Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ONS
Newsy

Małgorzata Rozenek to perfekcyjna dama z... dystansem do siebie!

Zobaczcie jakiego zamieściła mema z Radosławem!

Małgorzata Rozenek zamieściła zabawnego mema na Instagramie. Prezenterka podzieliła się ze swoimi fanami obrazkiem przygotowanym przez instagramowy profil "mniesmieszy_official". Mem przestawia Radosława Majdana, biorącego udział w popularnym programie "Jeden z dziesięciu". Prowadzący teleturniej zadaje mu pytanie, nawiązujące do sytuacji z programu "Azja Express". Jakiej?

 

Zobacz też: Szalona jak w "Azji..." czy stylowa jak w Projekt Lady? Którą Małgorzatą Rozenek jesteś? PSYCHOTEST

 

Małgorzata Rozenek zakończyła wakacje w kamperze. Przypominamy najśmieszniejsze momenty

Małgorzata Rozenek pokazuje dystans do samej siebie

Panie Radosławie, muzyka: Jak nazywa się jedna z wokalistek zespołu Spice Girls, prywatnie żona znanego piłkarza? - pyta prowadzący.

Radosław Majdan odpowiada:

Sądzę, że chodzi o Gosię Rozenek-Majdan.

Oczywiście to nawiązanie do wypowiedzi Małgorzaty Rozenek z programu "Azja Express". W czasie wykonywania jednego z zadań, prezenterka tłumaczyła napotkanym ludziom, że ona jest w Polsce jak Victoria Beckham, a Radosław Majdan - jak David Beckham. Kultowy tekst "He is David Beckham, me is Victoria in Poland" doczekał się nawet umieszczenia na koszulkach. 

 

Polecamy: Doda o Radku: "Małgosia ma teraz dobrego męża"! Rozenek ostro odpowiedziała: "Głupia kobieta..."

 

Małgorzata Rozenek zamieściła zabawnego mema na Instagramie.

Radosław Majdan
Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w programie "Azja Express" zdradziła, że ma spory dystans do samej siebie. Widzowie pokochali ją za to!

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Newsy
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na zakupach. Zajrzeli nawet do sklepu dla dzieci... ZDJĘCIA
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na zakupach. Zajrzeli nawet do sklepu dla dzieci... ZDJĘCIA
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Instagram/Facebook
TV-Show
Rozenek tłumaczy się z wpadki w "Azja Express" "He is David Beckham. Me is Victoria!": "Poniosło mnie!"
Rozenek tłumaczy się z wpadki w "Azja Express" "He is David Beckham. Me is Victoria!": "Poniosło mnie!"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan biorą udział w programie "Azja Express", w którym mają do przemierzenia setki kilometrów - mają ze sobą plecaki, trochę ubrań, niezbędne przedmioty do przeżycia i... jednego dolara na jeden dzień! Takiego show jeszcze nie było. Rozenek i Majdan mieli problem w Wietnamie, żeby dogadać się z mieszkańcami - niestety mieszkańcy Wietnamu nie mówili dobrze po angielsku, dlatego Rozenek starała się wytłumaczyć, że razem z Majdanem są "polskimi odpowiednikami Davida i Victorii Beckham" . Każdy już chyba zna znany cytat: "He is David Beckham. Me is Victoria Beckham"! To był żart, trochę mnie poniosło w ferworze tłumaczenia - śmiała się Małgorzata Rozenek w "Dzień Dobry TVN", tłumacząc się ze swojej wpadki. Majdan potwierdził, że wszystko "utrzymane było w konwencji żartu" i naprawdę trudne było dogadanie się z mieszkańcami. Spotkaliśmy ludzi, do których czy to mówisz po polsku, czy to po angielsku, jest taki sam skutek, ponieważ oni nie potrafią (...) - powiedział Majdan. Czekacie na program "Azja Express"? Ciekawe, co jeszcze czeka nas zabawnego w show? :)   Zobacz:  Agnieszka Szulim na planie show "Azja Express". Jak wyglądała jej podróż do Azji?   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Azja Express .

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ons.pl
Newsy
Koszulka Rozenek to HIT! Gwiazda TVN przyćmiła wszystkich na konferencji "Azja Express"
Ma do siebie dystans... Zobacz zdjęcia!

Małgorzata Rozenek pojawiła się dziś na konferencji "Azja Express" w koszulce z napisem. Jakim? Me is Rozenek Lady Victoria - Niepotrzebne skreślić [x]. Zobacz: Koszulki nocne i pidżamy – w jakich najlepiej spać?   W zabawny sposób Małgosia Rozenek chce zakończyć temat, który ciągnie się od ramówki TVN, czyli fragmentu show, na którym Rozenek i Majdan - by zarobić pieniądze w autokarze pełnym ludzi - zaczęli udawać, że są najsłynniejszą sportową parą na świecie, czyli Davidem Beckhamem i Victorią Beckham: Rozenek: He is David Beckham. Me is Victoria Beckham - ta wypowiedź odbiła się szerokim echem. Dlatego na konferencji Rozenek tłumaczyła, dlaczego postanowiła się posłużyć imionami słynnej pary gwiazd. A teraz swoją koszulką na konferencji udowadnia, że dystans do siebie to podstawa w show-biznesie. Jak Wam się podoba stylowa para Rozenek i Majdan z konferencji TVN?   Zobacz także: Szulim, Lis, Rozenek z Majdanem, Włodarczyk i inne gwiazdy na konferencji "Azja Express"! ZDJĘCIA   Małgosia Rozenek w koszulce ze śmiesznym napisem na konferencji Azja Express i w garniturze od Emente (zobacz podobny żakiet ). Gwiazda "Azja Express" uzupełniła swoją stylizację kolorową kopertówką . Mogliśmy podziwiać również jej piękny pierścionek zaręczynowy .   Małgosia Rozenek i Radosław Majdan na konferencji Azja Express. Podoba ci się stylizacja Radosława? Zobacz podobny krawat i buty !   Małgosia Rozenek i Radek Majdan biorą niebawem ślub. Podobają ci się szpilki Małgosi?

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner