Małgorzata Rozenek ostro odpowiada Dodzie
Newsy

Doda o Radku: "Małgosia ma teraz dobrego męża"! Rozenek ostro odpowiedziała: "Głupia kobieta..."

Rozenek usunęła wpis i dodała nowe zdjęcie!

Małgorzata Rozenek zareagowała na ostatni wywiad Dody na temat małżeństwa z Radosławem Majdanem. Artystka w rozmowie z "Party" powiedziała, że dzięki jej rozstaniu z piłkarzem, gwiazda TVN ma teraz dobrego męża. Małgorzata na swoim Instagramie ostro zareagowała! 

 

Gwiazdy pokazały swoje mamy! Mama Małgosi Rozenek ma taki sam uśmiech jak "Perfekcyjna", a co z pozostałymi?

Doda o rozstaniu z Radkiem Majdanem. Reakcja Małgorzaty Rozenek

 

Doda w rozmowie z "Party" podsumowała ostatnie 10 lat w swoim życiu zawodowym i prywatnym. Wokalistka uważa, że jedną z najważniejszych decyzji w jej życiu było rzucenie męża: 

Przynajmniej Małgosia ma teraz dobrego męża. Nie było innego wyjścia. To było wielkie uczucie, ale toksyczne - i w pewnym momencie się wypaliło. Przestałam kochać Radka. Mimo to jeszcze przez rok po rozwodzie spotykaliśmy się ze sobą - mówi gwiazda. 

Jak Małgorzata Rozenek zareagowała na słowa Dody? Na jej Instagramie pojawił się mocny cytat:

Mądra kobieta z każdego mężczyzny zrobi dobrego męża stanu. Głupia kobieta z każdego mężczyzny nie zrobi nawet dobrego męża - brzmi napis na Instagramie Małgorzaty. 

Wpis niespodziewanie zniknął z profilu Małgorzaty Rozenek. Zamiast niego pojawił się inny, znacznie łagodniejszy.

Spokój jest jednak lepszy niż negatywne emocje - napisała prezenterka TVN.

Jak myślicie, czy to był przytyk skierowany do Dody?

 

Zobacz także: Doda zakłada fundację! Jakóbiak: "Wszystkim swoim byłym musisz pomóc?". Co odpowiedziała?

 

Małgorzata Rozenek odpowiada Dodzie!

Małgorzata Rozenek ostro odpowiada Dodzie

Gwiazda TVN usunęła poprzedni wpis i dodała po nim znacznie łagodniejszy.

Psy Małgorzaty Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan tworzą szczęśliwe małżeństwo!

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Czy Doda odpowie Małgorzacie Rozenek?

Doda fryzura
Instagram/DodaQueen

Gwiazdy, które urodziły dzięki in vitro
Newsy
Rozenek, Sworowska, Dion... Gdyby nie in vitro te gwiazdy nie mogłyby się cieszyć macierzyństwem!
Rozenek, Sworowska, Dion... Gdyby nie in vitro te gwiazdy nie mogłyby się cieszyć macierzyństwem!
Doda o tym czy żałuje rozwodu z Majdanem
Newsy
Doda żałuje rozwodu z Radkiem Majdanem? Gwiazda opowiedziała, co czuje po kilku latach od rozstania!
"Najmądrzejsze decyzje to rzucenie palenia i..."

