Kożuchowska uczci rocznicę śmierci papieża
ONS
Newsy

Za kilka tygodni urodziny Kożuchowskiej. Ciąża może wpłynać na jej plany

Jak zamierza spędzić ten wyjątkowy dzień?

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej miała być pilnie strzeżonym sekretem. Aktorka dowiedziała się o niej zaledwie kilka tygodni temu i nie zamierzała informować o tym nikogo oprócz swoich najbliższych. Ktoś jednak przekazał tę informację mediom, co do tej pory niepokoi rodzinę gwiazdy. Przypomnijmy: Rodzina Kożuchowskiej zaniepokojona. Ktoś sprzedał informacje o ciąży do mediów

Wielkimi krokami zbliżają się 43. urodziny aktorki. Kożuchowska zamierzała ten dzień spędzić w wyjątkowym miejscu i od kilku miesięcy planowała podróż do Rzymu, bo w tym samym terminie odbędzie się kanonizacja Jana Pawła II. Ciąża jednak zweryfikowała te plany i zagraniczny wyjazd stanął pod znakiem zapytania.
 

Małgosia ma nadzieję, że lekarz pozwoli jej pojechać. Jak na razie czuje się świetnie, ale decyzję podejmie pewnie w ostatniej chwili. W Rzymie chciałaby wziąć udział w spotkaniach z politykami, duchownymi i w jednym z koncertów, które będą odbywać się w mieście z okazji kanonizacji - zdradza w rozmowie z "Fleszem" znajomy gwiazdy.


Miejmy nadzieję, że Małgorzata Kożuchowska spędzi urodziny zgodnie z planem. Taki wyjazd to waszym zdaniem dobry pomysł?

Zobacz: Młynarska zaskoczyła na wizji Kożuchowską pytaniem o ciążę

Małgorzata Kożuchowska wychodzi ze studia "Dzień Dobry TVN":

Małgorzata Kożuchowska na okładce Flesza
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Ciężarna Kożuchowska na okładce "Flesza"
Co jeszcze w numerze?

Już jutro do kiosków trafi najnowszy numer "Flesza". Tym razem na okładkę magazynu trafiła Małgorzata Kożuchowska . Ciąża aktorki to od kilku tygodni numer jeden w mediach, choć gwiazda konsekwentnie odmawia komentarzy na ten temat. Niebawem urodziny Kożuchowskiej, które zamierzała spędzić we Włoszech podczas beatyfikacji papieża. Czy tak się stanie? Odpowiedź tylko w najnowszym "Fleszu". Zobacz: Ciężarna Kożuchowska zachwyciła w DDTVN. Zdradziła też pewien sekret W numerze znajdziemy również artykuł o Edycie Górniak i jej synu. Allan kilka tygodni zamieszkał z mamą, choć do tej pory spędzał czas w domu obojga rodziców. Skąd taka zmiana? Tego dowiecie się tylko z lektury "Flesza", dla którego sytuację skomentowała sama Edyta. Zobacz: Górniak i Krupa doszli do porozumienia. Ich syn zamieszkał na stałe z matką Nie zabraknie też nowinek dla fanek mody. Redakcja magazynu przygotowała listę najciekawszych trendów na tegoroczną wiosnę i coś niesamowicie przydatnego - gotowe zestawy i przykładowe stylizacje, w których będziecie wyglądać nie tylko świetnie, ale i modnie. Nowy "Flesz" w sprzedaży już jutro za jedyne 1,99 zł. Małgorzata Kożuchowska wychodzi ze studia "Dzień Dobry TVN":

Kożuchowska dziękuje Olszówce za zastępstwo
ONS
Newsy
To Olszówka wygadała ciążę Kożuchowskiej? Jest komentarz Małgorzaty
Aktorka pierwszy raz skomentowała aferę

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej owiana jest tajemnicą, bowiem aktorka nie komentuje doniesień prasy i nie zabrała jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie. Podobno gwiazda nie była zachwycona faktem, iż informacja ta przedostała się do prasy, a jej rodzina mocno zaniepokoiła się, że ktoś sprzedaje szczegóły do mediów. Przypomnijmy: Rodzina Kożuchowskiej zaniepokojona: "Ktoś sprzedał informacje o ciąży do mediów" Zdaniem tabloidów, za przeciek informacji o ciąży do mediów miała odpowiadać... Edyta Olszówka . To właśnie ona została oddelegowana do zastąpienia Kożuchowskiej podczas amerykańskiej trasy ze sztuką "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Prasa rozpisywała się o tym, iż Małgorzata nie była zachwycona postawą koleżanki i doszło nawet do kłótni oraz wyraźnego ochłodzenia relacji. Gwiazda postanowiła jednak sprostować plotki i udzieliła oficjalnego komentarza w tej sprawie.   Jestem ogromnie wdzięczna Edycie, że podjęła się tak trudnego zadania, jakim było zrobienie w bardzo krótkim czasie zastępstwa za mnie w "Kotce na gorącym blaszanym dachu". Edyta jest wspaniałą aktorką i świetną koleżanką, trzymam mocno za nią kciuki - wyznała w rozmowie z "Show" Kożuchowska. Edyta Olszówka poczuła się niezwykle dotknięta plotkami, co wydaje się oczywiste, bo nie stawiały jej w najlepszym świetle.   Jest mi przykro. Chciałam pomóc kolegom i pomogłam . A Małgosię bardzo cenię. I nie rozumiem, po co ktoś wymyśla takie kłamstwa na nasz temat - komentuje w "Show" Olszówka. Waszym zdaniem informację o ciąży Kożuchowskiej "sprzedał" ktoś z jej najbliższego otoczenia? Zobacz: Młynarska zaskoczyła na wizji Kożuchowską pytaniem o ciążę. Odpowiedziała natychmiast Małgorzata Kożuchowska przed studiem "Dzień Dobry TVN":

Koncert Polsatu dla Jana Pawła II
ONS
Newsy
Polsat szykuje wielki koncert dla Papieża. Wystąpią duże gwiazdy
Musiał, Kowalska, Pawlicki i inni uczczą pamięć Jana Pawła II

Wielkimi krokami zbliża się kanonizacja Jana Pawła II czyli moment, na który od kilku lat czekały miliony Polaków. Wśród nich są również gwiazdy, które zamierzały ten dzień spędzić w sposób wyjątkowy, niektóre nawet w samym Watykanie, tak jak np. Małgorzata Kożuchowska . Przypomnijmy: Za kilka tygodni urodziny Kożuchowskiej. Ciąża może wpłynać na jej plany Celebracji tego wydarzenia nie zabraknie oczywiście również w Polsce. 25 kwietnia br. telewizja Polsat pokaże wyjątkowy koncert „Nie lękajcie się iść pod prąd”, zorganizowany właśnie z okazji kanonizacji polskiego papieża. Na scenie wystąpią Kasia Kowalska , Urszula , T. Love , Voo Voo , Zakopower , Mela Koteluk i Pectus . W trakcie koncertu zaprezentowane zostanę też jego encykliki, przemówienia i homilie. Ich odczytanie przypadło w udziale dwójki młodych aktorów - Macieja Musiała i Antoniego Pawlickiego . Widowisko patronatem honorowym objął natomiast prezydent Bronisław Komorowski , który wygłosi specjalne przemówienie. Będziecie oglądać?   Małgorzata Kożuchowska czyta Pismo Święte:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner