Maciej Dowbor będzie podróżował po Europie
ONS

Dowbor pielęgnuje sportową pasję. Dziennikarz zaczyna podróż po Europie

Maciej Dowbor będzie podróżował po Europie
ONS

Maciej Dowbor od trzech lat regularnie uprawia triathlon. Ta dyscyplina sportowa stała się jego największe pasją, którą nawet próbował zarazić ukochaną, Joannę Koroniewską. Zobacz: Dowbor w obcisłym trykocie przyjechał rowerem na festiwal. Seksowny?

Aktorka nie zdecydowała się na uprawianie triathlonu, ale za to często towarzyszyła ukochanemu podczas treningów oraz kibicowała mu na zawodach. Tak też będzie w wakacje!

Maciek będzie podróżował po kilku europejskich miastach, w których odbędą się kwalifikacje do mistrzostw świata w triathlonie. Zaczyna od wyjazdu do Danii. Aśka będzie mu towarzyszyć z Janinką na tych zawodach, gdy tylko nie będzie jej to kolidowało z pracą. Ma zamiar wspierać ukochanego! - zdradza Afterparty.pl znajomy Maćka.

Prowadzący “Twoja twarz brzmi znajomo” już w 2013 roku wziął udział w mistrzostwach świata w Las Vegas, gdzie odniósł spory sukces! W zawodach wzięło udział ponad 4 tysiące uczestników a on dobiegł do mety jako setny sportowiec. Czekamy na kolejne sukcesy Maćka!

Zobacz na Polki.pl: Koroniewska i Dowbor planują drugie dziecko?

 

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08