Piąty juror w Must Be The Music
ONS
Newsy

W nowym "Must Be The Music" będzie piąty juror. Ruszyła giełda nazwisk

Kto dołączy do Kory, Sztaby i spółki?

Największe stacje telewizyjne szykują już ofertę jesiennej ramówki i w trosce o wysokie słupki oglądalności, nie boją się odważnych zmian w istniejących już formatach. Jako pierwszy swoje karty odsłonił TVN, który wprowadził dość znaczące niespodzianki w nowych edycjach Mam Talent i Top Model. Przypomnijmy: Nie tylko "Top Model" zmienia zasady. W "Mam talent" również rewolucja

Zareagować postanowił również Polsat. Lada moment startują castingi już do ósmej edycji najchętniej oglądanego muzycznego show w Polsce czyli Must Be The Music. Producenci formatu nie zamierzają jednak osiadać na laurach. Jak informuje blog JastrzabPost.pl, w ósmej edycji zobaczymy piątego jurora. Kto nim zostanie? Wśród nazwisk wymienia się m.in. Libera, Sylwię Grzeszczak czy Margaret. Ponoć to raper ma największe szanse na angaż.


Sylwia odrzuciła propozycję i chociaż bardzo szanuje Polsat, nie mogła zasiąść za stołem ze względu na liczne koncerty i zobowiązania zawodowe. Margaret na razie woli skupić się nad pracą nad nowym albumem, szczególnie, że lada dzień wylatuje na duży festiwal za granicę, który będzie miał duży wpływ na decyzję. Dlaczego? To od niego zależy jej dalsza kariera w kolejnym miejscu świata. Zostaje Liber. To właśnie on najprawdopodobniej dołączy do jurorów - zdradza w rozmowie z JastrzabPost.pl osoba z produkcji.


A wy kogo najchętniej widzielibyście jako piątego jurora w MBTM?

Zobacz: Zwycięzca Must Be The Music w szpitalu. Wokalista walczy o życie

 

Galeria z finału ostatniej edycji Must Be The Music:

Wyniki oglądalności show telewizyjnych
ONS
Newsy
TzG, TTBZ, The Voice czy Mam talent? Który program oglądano najchętniej w weekend?
Wzrosty i zmiany w rankingu

Sezon programów telewizyjnych można uznać za oficjalnie rozpoczęty. W ubiegłą niedzielę swoją premierę miał pierwszy odcinek ósmej edycji " Must Be The Music ", tym samym stacje telewizyjne rozpoczęły prawdziwą walkę o widza. Dwa tygodnie temu bezkonkurencyjny okazał się " Taniec z Gwiazdami ". Przypomnijmy: TzG, The Voice, MasterChef i inne: Kto wygrał bitwę na oglądalność? Mamy wyniki Jak było w minionym tygodniu? Wyniki nie pozostawiają złudzeń - polsatowski "Taniec z Gwiazdami" nadal utrzymuje pozycję lidera. W piątek przyciągnął przed ekrany ponad 3,18 mln widzów . Nieco słabej wypadł " Mam Talent " - 3,16 mln widzów. Najpopularniejszym program muzycznym można uznać... " Must Be The Music ". Pierwszy odcinek show przyciągnął ponad 2,23 mln. " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " również cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem przed telewizorami usiadło aż 2,21 mln osób. Największe show TVP - " The Voice of Poland " przyciągnął kolejno po 1,48 mln i 1,83 mln widzów w każdej z części. " MasterChef " z Magdą Gessler obejrzało zaś 2,38 mln.  A wy który program oglądacie najchętniej? Zobacz: Skarbek przemyślała porażkę w "TzG": Płakałam z zaciśniętymi zębami. Prosiłam, żeby... Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Wyniki oglądalności programów rozrywkowych
ONS
Newsy
MBTM, The Voice czy X-Factor? Polacy wybrali najlepszy talent-show
Która gwiazda przyciągnęła najwięcej widzów?

Za nami finały wszystkich programów, które wiosną pojawiły się na antenach największych stacji telewizyjnych w Polsce. Tegoroczna wiosna została zdominowana przez programy rozrywkowe, które niezależnie od pory, przyciągały miliony widzów przed telewizory. Hitem okazały się propozycje Polsatu - "Taniec z Gwiazdami" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w których udział brały największe gwiazdy. Przypomnijmy: Polacy wybrali najchętniej oglądaną stację. Wybór jest zaskakujący Nie można jednak zapomnieć o programach talent-show, które są szansą dla młodych wokalistów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką. Wiosną mogliśmy wybierać między "The Voice of Poland" (TVP2), "Must Be The Music. Tylko muzyka" (Polsat) oraz "X-Factor" (TVN). Oficjalne wyniki oglądalności po raz kolejny pokazały wyższość Polsatu nad konkurencją, bowiem właśnie show tej stacji było najchętniej oglądane.  W okresie od 2 marca do 25 maja 2014 roku, program śledziło średnio 2,48 mln osób.Na drugim miejscu znalazł się "X-Factor 4" ze średnią widownią 2,18 mln widzów. Najmniej widzów zgromadził "The Voice" - tutaj widownia wynosiła 2,15 mln widzów. Tak samo wygląda kolejność jeśli chodzi o wpływy z reklam. Warto dodać, że była to już siódma edycja programu "Must Be The Music" i z pewnością nie ostatnia, bowiem stacja już zapowiedziała ósmą odsłonę. Cieszycie się? Zobacz: Zaskoczenie w finale "Must Be The Music". Kora pojawiła się w...     Finał "Must Be The Music":

Wyniki oglądalności programów rozrywkowych po piątym tygodniu
POLSAT/ONS
Newsy
Weekendowe zmagania telewizyjnych show. Mamy oficjalne wyniki
Który program wybierano najchętniej?

W tym roku prawie wszystkie największe stacje telewizyjne postawiły na rozrywkę i w każdy weekend serwują nam różne propozycje mające przyciągnąć przed ekrany telewizorów jak najwięcej osób. Do tej pory liderem był Polsat, który zdecydował się na emisję trzech dużych formatów: "Taniec z Gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz "Must Be The Music". Przypomnijmy: Polsat zostawił konkurencję daleko w tyle. Jest liderem rynku Ostatnie dni ponownie potwierdziły tylko, że Polacy lubią oglądać gwiazdy jak również startujących w branży wokalistów. Piątkowe zmagania tancerzy w "TzG" przyciągnęły 3 miliony 730 tysięcy widzów, pozostając najchętniej oglądanym show wiosny od momentu debiutu w Polsacie. Dotychczasowy rekord w ilości widzów pobił program "Twoja twarz brzmi znajomo", gromadząc 3 miliony 300 tysięcy widzów. Niedzielny „Tylko muzyka. Must be the music” zanotował nieco niższą oglądalność niż pozostałe propozycje stacji, ale i tak był najchętniej wybieranym talent show z widownią na poziomie 2 miliony 715 tysięcy widzów. Zarówno "X Factor" jak i "The Voice of Poland"  zanotowały słabsze wyniki - odpowiednio 2 mln i522 tys. oraz 2 mln 637 tys. widzów. A który program cieszy się waszym zainteresowaniem? Zobacz: Wojewódzki pokusił się o ocenę programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Metamorfozy gwiazd w piątym odcinku "TTBZ":

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner