Małgorzata Kożuchowska raczej nie dzieli się w mediach społecznościowych szczegółami ze swojego życia prywatnego. Tym razem gwiazda zrobiła jednak wyjątek. I nic w tym dziwnego, bo okazja jest naprawdę wyjątkowa. Aktorka zamieściła przepiękny wpis na swoim Instagramie, dzieląc się przy okazji wspaniałymi wieściami. Zobaczcie, o co chodzi

Reklama

Wspaniała wiadomość od Małgorzaty Kożuchowskiej. Gwiazda ma powody do świętowania

Małgorzata Kożuchowska postanowiła poinformować swoich fanów, że właśnie dziś, 30 sierpnia, świętuje swoją 15. rocznicę ślubu z Bartłomiejem Wróblewskim. Przypomnijmy, że jakiś czas temu pojawiły się plotki, że rzekomo małżeństwo gwiazdy przychodzi kryzys. Aktorka jednak szybko zaprzeczyła tym pogłoskom, a dzisiejszy wpis jest kolejnym potwierdzeniem, że ona i Bartłomiej Wróblewski wciąż cieszą się udanym związkiem.

- „Miłość to strzeżenie dobra w drugim człowieku” ks. P. Pawlukiewicz.
To już 15 wspólnych lat! Kryształowe gody. Wow! Z dumą i wdzięcznością! ❤️❤️❤️ - napisała Małgorzata Kożuchowska, publikując przy tym kadr ze ślubu z ukochanym.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synem. Wypoczywają na wakacjach w Grecji

Fani są zachwyceni radosnymi wieściami przekazanymi przez Małgorzatę Kożuchowską. W komentarzach pod nowym postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo ciepłych słów i gratulacji od internautów.

- Pani Małgosiu wszystkiego dobrego na kolejne lata ❤

- Gratulacje! Szczęścia dla Państwa!❤️

- Najpiękniejsze życzenia, miłości radości i szczęścia ❤️????????

- Gratulacje dla was ❤️❤️❤️❤️uściski

- Wszystkiego dobrego!!!❤️❤️❤️ - piszą fani.

Instagram/Małgorzata Kożuchowska

Zobacz także: Zamyślona Małgorzata Kożuchowska przyłapana na mieście. ZDJĘCIA PAPARAZZI

Zobacz także

Przypomnijmy, że Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski w 2014 roku doczekali się synka, Jana Franciszka. Aktorka od czasu do czasu pokazuje zdjęcia z pociechą, jednak zawsze chroni jego wizerunku i publikuje kadry, na których jej synek jest tyłem.

Reklama

Małgorzacie Kożuchowskiej i Bartłomiejowi Wróblewskiemu życzymy wszystkiego dobrego na kolejne lata razem!

Piotr Fotek/Reporter
Reklama
Reklama
Reklama