Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Tomasz Kowalski miał wypadek. Zwycięzca Must Be The Music miał wypadek. Wypadek zwycięzcy Must Be The Music
ONS
Newsy

Zwycięzca Must Be The Music w szpitalu. Wokalista walczy o życie

Jego stan jest bardzo poważny

Z Katowic dochodzą bardzo niepokojące wieści o zwycięzcy czwartej edycji Must Be The Music. Jak donosi katowicka "Gazeta Wyborcza", Tomasz "Kowal" Kowalski uległ poważnemu wypadkowi i obecnie jest w szpitalu, a jego stan określany jest jako ciężki. Do zdarzenia doszło w niedzielę na głównej drodze w Dobroszycach w województwie dolnośląskim. Jadący na motocyklu Kowalski zderzył się z samochodem prowadzonym przez 19-latka, który wymusił pierwszeństwo.

Wokalistka w szpitalu przeszedł poważną operację. Na oficjalnym profilu wokalisty pojawił się wpis ze stosowną informacją i prośbą o duchowe wsparcie w tej trudnej dla niego i jego rodziny sytuacji.
 

W związku z nieszczęśliwym wypadkiem, któremu uległ Tomasz "Kowal" Kowalski w dniu 08.06.2014 r. informujemy, że Tomek przebywa obecnie w szpitalu. Jego stan jest ciężki, ale stabilny. Rodzina i zespół proszą o wsparcie duchowe oraz poszanowanie prywatności Tomka jak i Rodziny. Na bieżąco będziemy informować o stanie Tomka - czytamy na jego Facebooku.


Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz: Groźny wypadek Mistera Polski w drodze na salony: "Otarłem się o śmierć!"

Tomasz Kowalski miał wypadek. Wypadek Tomasza Kowalskiego. Tomasz Kowalski w szpitalu

Finał Must Be The Music 7:

Tomasz Kowal będzie inwalidą
ONS
Newsy
Zwycięzca "MBTM" nadal przebywa w szpitalu. Diagnoza lekarzy jest jednoznaczna
Rodzina przekazała tragiczne informacje

Na początku czerwca dotarła do nas informacja o poważnym wypadku zwycięzcy czwartej edycji Must Be The Music , Tomka "Kowala" Kowalskiego . Wokalista trafił do szpitala, a jego stan określano jako bardzo ciężki. Tydzień temu rodzina poinformowała w specjalnym oświadczeniu, że nastąpił przełom w jego leczeniu, dzięki czemu mógł zostać wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Przypomnijmy: Zwycięzca "MBTM" walczy o życie w szpitalu. Jest przełom! Ostatnie informacje pozwalały mieć nadzieję, że już wkrótce opuści on szpital o własnych siłach. Dziś już wiemy, że co prawda wypadek nie pozbawił go życia, ale sprawił, że Kowal na zawsze stracił sprawność fizyczną. Jak czytamy w najnowszym oświadczeniu - przez uszkodzenie rdzenia kręgowego, Tomek będzie zmuszony poruszać się na wózku .   Doznał On licznych obrażeń, m.in. złamań oraz poważnego uszkodzenia rdzenia kręgowego. Tomek jest sparaliżowany od pasa w dół, tym samym będzie zmuszony poruszać się na wózku. Przebywa obecnie w jednym z wrocławskich szpitali. Jego stan jest nadal ciężki, ale stabilny. - czytamy.   Z powodu kosztownego leczenia i rehabilitacji zdecydowano o uruchomieniu specjalnego numeru konta na które można przelewać środki dla artysty.  Zobacz: Mister Polski miał groźny wypadek. Otarł się o śmierć   Gwiazdy na finale "Must Be The Music":

Stan zdrowia Tomka Kowalskiego
ONS
Newsy
Zwycięzca "MBTM" walczy o życie w szpitalu. Jest przełom!
Rodzina poinformowała o jego stanie

Na początku czerwca poinformowano o poważnym wypadku zwycięzcy czwartej edycji Must Be The Music , Tomka "Kowala" Kowalskiego . Wokalista trafił do szpitala, a jego stan określano jako bardzo poważny. W przejmującym oświadczeniu jego rodzina i przyjaciele wyjaśnili sytuację fanom. Przypomnijmy: Zwycięzca Must Be The Music w szpitalu. Wokalista walczy o życie Od zdarzenia minęły już dwa tygodnie, a wielbiciele piosenkarza nieustannie prosili o informacje na temat stanu zdrowia Kowalskiego. W końcu się doczekali. Najbliżsi "Kowala" umieścili kolejne oświadczenie, w którym informują fanów, że Tomek wybudził się ze śpiączki. Jego stan wciąż jednak jest dość poważny, ale wpis ten daje nadzieje na znaczną poprawę. W związku z dochodzącymi do nas licznymi pytaniami dotyczącymi zdrowia Tomka "Kowala" Kowalskiego informujemy, że Tomek został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Jego stan jest nadal ciężki, ale stabilny. Dziękujemy za listy i kartki ze słowami wsparcia. Mamy nadzieję, że już wkrótce Tomek będzie mógł je wszystkie samodzielnie przeczytać. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie akcje prowadzone z myślą o Tomku i czekamy na kolejne "żurawie". Wierzymy, że takie wsparcie będzie dla Tomka dodatkową mobilizacją w walce o szybki powrót do zdrowia - czytamy na oficjalnym profilu Kowalskiego na Facebooku. Akcję z papierowymi żurawiami zainicjowali fani Kowalskiego, a inicjatywę wsparł m.in. zespół LemON. Zobacz: Groźny wypadek Mistera Polski w drodze na salony: "Otarłem się o śmierć!" Galeria zdjęć z finału ostatniej edycji Must Be The Music:

Koncert dla Tomka Kowala
youtube
Newsy
Wyjątkowy występ na scenie "MBTM". Kora nie mogła powstrzymać łez [WIDEO]
Artyści zagrali dla Tomka Kowala

Na początku czerwca, zwycięzca czwartej edycji programu "Must Be The Music" , Tomasz "Kowal" Kowalski uległ poważnemu wypadkowi. Artysta w ciężkim stanie trafił do szpitala, a lekarze długo nie potrafili ocenić jego szans na przeżycie. Kilka dni temu nastąpił przełom w leczeniu i możliwe było wybudzenie go ze śpiączki. Niestety najnowsze wieści przekazane przez rodzinę nie są najlepsze - w wyniku wypadku, uszkodzony został rdzeń kręgowy przez co Tomek będzie zmuszony poruszać się na wózku. Przypomnijmy:  Zwycięzca "MBTM" nadal przebywa w szpitalu. Diagnoza lekarzy jest jednoznaczna Telewizja Polsat natychmiast zdecydowała się pomóc Kowalowi i uruchomiła specjalny numer konta na który można wpłacać pieniądze na jego dalsze leczenie. Artyści związani z programem "MBTM" również nie pozostali obojętni i nagrali nową wersję utworu "Nie tracę wiary". Do wspólnego wykonania zaproszono muzyków, którzy od razu zgodzili się na udział w projekcie. Na jednej scenie zagrali: Enej , ShataQS , Piotr Szumlas i Jakub Zaborski , LemON , Paulina Sykut-Jeżyna , Kasia Moś , Iwona Kmiecik , Anna Karwan i be.my . Obecni byli także jurorzy - Kora po wzruszającym wykonaniu nie mogła powstrzymać łez. Zobacz: W "MBTM" pojawi się nowy juror. Kto to będzie?   Wielki finał programu "Must Be The Music":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner