Mielcarz szczerze o Górniak i Steczkowskiej
ONS

Mielcarz zagadywała się z Górniak na imprezie TVP. Zdradziła co myśli o Edycie i Justynie

Mielcarz szczerze o Górniak i Steczkowskiej
ONS

Wczorajsza konferencja TVP, podczas której zaprezentowano propozycje stacji na najbliższą jesień, była doskonałą okazją na przyjrzenie się jurorom The Voice of Poland i zweryfikowanie plotek, którą krążą na temat domniemanego konfliktu dwóch największych gwiazd show - Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Przypomnijmy: Gwiazdy "The Voice" promują nowy sezon. Konflikty? Przyjaźnie? Te zdjęcia mówią wszystko

Sądząc po zdjęciach, wszyscy żyją ze sobą jak wielka włoska rodzina. Nie dało się nie zwrócić uwagi również na to, że Górniak szczególnie dobry kontakt złapała z Magdą Mielcarz, która po trzech latach przerwy wraca jako prowadząca The Voice. Co o nowych koleżankach z programu sądzi modelka? Okazuje się, że dla Magdy było to pierwsze spotkanie z Edytą, natomiast Justynę zna już od lat. Mielcarz jest zachwycona Górniak i wcale tego nie ukrywa.


Justynę Steczkowską znam od lat, ale to taka znajomość sympatyczna i bardzo luźna. Edytę poznałam teraz po raz pierwszy. Jest bardzo konkretna, bardzo wie czego chce, jest wymagająca, ale ponieważ daje z siebie to co najlepsze, daje najwyższy poziom jaki jest możliwy, wymaga tego też od innych. A ja lubię kobiety, które są konkretne, wiedzą czego chcą i są wymagające - wyznała w rozmowie z JastrzabPost.pl Magda.


Trzy piękne i zdecydowane kobiety. To one będą rządzić tej jesieni w telewizji?

Zobacz: Mielcarz sama ubrała się na ramówkę TVP. To nie był dobry pomysł

 

Gwiazdy The Voice podczas ramówki TVP:

Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11