okładka magazynu Party z Mają Sablewską i Wojtkiem Mazolewskim
Edipresse

Maja Sablewska z Wojtkiem Mazolewskim na okładce Party. Miał być ślub, a będzie... Co jeszcze przeczytacie w magazynie?

okładka magazynu Party z Mają Sablewską i Wojtkiem Mazolewskim
Edipresse

Już w poniedziałek 28 września wychodzi nowy numer magazynu "Party". Tym razem z Mają Sablewską i jej narzeczonym Wojtkiem Mazolewskim na okładce. Powód? Party dowiedziało się, dlaczego stylistka i muzyk przeżywają kryzys w swoim związku. W kwietniu tego roku Maja i Wojtek zaręczyli się, a na początku września widziano ich namiętnie całujących się na ulicy, a jednak o szczęście znowu będą musieli zawalczyć. Więcej szczegółów znajdziecie w Party.

Z magazynu dowiedzie się, jaką niespodziankę na drugą rocznicę ślubu sprawił Ewie Chodakowskiej jej mąż Lefteris. A także, jakie nowe propozycje zawodowe dostaje Aneta Zając i co teraz jest najważniejsze dla Agnieszki Szulim. A także obejrzycie gorące zdjęcia Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża Marcina Łopuckiego z ich podróży do Grecji.

Na łamach "Party" Adam Sztaba opowie, jak poukładał sprawy rodzinne i jak utrzymuje kontakt z synem byłej żony Doroty Szelągowskiej. A znani powiedzą czy Jarosław Kuźniar poradzi sobie jako prowadzący "Dzień Dobry TVN".

 

To i dużo, dużo więcej znajdziecie w papierowym wydaniu "Party". Od jutra (28 września) do kupienia w cenie 1,99 zł.

 

okładka magazynu Party z Mają Sablewską i Wojtkiem Mazolewskim
Edipresse

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22