Doda udzieliła wywiadu magazynowi "Party" z okazji 10 lat istnienia gazety na rynku. Wokalistka podsumowała dekadę swojego istnienia w show-biznesie. Zdradziła też, czy żałuje rozwodu z Radkiem Majdanem. Jak myślicie, co odpowiedziała? Czy po latach Doda uważa, że rozwód z Majdanem był konieczny?   Czy Doda żałuje rozwodu z Majdanem? Przynajmniej Małgosia ma teraz dobrego męża - śmieje się w wywiadzie dla "Party" Doda i dodaje: - Nie było innego wyjścia. To było wielkie uczucie, ale toksyczne - i w pewnym momencie się wypaliło. Przestałam kochać Radka. Mimo to jeszcze przez rok po rozwodzie spotykaliśmy się ze sobą - zdradziła gwiazda. Zobacz: Jak rozpoznać, że kobieta jest tobą zainteresowana: zdradza to jej mowa ciała i zachowanie Doda  z rozbrajającą szczerością przyznała, że jednym z jej największych sukcesów przez ostatnie 10 lat było... rzucenie męża! Najmądrzejsze decyzje to rzucenie palenia i męża! - śmieje się Doda. Doda ma niesamowite poczucie humoru i udowodniła to podsumowując swoje życie uczuciowe tymi słowami: Kiedy pomyślę o tych wszystkich nieudanych związkach, dochodzę do wniosku, że nie bez powodu 15 lutego, czyli w dniu moich urodzin, obchodzony jest Światowy Dzień Singla. Zobacz także: Doda szczerze o miłości: "Złamano mi serce..." Czy planuje nowy związek?   Doda po nieudanym związku z Emilem Haidarem jest teraz sama.   Radosław Majdan od września jest mężem Małgorzaty Rozenek.   Doda i Radek Majdan byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie!

Co Doda myśli o Rozenek
Newsy
Co Doda myśli o Małgorzacie Rozenek? Zdradziła również, czy utrzymuje kontakt z Radkiem!
Mocne słowa!

Doda udzieliła wywiadu w SuperStacji Grzegorzowi Jankowskiemu. Dziennikarz zapytał, co artystka sądzi o obecnej żonie swojego byłego męża Radka Majdana. Doda odpowiedziała bardzo dyplomatycznie.  - Pewnie ogląda Pani związek Radka Majdana z Perfekcyjna Panią domu? - zapytał Grzegorz Jankowski. - No właśnie nie oglądam! - Czy Radek dobrze trafił? - Nie znam Małgorzaty prywatnie, to co ja mogę wiedzieć, czy dobrze czy źle? Zobacz:  DZIEWCZYNA POKAZAŁA, JAK NAPRAWDĘ DZIAŁA BIELIZNA WYSZCZUPLAJĄCA. JEJ ZDJĘCIE WYWOŁAŁO BURZĘ W SIECI!   Doda o byłych partnerach!  Doda opowiedziała również o tatuażach, które zrobiła dla swoich chłopaków. Radosław Majdan swój tatuaż na cześć Dody zamienił w Indianina. A co zrobiła ze swoimi gwiazda? - Wszystkie tatuaże dla swoich mężczyzn zostawiałam. Widnieją na moim ciele bez względu na to jakimi okazali się ludźmi. W tym momencie jak decydowałam się na nie, kochałam ich bardzo i nie wstydzę się tych uczuć. (…) Nie wyrywam kartek z pamiętnika. Nie zamazuję tatuaży - stwierdziła Doda.  - Każdy mężczyzna z który mnie pozna prywatnie mówi mi jedna rzecz - że ja daje ogromne poczucie pewności stabilności, jestem bardzo honorowa i lojalną osobą. Nigdy nikogo nie zdradziłam i nie zdradzę (…) Mam kręgosłup moralny. Kawałek farby na ciele nic nie zmienia. Z Radkiem nadal utrzymuje kontakt - powiedziała Doda w wywiadzie. Zobacz:  33. urodziny Dody będą jak z bajki! Dosłownie... Gwiazda wyda fortunę na imprezę urodzinową   Doda utrzymuje, że aktualnie jest sama. Po burzliwym rozstaniu z Emilem Haidarem wiedzie życie wesołej singielki.    Zobacz także:  Urodzinowy wpis Dody jest zaskakujący! Gwiazda dziękuje... facetom! Komu? Będziecie zaskoczeni!   Doda w rozmowie z Grzegorzem Jankowskim.    ...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner