Imprezy takie, jak rozpoczynający się właśnie w warszawskich Arkadach Kubickiego bal Fundacji TVN „Nie jesteś sam” wymagają od gwiazd sporo czasu. Najpierw trzeba wybrać projektanta i pomysł na suknię, potem chodzić na przymiarki, a w końcu dobrać pasujące dodatki. Z pewnością tego nie da się zrobić w jeden dzień!

Zobacz: Najpiękniejsze kreacje na balu TVN: Szulim, Rusin, Przetakiewicz i inni 

W tym roku bardzo poważnie do tego zadania podeszła Małgorzata Rozenek. Parę tygodni temu spotkała się z Lidią Kalitą i wspólnie omówiły szczegóły wyjątkowej kreacji na ten szczególny wieczór. Projektantka tylko nam zdradziła szczegóły tej współpracy:

Małgosia to stuprocentowa kobieta. Kiedy poprosiła mnie o zaprojektowanie sukni na bal TVN wiedziałam, że musi to być kwintesencja kobiecości. Suknia maksi w stylu kreacji gwiazd pojawiających się na Met Gala przepięknie podkreśla wszystkie atuty oraz klasę i elegancję Małgosi. Tkanina na suknię (dwustronny jedwabny żakard w kwiaty) została wykonana na moje specjalne zamówienie w starej, francuskiej manufakturze.
I rzeczywiście suknia robi wrażenie, zwłaszcza, że dawno już nie widzieliśmy Małgorzaty Rozenek w tak eleganckim wydaniu. Dodatki, które wybrała Perfekcyjna Pani Domu też były z najwyższej półki: torebka pochodziła z kolekcji Bottega Veneta (zobaczcie: Małgorzata Socha uwielbia swoją nową torbę... Wydała na nią 18 tysięcy złotych!), zaś szpilki - Casadei.

Uważamy, że Małgorzata Rozenek zasłużyła tym razem na gorące oklaski! A wy, jak oceniacie jej kreację?


Zobaczcie: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przed rozpoczęciem roku szkolnego zaprowadzili dzieci na basenWięcej na temat kosmetyki Małgorzata Rozenek TVN