Małgorzata Kożuchowska wróciła już na plan Rodzinki.pl po wakacjach. Gwiazda w "Pytaniu na śniadanie" opowiedziała, że przez te dwa miesiące nie tylko wypoczywała, ale zrobiła też dwa projekty zawodowe. Jeden to Teatr Telewizji "Ich czworo" Gabrieli Zapolskiej, a drugi to film "Kochaj" Marty Plucińskiej.

Czytaj także: Znamy całą obsadę komedii „Kochaj”. Kto zagra u boku Małgorzaty Kożuchowskiej?

Ale przede wszystkim zdradziła, jak spędziła pierwsze wakacje z synem Jasiem. Mały ma już dziesięć miesięcy i był teraz pierwszy raz w życiu nad polskim morzem. Małgosia Kożuchowska była bardzo ciekawa tego, jak jej synek będzie reagował  na wielką wodę i ogromne plaże.

Byliśmy tydzień nad morzem i bardzo się cieszyliśmy na ten wyjazd w rodzinno-przyjacielskim gronie, bo to był pierwszy wyjazd nad morze mojego syna - wyznała w wywiadzie Kożuchowska, która nie mogła się doczekać tego, co zrobi Jaś, gdy zobaczy morze.

Byłam ciekawa jego reakcji na morze i na wielką piaskownicę. Morze w tym roku jest bardzo zimne. Myślałam, że ta zimna woda jakoś go odstraszy, będzie pisk i ucieknie, ale nie, nie zrobiło to na nim żadnego wrażenia, przyjął to jak na faceta przystało - opowiedziała Kożuchowska.

Jan Franciszek podróżował z mamą samolotem. W drodze powrotnej na lotnisku fani nie mogli odmówić sobie prośby o autografy. Ale, ponieważ nie było niczego innego pod ręką, Małgorzata Kożuchowska podpisywała się na... kartonach! Ale Kożuchowska nie ma nic przeciwko temu.

Zobacz:
Drugie dziecko Małgorzaty Kożuchowskiej?! Aktorka skradła show na ramówce TVP!

 

Małgorzata Kożuchowska nad morzem z synem Jasiem
 

Tak, to się zdarza w moim życiu, że kartony powracają do mnie co jakiś czas - śmiała się gwiazda w "Pytaniu na śniadanie".
 

Zobacz zdjęcie z wyjazdu Małgorzaty Kożuchowskiej nad morze.
 

 

Bałtyk❤️wyjątkowo odpoczywam󾠣

Posted by Małgorzata Kożuchowska on 23 sierpnia 2015