Karolina Korwin Piotrowska, Patryk Pniewski
Instagram

Ciąg dalszy afery! Karolina Korwin Piotrowska doniosła na fanów Patryka Pniewskiego!

Karolina Korwin Piotrowska, Patryk Pniewski
Instagram

Fanki Patryka Pniewskiego wypisują obraźliwe komentarze na Facebooku Karoliny Korwin Piotrowskiej. Powód? Dziennikarka zażartowała z wywiadu aktora, w którym przyznał, że ma sztuczny ząb.

Wiadomości prywatne, jakie dostała Korwin Piotrowska od fanów aktora, są delikatnie mówiąc gorszące. Dlatego dziennikarka zareagowała i zgłosiła wszystko do odpowiednich służb i ma nadzieje, że dzieciaki dostaną nauczkę.

Szkoły poinformowane, odpowiednie służby też i może rodzice zaczną wreszcie wychowywać swoje dzieci oraz sprawdzać, co wypisują i do kogo w czasie wolnym. Najwyższy czas.
Jakie są pseudo gwiazdy tacy są i fani, niestety. Kiepscy, chamscy, bez znajomosci podstaw języka polskiego i źle wychowani.
Peace - napisała dziennikarka na swoim Facebooku.

Aktor Patryk Pniewski wydał w sprawie komentarzy Karoliny Korwin Piotrowskiej oświadczenie.

Pani Karolina Korwin-Piotrowska żyje z napadania na ludzi zarabiając na tym pieniądze. W związku z tym apeluje o nie zajmowanie stanowiska i nie generowanie ruchu na jej portalach społecznościowych odnośnie całej sprawy. Ja jako człowiek pełen empatii, życzliwości dla ludzi i swoich odbiorców staram się być sobą i tylko dobrze wykonywać swoją pracę, która do najłatwiejszych nie należy. W przyszłym tygodniu pojawi się informacja o najnowszym filmie, w którym mam przyjemność grać i myślę, ze to będzie naprawdę ciekawszy temat do rozmów... 😉

Pozdrawiam,
Patryk

Co myślicie o tym wszystkim? Czy fanki Patryka przesadziły?

Zobacz także: Fanki Patryka Pniewskiego hejtują Karolinę Korwin Piotrowską! Aktor wydał oświadczenie!

 

Patryk Pniewski to młody aktor znany z "Pierwszej miłości" i "Tańca z Gwiazdami".

Patryk Pniewski
ONS

 

Karolina Korwin Piotrowska nie pierwszy raz stała się ofiarą internetowego hejtu, dlatego wie co robić i kogo zawiadomić aby to ukrócić.

Karolina Korwin Piotrowska w okularach

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08