej pokazuje się razem, a Agata Duda nie wygląda na nieszczęśliwą u boku męża!

 

Zobacz także: Agata Duda na ludowo podczas 150-lecia Kół Gospodyń Wiejskich! Pierwsza Dama zachwyciła? ZDJĘCIA

 

Agata Duda wyprawiła przyjęcie z okazji urodzin męża.

Kryzys prezydenckiej pary zażegnany?

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59