Jarosław Kuźniar

Jarosław Kuźniar jest dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, który swoich sił próbuje również w biznesie. To znana osobowość telewizyjna - pracował w programach zarówno informacyjnych, jak i rozrywkowych. Jak wyglądała jego ścieżka kariery i czym zajmuje się obecnie?

Imię: Jarosław

Nazwisko: Kuźniar

Nazwisko panieńskie: brak

Pseudonim: brak

Wzrost: 178 cm

Data urodzenia: 29 stycznia 1978 r.

Znak zodiaku: wodnik

Zawód: dziennikarz, przedsiębiorca

Osoby - związki: żona Magdalena Kuźniar

Rodzice: Elżbieta Kuźniar, brak informacji na temat ojca

Dzieci: Zofia Kuźniar

Rodzeństwo: Ewelina Kuźniar

BIO: Jarosław Kuźniar urodził się w 1978 roku w Bielawie. Ukończył Liceum Ogólnokształcące w Dzierżoniowie, a następnie udał się na studia do Wrocławia. Wybrał dziennikarstwo na Wydziale Filologicznym tamtejszego uniwersytetu.Pracę zawodową rozpoczął w Radiu Sudety, pracował również w Telewizji Sudeckiej. Szybko zmienił rozgłośnię na Polskie Radio Wrocław, gdzie pracował do 1999 roku. Po przeprowadzce do Warszawy związał się z Programem III Polskiego Radia. Prowadził w nim audycję "Zapraszamy do Trójki". Był dziennikarzem Radia Zet, w którym tworzył serwisy informacyjne.Praca dziennikarska Jarosława Kuźniara nie ograniczała się wyłącznie do radia. Był również felietonistą w magazynie "Dlaczego" i przeprowadzał wywiady dla "Wprost".Pracę w telewizji informacyjnej TVN24 rozpoczął w styczniu 2007 roku. Został gospodarzem programu publicystycznego "Poranek TVN24", a od 2010 również "Rozmowy bardzo politycznej". W 2011 zmienił nieco zawodowy wizerunek - zgodził się poprowadzić program rozrywkowy "X Factor" w telewizji TVN. We wrześniu 2015 pojawił się w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN" jako jeden z prowadzących. Pracował wówczas w duecie z dziennikarką Joanną Kalczyńską. To nie przeszkadzało, by wdali się w ostry konflikt na Twitterze o Trybunał Konstytucyjny. W połowie 2016 roku zakończył współpracę ze stacjami Grupy TVN. Po tej decyzji związał się z portalem internetowym Onet.pl. Prowadził poranny program Onet Rano. Współpraca z portalem zakończyła się w 2020 roku.Jarosław Kuźniar zdecydował się, by iść własną drogą, i uruchomił platformę audio-video Voice House. W trakcie pracy dziennikarskiej próbował sił jako przedsiębiorca. Jest właścicielem portalu podróżniczego i biura podróży Go for World. Z okazji Światowych Dni Młodzieży uruchomił również portal Go for Guide, za którego pośrednictwem można było wynająć przewodnika turystycznego po Krakowie i innych polskich miastach.Jak wygląda życie prywatne Jarosława Kuźniara? Od 2011 roku jest żonaty z Magdaleną Kuźniar. W 2012 roku powitali na świecie córkę Zofię.Kariera dziennikarska Jarosława Kuźniara okraszona jest wieloma medialnymi skandalami. Znany jest on bowiem z ciętego języka i bezkompromisowych poglądów. Dzięki temu internauci okrzyknęli go "królem hejtu". W "Dzień dobry TVN" wiele razy dał wyraz swoim kontrowersyjnym poglądom. Często krytykowano go za to, w jaki sposób traktuje zaproszonych do studia gości.

Znany z: pracy dziennikarskiej i kontrowersyjnych poglądów. Wiele lat pracował jako prowadzący programów publicystycznych, a następnie popularnych programów rozrywkowych w stacjach Grupy TVN.

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: - Wiktor 2008 w kategorii "Największe odkrycie telewizyjne"; - nominacja do Wiktora 2009 w kategorii "Najlepszy prezenter telewizyjny"; - nominacja do Telekamery 2009 w kategorii "Informacje"; - MediaTory 2009 w kategorii "InicjaTOR"; - nominacja do Wiktora 2011 w kategorii "Najpopularniejszy prezenter telewizyjny"; - nominacja do Telekamery 2014 w kategorii "Prezenter informacji"; - Telekamera 2015 w kategorii "Prezenter informacji"; - Gwiazda Plejady 2017 w kategorii "Gwiazda sieci".

Link Instagram: https://www.instagram.com/jaroslawkuzniar/ 


Link FB: https://www.facebook.com/jaroslawkuzniar
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index