Party Stories
Małgorzata Rozenek ostro odpowiada Dodzie
Newsy

Doda o Radku: "Małgosia ma teraz dobrego męża"! Rozenek ostro odpowiedziała: "Głupia kobieta..."

Rozenek usunęła wpis i dodała nowe zdjęcie!

Małgorzata Rozenek zareagowała na ostatni wywiad Dody na temat małżeństwa z Radosławem Majdanem. Artystka w rozmowie z "Party" powiedziała, że dzięki jej rozstaniu z piłkarzem, gwiazda TVN ma teraz dobrego męża. Małgorzata na swoim Instagramie ostro zareagowała! 

 

Gwiazdy pokazały swoje mamy! Mama Małgosi Rozenek ma taki sam uśmiech jak "Perfekcyjna", a co z pozostałymi?

Doda o rozstaniu z Radkiem Majdanem. Reakcja Małgorzaty Rozenek

 

Doda w rozmowie z "Party" podsumowała ostatnie 10 lat w swoim życiu zawodowym i prywatnym. Wokalistka uważa, że jedną z najważniejszych decyzji w jej życiu było rzucenie męża: 

Przynajmniej Małgosia ma teraz dobrego męża. Nie było innego wyjścia. To było wielkie uczucie, ale toksyczne - i w pewnym momencie się wypaliło. Przestałam kochać Radka. Mimo to jeszcze przez rok po rozwodzie spotykaliśmy się ze sobą - mówi gwiazda. 

Jak Małgorzata Rozenek zareagowała na słowa Dody? Na jej Instagramie pojawił się mocny cytat:

Mądra kobieta z każdego mężczyzny zrobi dobrego męża stanu. Głupia kobieta z każdego mężczyzny nie zrobi nawet dobrego męża - brzmi napis na Instagramie Małgorzaty. 

Wpis niespodziewanie zniknął z profilu Małgorzaty Rozenek. Zamiast niego pojawił się inny, znacznie łagodniejszy.

Spokój jest jednak lepszy niż negatywne emocje - napisała prezenterka TVN.

Jak myślicie, czy to był przytyk skierowany do Dody?

 

Zobacz także: Doda zakłada fundację! Jakóbiak: "Wszystkim swoim byłym musisz pomóc?". Co odpowiedziała?

 

Małgorzata Rozenek odpowiada Dodzie!

Małgorzata Rozenek ostro odpowiada Dodzie

Gwiazda TVN usunęła poprzedni wpis i dodała po nim znacznie łagodniejszy.

Psy Małgorzaty Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan tworzą szczęśliwe małżeństwo!

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Czy Doda odpowie Małgorzacie Rozenek?

Doda fryzura
Instagram/DodaQueen

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy, które urodziły dzięki in vitro
Newsy
Rozenek, Sworowska, Dion... Gdyby nie in vitro te gwiazdy nie mogłyby się cieszyć macierzyństwem!
Doda o tym czy żałuje rozwodu z Majdanem
Newsy
Doda żałuje rozwodu z Radkiem Majdanem? Gwiazda opowiedziała, co czuje po kilku latach od rozstania!
"Najmądrzejsze decyzje to rzucenie palenia i..."

Doda udzieliła wywiadu magazynowi "Party" z okazji 10 lat istnienia gazety na rynku. Wokalistka podsumowała dekadę swojego istnienia w show-biznesie. Zdradziła też, czy żałuje rozwodu z Radkiem Majdanem. Jak myślicie, co odpowiedziała? Czy po latach Doda uważa, że rozwód z Majdanem był konieczny?   Czy Doda żałuje rozwodu z Majdanem? Przynajmniej Małgosia ma teraz dobrego męża - śmieje się w wywiadzie dla "Party" Doda i dodaje: - Nie było innego wyjścia. To było wielkie uczucie, ale toksyczne - i w pewnym momencie się wypaliło. Przestałam kochać Radka. Mimo to jeszcze przez rok po rozwodzie spotykaliśmy się ze sobą - zdradziła gwiazda. Zobacz: Jak rozpoznać, że kobieta jest tobą zainteresowana: zdradza to jej mowa ciała i zachowanie Doda  z rozbrajającą szczerością przyznała, że jednym z jej największych sukcesów przez ostatnie 10 lat było... rzucenie męża! Najmądrzejsze decyzje to rzucenie palenia i męża! - śmieje się Doda. Doda ma niesamowite poczucie humoru i udowodniła to podsumowując swoje życie uczuciowe tymi słowami: Kiedy pomyślę o tych wszystkich nieudanych związkach, dochodzę do wniosku, że nie bez powodu 15 lutego, czyli w dniu moich urodzin, obchodzony jest Światowy Dzień Singla. Zobacz także: Doda szczerze o miłości: "Złamano mi serce..." Czy planuje nowy związek?   Doda po nieudanym związku z Emilem Haidarem jest teraz sama.   Radosław Majdan od września jest mężem Małgorzaty Rozenek.   Doda i Radek Majdan byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie!

Co Doda myśli o Rozenek
Newsy
Co Doda myśli o Małgorzacie Rozenek? Zdradziła również, czy utrzymuje kontakt z Radkiem!
Mocne słowa!

Doda udzieliła wywiadu w SuperStacji Grzegorzowi Jankowskiemu. Dziennikarz zapytał, co artystka sądzi o obecnej żonie swojego byłego męża Radka Majdana. Doda odpowiedziała bardzo dyplomatycznie.  - Pewnie ogląda Pani związek Radka Majdana z Perfekcyjna Panią domu? - zapytał Grzegorz Jankowski. - No właśnie nie oglądam! - Czy Radek dobrze trafił? - Nie znam Małgorzaty prywatnie, to co ja mogę wiedzieć, czy dobrze czy źle? Zobacz:  DZIEWCZYNA POKAZAŁA, JAK NAPRAWDĘ DZIAŁA BIELIZNA WYSZCZUPLAJĄCA. JEJ ZDJĘCIE WYWOŁAŁO BURZĘ W SIECI!   Doda o byłych partnerach!  Doda opowiedziała również o tatuażach, które zrobiła dla swoich chłopaków. Radosław Majdan swój tatuaż na cześć Dody zamienił w Indianina. A co zrobiła ze swoimi gwiazda? - Wszystkie tatuaże dla swoich mężczyzn zostawiałam. Widnieją na moim ciele bez względu na to jakimi okazali się ludźmi. W tym momencie jak decydowałam się na nie, kochałam ich bardzo i nie wstydzę się tych uczuć. (…) Nie wyrywam kartek z pamiętnika. Nie zamazuję tatuaży - stwierdziła Doda.  - Każdy mężczyzna z który mnie pozna prywatnie mówi mi jedna rzecz - że ja daje ogromne poczucie pewności stabilności, jestem bardzo honorowa i lojalną osobą. Nigdy nikogo nie zdradziłam i nie zdradzę (…) Mam kręgosłup moralny. Kawałek farby na ciele nic nie zmienia. Z Radkiem nadal utrzymuje kontakt - powiedziała Doda w wywiadzie. Zobacz:  33. urodziny Dody będą jak z bajki! Dosłownie... Gwiazda wyda fortunę na imprezę urodzinową   Doda utrzymuje, że aktualnie jest sama. Po burzliwym rozstaniu z Emilem Haidarem wiedzie życie wesołej singielki.    Zobacz także:  Urodzinowy wpis Dody jest zaskakujący! Gwiazda dziękuje... facetom! Komu? Będziecie zaskoczeni!   Doda w rozmowie z Grzegorzem Jankowskim.    ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner